USD 39.70 40.00
  • USD 39.70 40.00
  • EUR 39.75 40.05
  • PLN 9.76 9.92

У Волинській ОДА – новий начальник відділу

19 Січня 2015 10:48
Кадрове призначення на посаду очільника відділу інформаційної політики облдержадміністрації оприлюднив голова ОДА Володимир Гунчик.

Про це йшлося під час оперативної наради в голови облдержадміністрації 19 січня.

Володимир Гунчик повідомив, що, відповідно до його розпорядження від 17 січня, Відділ інформаційної політики очолила Світлана Головачук. Раніше її було призначено на посаду радника голови облдержадміністрації.

Своєю чергою, новопризначена начальник відділу інформаційної політики повідомила, що відсьогодні запроваджується практика брифінгів голови ОДА для представників ЗМІ після оперативних нарад.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 36
лучанка Показати IP 19 Січня 2015 10:52
коментар було видалено
бейбі до лучанка Показати IP 19 Січня 2015 10:57
не нова практика запроваджується, скажемо чесно...А якщо на брифінгах будуть повторювати сказане на нараді, то ніхто й не ходитиме на них.
ЗМІйко до бейбі Показати IP 19 Січня 2015 11:49
Відразу видно, що коментує не компетентна людина! До чого тут сказане на нараді, якщо питання задають самі журналісти і такі, що їх цікавить, або редакцію і вони можуть туда направити журналіста, щоб отримати відповідь на свої питання!!! З початком нового тижня тролі!:)
змійку до ЗМІйко Показати IP 19 Січня 2015 12:01
сам ти не компетентний! Хто мав яке питання - завжди мав можливість його поставити після нарад. А брифінги вже пертворилися у монологи голови ода. принаймі колись проблем у журналістів з "постваити питання" ніколи не було. Клімчука у коридорах ще й як ми перепиняли. І він відповідав. і без брифінгів щотижневих. А розказувати нам про результати поїздок до Києва, як ото Гунчик вміє, не тра
свідок до змійку Показати IP 19 Січня 2015 12:06
Відразу видно що ти там сьогодні не було якщо таке пишеш!:)
02 Показати IP 19 Січня 2015 10:59
А габітус можна який інший зробити, не ГЛАМУРНИЙ?!
Там Показати IP 19 Січня 2015 11:01
Як то не гламурний? Ви шо, жартуєте, там же тільки й гламур, більш нічо, вся ОДА в гламурі по вуха. Чубата, тепер і ця дівчина...
Анонім до Там Показати IP 19 Січня 2015 11:03
найгламурнiша в ОДА - це Плахотна. 1500 в кошельку, а понтiв, як в Рокфеллера.
О до Анонім Показати IP 19 Січня 2015 13:38
ОДА на обід повилазили... При чому у такій кількості.. Я би вас в один день розігнав би.. К**пи паперові..
Анонім до О Показати IP 19 Січня 2015 13:42
А ти видно не клоп паперовий. гламурний клоп?
та Показати IP 19 Січня 2015 11:07
Нормальна вона дiвчина, чому зразу накинулись? Ще себе в роботi не проявила. То ж так не рiвняйте пiд тих 50-лiтнiх розфуфирених комсомолок зi стилем "Сiльський гламур".
Свєтік до та Показати IP 19 Січня 2015 11:51
Проявила! Вже дуже нахабно і різко веде себе з колегами і вже забула, що була така ж сама!!!
Демократ Показати IP 19 Січня 2015 11:11
А як так просто взяли і призначили, а деж практика громадського обговорення? Чи тепере Закон ніхто не виконувтаи не збирається, є ж Закон, оголошення конкурсу, екзамен. Чи як? Блін, демокртаи хр...ві. Нова практика брифінгів = ха ха = кому треба так практика, ми й так підходили, і що не до поняли, уточнювали. Кстаті, щос давно не було прес-конфренції Гунчика, раніше ж щомісяця збирав люд про свої досягнення розповідав. А заразки ніхто ніц не разпавідає, як трудяться владні мужі на державу. А громадське обговорення таки треба було провести, як проводили для усіх раніше при Пустовіту, і на Громадській раді у Дильову.. Ха, але ж Гунчик то боється напевно, бо є Головачук громадського обговорення не пройшла б, читай коменти і відгуки у Фб, ЯК її ЗМІІІІ сприймають...... Мда, нашій країїні далеко до Єс, система як працювала , так і працює. Страшніше те, що ніхто і нічого не хоче змінювати. Як колись писала Головачук у коменті про Пустовіта "новий голова працює старими підхода", а в гунчика які пдіходи, луазівські?
консерватор до Демократ Показати IP 19 Січня 2015 11:53
Толку що обговарювали Мирку, Банаду...! Що нового привнесли вони в свою роботу, що реформаторського, нового?! Система проглотила з головою! Так що йдіть ви зі своїми обговореннями...!!!
До слова до консерватор Показати IP 19 Січня 2015 17:17
Ну Дарма ви про Мирку так. Хлопець ще готується до роботи на курортах Трускавця. От приїде, з досвідом, тоді й скажете.......
А от ще Показати IP 19 Січня 2015 11:16
А управління Чубари уже ліквдували чи розформували? Чи як? Бо получається, що тоді дві структури з однаковими функціями! То така економія коштів і скорочення кадрів?
Змі Показати IP 19 Січня 2015 11:24
То як то: Гунчик під себе створив структуру???? Ех ех, а казав нам на прес-конфренції, що до нього свторювали структури під конкретну людину. Він, бідолаха, такими самими принципами керується. Це, тіпа, жити-поновому. Б....
Люстратор до демокра Показати IP 19 Січня 2015 11:42
