USD 39.75 40.04
  • USD 39.75 40.04
  • EUR 39.85 40.10
  • PLN 9.85 10.00

Відключення електроенергії у Луцьку й на Волині 21 листопада. Графік

20 Листопада 2022 22:13
НЕК «Укренерго» запровадила у Волинській області погодинні відключення електроенергії (ГПВ) на 21 листопада.

ПРо це повідомили у ПрАТ «Волиньобленерго».

Введення в дію та відміна ГПВ здійснюється «Волиньобленерго» за розпорядженням Національної енергетичної компанії «Укренерго», щоб запобігти порушенням режиму роботи енергосистеми України.

Ознайомитись із графіком можна за посиланням https://cutt.ly/ONQ7GNl.

Енергетики наголошують, що навіть у дні застосування ГПВ залишається необхідність мінімізувати використання енерговитратних приладів з 07:00 до 23:00.

Також просять волинський бізнес максимально відмовитися від підсвічування вивісок, білбордів, рекламних екранів, сіті-лайтів, стел на фасадах магазинів і не вмикати кондиціонери.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 7
ВОВК Показати IP 20 Листопада 2022 23:01
Навіщо писати дурню Укренерго пишуть аби писати. Ніяких графіків немає, або ж він не співпадає повністю!
пенсіонерка Показати IP 21 Листопада 2022 09:08
Порадьте як відключити комуналку щоб виїхати в село, влада не знає уся надія що відключать котельню
Андрій Показати IP 21 Листопада 2022 12:25
Вже кілька днів обленерго інформує про планові графіки не повідомляючи, що були якісь позапланові або аварійні відключення... Лучани інформують, що графік абсолютно не співпадає з реальним станом речей. То може всеж хтось підніме дупу і проінформує Волинян? а то у мене особисто складається враження, що ви не розумієте де і що у вас підключено...
Гм до Андрій Показати IP 21 Листопада 2022 14:54
Вони певно й самі не розуміють де і що відключають.
Микита Показати IP 21 Листопада 2022 14:33
Графіки абсолютно не відповідають дійсності. Працюючим людям абсолютно неможливо спланувати свій час та виконати домашні справи, адже струм вимикають хаотично. Просто опускаються руки. Довго економіка з такою роботою не протримається
Світлана Показати IP 21 Листопада 2022 17:05
Відключають по 5-6годин двічі за одні сутки. Що це за віяло у вас таке? В нас котли на електриці!!! Інваліди в хаті!!!
Анонім Показати IP 21 Листопада 2022 22:05
Не пишіть дурні, і якось переживемо...все буде Україна!