USD 39.45 39.75
  • USD 39.45 39.75
  • EUR 39.55 39.85
  • PLN 9.65 9.85

У Луцьку змінили рух маршруток № 18 та 27

20 Січня 2016 12:12
Із вулиці Шопена в Луцьку забрали маршрутку № 18, а пустили її на Винниченка. Також зміни у маршрут руху ухвалили для маршруту № 27.

Про це йшлося під час засідання виконкому Луцької міської ради сьогодні, 20-го січня.

Детальніше про зміну маршрутів розповів начальник управління транспорту міської ради Анатолій Миронюк.

«Автобус № 18 курсуватиме через Старий Ринок-вулицю Винниченка-проспекти Перемоги-Соборності-Молоді-Відродження-вулицею Дубнівської-дачний масив «Маяк», - інформував Миронюк.

Відповідно, маршрутки № 18 вже не їздитимуть вулицями Ветеранів та Шопена.

Заважимо, що на вулиці Шопена розташований Палац учнівської молоді. Учасники засідання почали цікавитися, чи не завадить це дітям труднощів добиратися до гуртків.

«Там було дві маршрутки, вони особливої «погоди не грали». Тим паче, там є маршрут № 32, інтервал руху якого 10-12 хвилин, є 5 машин, тому проблем не буде», - запевнив посадовець.

Щодо маршруту №27, то автобуси пустять до СОК «Адреналін Сіті».

Із приводу руху громадського транспорту в місті, член виконкому, заступник Луцького міського голови Сергій Григоренко додав, що по маршруту 17а планують запустити тролейбуси вже влітку, на перспективу екологічний транспорт хочуть поставити й на маршрут № 2.