Насправді єдиним можливим та законним призначенням є призначення через конкурс. Громадська рада - це посміховисько, яке повністю підконтрольне Гунчику! А призначає в такий спосіб,щоб уникнути того ж конкурсу. Патронатна служба-єдино можливий для цього спосіб. Спочатку радник-потім начальник відділу. А взагалі, такої бездарної кадрової роботи,як при Гунчику,давно не спостерігалось. Жоден керівник не звільнений відповідно до Закону "Про очищення влади", призначення одіозних фігур на посади заступників,директорів департаментів,радників. Це безпосередньо функціональні обов"язки керівника апарату, а чого хотіти від кадрових призначень,коли в Гунчика Дубняк керує апаратомю Його в першу чергу потрібно було звільнити. А скільки працює пенсіонерів на державній службі! Молоді нізащо не потрапити на такі посади. Висновок наступний- реформами в ОДА і не пахне,а Гунчик виявився дуже слабеньким менеджером,який потрапивши на таку посаду абсолютно безпорадний в багатьох речах.
знана до Люстратор до демокра Показати IP 19 Січня 2015 12:17
Бездарна кадрова робота то при Пустовіті була!!! Чого лише варті Дубняк, Мирка, Банада, Козюпа, Чубара...!!! Факт!!!
до попередника до знана Показати IP 19 Січня 2015 12:21
А тут взагалі някої кадрової роботи - одні підкилимні призначення й купа радників. Кошарук Сірожа чого вартий...
держслужбовець Показати IP 19 Січня 2015 11:48
Так, правильно - призначення через конкурс. А щодо патронатної служби, то у Головачук вона ніяк не патронатна. І тому мали б її призначти згідно букви Закону.
Хороша людина Показати IP 19 Січня 2015 12:01
А чого всі на кинулися на Свєту. Вона хороша людина та журналіст. У кожного своя думка про людину. але тримайте її при собі або скажіть людині особисто в очі. а не лийте бруд на інших в інтернеті під прихованими ніками.
макс Показати IP 19 Січня 2015 12:04
а молоді в ода є багато. але вона там не затримується. бо за 1300-1600 гривень ніхто не хоче працювати. Рік-два і молодь втікає. Якби не люди передпенсійного віку. то там ніхто працювати і не буде
Анонім до макс Показати IP 19 Січня 2015 12:09
Правильно, краще на БІРЖІ отримувати, а потім ще й возмущатися, що мобілізувати хочуть в першу чергу (див. статтю вище).
Я шокована Показати IP 19 Січня 2015 12:10
Чому такі злі? Заздрите? Зарекомендувала себе Світлана як хороший журналіст та порядна людина, то й призначили її на посаду. А чому б і ні? На жаль, у суспільстві є категорія людей, яка ніколи і нічим не задоволена. На жаль...
журналіст до Я шокована Показати IP 19 Січня 2015 12:19
Чого тільки Чечелюк, Мех... варті!:) Вміють лише брудом колег поливати та заздрити!!!
Зрадник Показати IP 19 Січня 2015 12:12
Свєта нормальна тьола? Не смішіть. Сама писала про методи призначення на посади без конкурсу і пішла тим же шляхом. То вона нормальна?
держслужбовець ще Показати IP 19 Січня 2015 12:24
Та не злі ми. І мова вооще йде не про конкретну особу, а про методи роботи, які не змінилися. А головачук не пощастило - вона просто попала під гарячу руку. Ну, і все ж тик, Закон , хто хто, а влада мала б виконувати, а не призначати купу радн иків, а потім їх на посади, на які, попри малу зарплату, всі так рвуться
Анонім Показати IP 19 Січня 2015 12:28
світланко, не звертайте увагу на "воплі відомих в невідомих колах". ви добре знаєте свою справу, грамотний журналіст, і нехай вам все добре кладеться. а заздрізників, які будуть щось гундосити собі під ніс, або навіть поливати помиями, в яких самі бовтаються, ніколи не бракувало, тим більше, зараз, у час розгулу "європейської демократії, але по-українськи"! ваші попередники, думаю, теж не в захваті від цього призначення, але всеодно - успіхів.
Світланка Головачук Показати IP 19 Січня 2015 12:37
Так, удачкі мені побажайте , мої ЗмІіі, а я вас повідомлятиму про любі рябі оказії в ода....
До держслужбовця ще Показати IP 19 Січня 2015 12:44
Якраз і порушення закону не було. З посади радника на посаду держслужбовця призначають поза конкурсом. А якщо когось не влаштовує таке призначення, ініціюйте через нардепів, яких обирали, внесення змін до законодавства про державну службу й за одне - збільшення заробітної плати. А то ще й подякуйте, що така розумна людина як Свєта Головачук пішла "пахати" на таку зарплатню.
гммм до До держслужбовця ще Показати IP 19 Січня 2015 12:50
видать, не настільки розумна, якщо пішла на таку малу зарплату. або їй гунчик щось наобіцяв, карєрний ріст там, зарплату в конверті...
норм Показати IP 19 Січня 2015 12:47
Абсолютно, нормальна і порядна людина, вітаю з призначенням ! Нікого не слухай роби свою справу як говорить серце. А з підлеглими керівник зобовязаний бути чітким і жорстким принаймі на початках, а далі як хто заслуговує. Це твоя робота і тобі вирішувати які методи роботи вибирати , бо потім про результат тебе питатимуть а не в твоїх підлеглих чи когось іншого.
Розумна Света Показати IP 19 Січня 2015 12:48
А то вже клікуху матиме - розумна Света, та яка працюватиме за малу зарплату))))) хі хі = і сміх, і гріх....