USD 39.50 39.82
  • USD 39.50 39.82
  • EUR 39.73 40.00
  • PLN 9.76 9.92

Засудили водія, який насмерть збив лучанина

30 Березня 2016 11:08
Водій Павло Клець, який насмерть збив пішохода, визнав свою провину та говорив про каяття. Втім, його щирості не повірили батьки загиблого й вимагали найвищої міри покарання. Так, зваживши на всі обставини, Феміда оголосила покарання у вигляді позбавлення волі.

Оголосили вирок підсудному сьогодні, 30-го березня, в Луцькому міськрайонному суді.
Раніше Інформаційне агентство Волинські Новини повідомляло, що дорожньо-транспортна пригода, внаслідок якої смертельних травм зазнав 21-річний пішохід, сталася ввечері 12 грудня на вулиці Рівненській поблизу Київського майдану у Луцьку. Як повідомлялося, автомобіль Audi збив пішохода, внаслідок ДТП юнак опинився в реанімації Луцької міської лікарні.

Водій, який спричинив ДТП, втік з місця події. Відшукати його та авто вдалося родині та друзям Михайла. У соцмережах поширювали прохання здати кров для постраждалого. 16 грудня Михайло помер у лікарні.

Павла Клеця звинувачують у вчиненні злочину, передбаченого статтею 286 ККУ (Порушення правил безпеки дорожнього руху).

Відомо, що водій навіть після ДТП їздив містом у стані алкогольного сп’яніння.

Усі ці факти суд розглянув вчора, 29-го березня, та допитав свідків. Зокрема, Павло Клець наголошував на визнанні своєї провини та щирому каятті. Втім, батьки загиблого запевняли, що обвинувачений повинен бути ізольованим від суспільства на максимальний строк – 6 років, бо несе для нього загрозу.

Втім, останнє слово за Фемідою, яка, оголошуючи вирок, постановила, що Павло Клець своїми необережними діями вчинив грубе порушення ПДР, спричинивши кримінальне правопорушення. Також суддя оголосив, що обвинувачений визнав повністю вину та просив суворо не карати. Відповідно, оголошує вирок Феміда, оскільки вину правопорушник визнав повністю, висловив жаль та щире каяття, то покарання йому буде – позбавлення волі реально строком на 5 років і позбавлення права керувати авто 3 роки.

Зауважимо, що вирок може бути оскаржений впродовж 30 днів. Чи будуть його оскаржувати, захисник Василь Гаврилюк точно не повідомив.