ЧИТАТИ ЩЕ: У ЛУЦЬКІЙ МІСЬКРАДІ ВІДПОВІЛИ НА ПЕТИЦІЮ ЩОДО ВІДМОВИ ВІД МАРШРУТОК
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 20
винниченка Показати IP 20 Січня 2016 12:17
малодці. трафік на винниченка в любу пору дня зашкалює а вони пустили ще одну маршрутку. просто перевізники менше на шопена заробляють. от і скасували рух по шопена.
Лучанин Показати IP 20 Січня 2016 12:31
А маршрут №18 буде і надалі іздитиме по вул. С. Ковалевської та вул. Г. Мазепи, чи теж змінили? Було б краще б маршрут 18 вернути і подовжити до АС№2 по вул. Даньшина, а то знаки зупинки лишилися а маршрутки не ходять, і студенти ЛНТУ напевно були б не проти поверненя даного маршруту, т.к. як їм було зручно добиратися як з головного корпусу, так і з корпусу на вул. Потебні до економічного корпусу на вул. Ковалевській. А стосовно №27 то це добре що його подовжили до СОК Адреналіну, а то однієї №28 (яка їде з ДПЗ) було за мало. Таким чином можна і маршрути №10 та №11 подовжити до СОК Адреналін, т.к. як особливого сенсу до корпусу "Університету України" постійно їздити не має.
... Показати IP 20 Січня 2016 12:33
на рахунок 10-15 хв. інтервалу, я б не був таким впевненим, на місці посаловця!!! сам на чому іздить, інтервал він знає ... бо*дур черговий.
Надя до ... Показати IP 20 Січня 2016 16:33
інтервал 40-50 хв...
Лучанин Показати IP 20 Січня 2016 12:50
Крім №34 ще обіцяли №33, але напевно їх нам ще чекати не один рік. Так само і заміни маршруток №№17 та 17а на троллейбуси, тому що і троллейбусів вільних немає (а це як мінімум по чотири на кожен маршрут, плюс резерв), і потрібно поворот лінії з Б. Хмельницького на площу Злуки в сторону старого ринку прокладати, а ЛПЕ постійно скаржиться що в них навіть дроту вільного не має, а тут ще й три стрілки прокладати. І також слід зауважити, що потрібно подовжити маршрут №26 або №26а до тролейбусного кільця на ДПЗ, щоб з'єднати прямим сполученням ДПЗ та Вишків, як це колись давно робив маршрут №7. А взагалі це все потрібно викласти у вигляді петиції на відповідному сайті міськради і дочекатися офіційного рішення виконавчої влади.
Роман Романов Показати IP 20 Січня 2016 14:09
Браво міський голова (Романюк)! Для зручності лучан всі маршрутки пустити лише по вулицях Волі Винниченка, Соборності, Відрордження! В решти є ноги - хай ходять!
Лучанка Показати IP 20 Січня 2016 14:58
Яким чином на маршруті №32, де їздить лише 5 машин, є можливим інтервал у 10-12 хвилин?
Ольга Показати IP 20 Січня 2016 15:14
Відновіть маршрут 18 до АС 2 ви обіцяли перед виборами
Надя до Ольга Показати IP 20 Січня 2016 16:31
Я теж за те щоб їздила на Львівську і далі до ДПЗ, як 32 взагалі було б вигідно...
Анонім Показати IP 20 Січня 2016 16:18
Все заради улюблених ...перевізників.
Надя Показати IP 20 Січня 2016 16:40
Дуже шкода що забрали маршрут №18...хто проживає на вул.Мазепи і вул.С.Ковалевської розуміє як важко дістатись до зупинки....(Які були усі раді коли її ввели....) А не вигідно було їздити тому що маршрут треба було з Львівської не забирати...і ще продовжити до ДПЗ як маршрут №32...
Марія Показати IP 20 Січня 2016 17:01
Спеціально очікували на ветеранів ці маршрути,щоб взяти їх зняти,логіка? Жоречв,відколи це? Їхала сьогодні номером 18 через Ветеранів до Там таму
Просто мама Показати IP 20 Січня 2016 17:09
Ну да. По Винниченка і Соборності ж малувато маршрутів. В дощ та сніг зручно було з дітьми в поліклініку та з поліклініки добиратись. Шкода, що так вчинили. По Ветеранів ці маршрутки їздять завжди повні.
Ірина Показати IP 20 Січня 2016 17:46
Цікаво , який інтервал №18? - в мене таке враження , що маршрутка зараз аж занадто рідко їздить . Зручно доїхати від Там-Таму до Дубнівської , але дочекатися її(( - то вже швидше з пересадкою .
лучанка Показати IP 20 Січня 2016 22:14
яка брехня що маршрут№32 їздить через 10-12 хвилин я їхала з дитиною маленькою в поліклініку з Відродження чекала 45 хвилин просто незнала куди звернутися ще й дитина на руках це просто жах як вони їздять не пишіть такого і не смішіть людей весь світ на брехні побудований
коля Показати IP 21 Січня 2016 02:21
Це просто прибрали конкурента в 32маршруту який обслуговує тролейбусне підприємство. Малоавтобусів їде від цуму по виниченка перемоги соборності молоді відродження до лучеська 3, 9а, 9 тролейбус 2 15 а як заїхати на шопена ветеранів з відродження чи від цуму. В мене таке враження що в транспортному відділі нема жодної розумної людини, скільки років їздили все добре юуло а тут трах бах приснилось романюку щось і нате вам ходіть пішки. Пане Романюк ви не боїтесь що вас люди проклянуть???
степко Показати IP 21 Січня 2016 16:33
То іздить маршрутка по Мазепи і С.Ковалевськоі чи ні?!
Натко Показати IP 15 Квітня 2016 08:05
Ідиотизм! Діти тепер чим мають добиратись з Мазепи до 7 школи та правознавчого ліцею? Пр*д*рки, верніть маршрут на дубнівську, по Рівненській йде купа маршруток, а на Дубнівську і звідти чим? Розкажіть будь ласка!
маршрутка №18 Показати IP 28 Червня 2016 16:14
слухайте №18 вже їде по виниченка сооборності та молоді і невідомо чи їде він по мазепи та С.Ковалевської ну хоча поверніть маршрут на даньшину та АС-2 а то на даньшиній дарма стоять зупинки