«Це буде залежати від мого підопічного, як він вирішить. Звичайно, що я буду рекомендувати йому подавати апеляцію», - прокоментував для ЗМІ адвокат Клеця.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 49
Гость Показати IP 30 Березня 2016 11:16
Та у нього тато там усе порішає..штунди ж )
Канєшно до Гость Показати IP 30 Березня 2016 12:12
Нічого його тато не "порішає", у нього немає таких грошей і зв'язків, щоб купити все і всіх. А ти, бовдуре, мовчи і не показуй свою тупість. Заслужене Павло вже отримав, і точно буде сидіти. Дай Бог йому каяття і тобі також. Серед ДІТЕЙ штунд виродків багато, але значно більше пристойних людей. Віра у спадок не переходить, як і бажання поумнічати не робить тебе розумним.
Юрист до Гость Показати IP 30 Березня 2016 12:36
Луцький міськрайонний суд в черговий раз підтвердив, що справедливість та правосуддя у м. Луцьку є! а таким диванним "писакам", як Ви, які очевидно ще "собачої будки" за своє життя не збили, але скрізь лізуть із своєю "єдино правильною" позицією та висновками, при цьому, всіх паплюжачи та бризкаючи слиною, хоч являються повними профанами по суті питання, раджу свій професіоналізм показати на конкретних своїх справах а не давати хибну, тобто таку, яка притирічить фактам, оцінку тим рішенням, які уже винесені, або тим, які ще навіть не винесені, але виношуються Вашою "хворою" уявою!
Канєшно до Юрист Показати IP 30 Березня 2016 12:43
Випадково натиснув "-". Повністю підтримую.
Гость до Юрист Показати IP 31 Березня 2016 10:17
Будка зроблена та і не одна ! Ви вже краще за своїми будками пригляньте ! Я просто знаю цю людину ,і як вона поводила себе за кермом ! постійно тільки вихвалялась як потрібно їздити. _) Звичайно дай Бог йому каяття ,можливо там до нього щось і дійде .. напридлад розум )
Джек до Гость Показати IP 30 Березня 2016 12:50
Порішає з православними суддями і прокурорами!
1 до Гость Показати IP 30 Березня 2016 15:38
Треба бути справжнім християнином незважаючи на конфесії,якщо Ти розумієш це під словом штунда, то краще бути штундою ніж таким клоуном як Ти.. Судити всіх за одним чи декількома екземплярами такими як Павло Клець, які не і не є взагалі християнами по суті, а скоріше їх видають за таких то це не правильно м'яко кажучи.
Лучанин Показати IP 30 Березня 2016 12:14
Да є Бог на світі ,і що людина сіє те і пожне,хто не прощає,тому також не буде прощено ,кожна людина їздить за кермом ,і яка доля кожного спіткає!!!
123 до Лучанин Показати IP 30 Березня 2016 19:27
100% - вчора жали одні, сьогодні жне Павло, завтра ті хто так бажали його крові.... круговорот.
16 Показати IP 30 Березня 2016 12:18
А штунди ж не вживають алкоголю.
Канєшно до 16 Показати IP 30 Березня 2016 12:42
Православним теж не можна вживати алкоголю і що з того? Більшість штунд хоча б дотримуються постанов своєї церкви, на відміну від представників правлячої релігії. І Павло Клець не штудна, а син штунди. Різницю бачиш?
Джек до 16 Показати IP 30 Березня 2016 12:49
А православним можна да?
17 до 16 Показати IP 30 Березня 2016 12:58
ні в якому разі, вони рахують себе святими!
30 до 16 Показати IP 30 Березня 2016 12:59
А звідки ви знаєте що він штунда? Батько його так, а він? А діти батьків не штунд не є такі?
Лучанин Показати IP 30 Березня 2016 12:26
коментар було видалено
До 30 Показати IP 30 Березня 2016 13:49
Клець віруючий приймав хрещення, ходив розказував якій він набожний. А потім сідав в неадекваті за кермо і гасав по вулицям. Була свідком, як цей "шумахер" літає 2 рази!!! І це вже після того, як він збив хлопця. Це не людина, а чо*т якісь.
жесть Показати IP 30 Березня 2016 13:52
5 рокір, що за закони дибільні, 5 років, за вбивство дитини!.
12345 Показати IP 30 Березня 2016 14:02
Мало дали за смерть ,треба років 20 тоді б подумав.
Лучанин до 12345 Показати IP 30 Березня 2016 23:19
Тебе жде те саме
Лучанка Показати IP 30 Березня 2016 14:02
Я хочу звернути увагу людей, які називають Клеця вбивцею! Є велика різниця між людиною, яка планує злочин, готується до нього певним чином, бере і позбавляє людину життя, і людиною, яка з необережності чи захищаючи себе наносить смертельні рани іншій. У випадку з Павлом історія трохи інша, власне стаття, за якою його і судили, про все розповідає. Хлопець порушив правила дорожнього руху, внаслідок чого загинула інша людина. І сів він саме тому, що бовдур, а не вбивця.
лахматй будун до Лучанка Показати IP 30 Березня 2016 14:41
Всі ці ваші слова - пусте блаблабла. Він ВБИВЦЯ!!!! Бо відправив на той світ молодого хлопця.
Лучанин до Лучанка Показати IP 30 Березня 2016 15:08
Систематична Їзда у п'яному вигляді це не підготовка? То ж відомо до яких наслідків вона призводить!!!
Анонім до Лучанка Показати IP 30 Березня 2016 15:08
Це що перша стаття за якою цього д*б*ла судять? Це що перше звинувачення у кримінальному злочині? Але він не робить ніяких висновків, хоч йому давався шанс.В згвалтуванні його звинувачували - відкупився. В кражах звинувачували - дали умовно. І зараз кажете випадково наїхав. Так напочатку дівчина-свідок, що була з Клецем у машині стверджувала, що він спеціально їхав на постраждалого. Але Теразіні хороший адвокат і відмазав його знову. Навчили як правильно говорити, що казати. А прокаяття Клеця говорить уже те, що він гуляв у нічному клубі в той час, як мав бути під домашнім арештом.
Noname до Анонім Показати IP 30 Березня 2016 19:08
Щось ви плутаєтесь - то хлопець був із ним в машині, і він пропонував йому сісти за кермо, то уже дівчина... Не соромно?
111 до Noname Показати IP 30 Березня 2016 20:20
В машині окрім Павла,було ще 3 людини
Друг клеця))) до Лучанка Показати IP 30 Березня 2016 15:29
Якшо він сів за руль під амфетаміном і алкоголем то він потенціальний вбивця і планував це вже тоді коли нюхав наркотик!!!!!
коля Показати IP 30 Березня 2016 14:03
яка на№№р різниця, хоч буддист і він і вся родина до 5 коліна, на що це впливає? тупорилі коменти, рівень базарних баб. Злочин - кара, крапка.
неон Показати IP 30 Березня 2016 14:18
Дівчина що з ним їхала сказала ж, що навмисно наїхав. Бажав налякати св*лота. А це означає навмисне вбивство.
абрам Показати IP 30 Березня 2016 15:37
коля ти мужик ------всі хто писав п*с*ни
Анонім Показати IP 30 Березня 2016 15:37
В коментах штунди вигороджують вбивцю, прикриваючись заповідями Божими.Буду бачити вас на вулицях, плюватиму вам в очі
і я до Анонім Показати IP 30 Березня 2016 16:38
і я теж
Анонім до Анонім Показати IP 30 Березня 2016 18:32
Різкни-будеш там де й гапич
Тц до Анонім Показати IP 30 Березня 2016 19:11
Супер! Буду бачити запльованого - буду знати, що то ти!
Анонім до Тц Показати IP 30 Березня 2016 21:33
А я тебе в цинковому гробі нажаль не розглежу
Ну, і висновок до Анонім Показати IP 30 Березня 2016 19:55
Який ж ти нерозумний...тоді православні всі давно запльовані повинні ходити, бо значно частіше скоюють злочини)) хоча як вже вище писалося він - не штунда ...
Анонім Показати IP 30 Березня 2016 16:30
Дівчіна яка їхала з Клецьом це Олександра Земко її мама в політесі викладає наркоманта теж ше та!!!І це не для кого не секрет
цікаво до Анонім Показати IP 30 Березня 2016 16:51
Не право випадково?
Анонім Показати IP 30 Березня 2016 18:03
Як з клецьовою репутацією наш суд за вбивство міг дати тільки 6 років?
123 до Анонім Показати IP 30 Березня 2016 19:28
А якби дали 20 - вам від того було б легше?
123 Показати IP 30 Березня 2016 19:45
Ну да в нас судять тільки тих за кого немає кому затупитися. Всім іншим можна літати пяними, збивати людей, і їм за це абсолютно нічого, бо все порішається.... Не так давно один шумахер на Кравчука на БМВ вбив велосипедиста - нічого, не під вартою, не під слідством...
Водій Показати IP 30 Березня 2016 20:00
Керую не один рік автомобілем,не вживаю спиртного через релігійні переконання,(православний) ці пішоходи таке можуть втнути ,що волося дибки стае. Відповідальність несуть дві сторони. А скільки горе-велосипедистів без відображувальних знаків їздять?Одному прочуханку в Піддубцях дав,мовляв,я через тебе у в'язницю не хочу. Водії і пішоходи,будьте взаємовічливими!
Лучанин Показати IP 30 Березня 2016 23:09
Краще хай би жив але богато п'яних лазить по дорогах які жити мабуть не хочуть
Лучанин до Лучанин Показати IP 30 Березня 2016 23:23
Із за п'яних шкода багато до тюрми саджають
Просто Показати IP 31 Березня 2016 14:21
Штунди самі наглі істот(НЕ ВСІ!!!)Прикриваються словом Божим,все стараються рішати.Навіть і в цій ситуації думаю, що повпливали на суддю, що дали такий малий вирок такому ублюдку з такою біографією.Посадили б на все життя,другим був би урок
Пр до Просто Показати IP 1 Квітня 2016 22:57
Дивись бо тебе на довічне закриють, як таким виблядком як ти можна бути?
Лучанин Показати IP 31 Березня 2016 20:52
Жде тесаме тебе
Сам Я Показати IP 1 Квітня 2016 22:54
Як взагалі такиі несинітниці можна нести? Ви ще не знаєте свою долю, а вже обісрали повністю Пашу! І ще моя одна маленька рекомендація,- якщо ти на власні очі не бачив того чи іншого, то яке ти маєш право взагалі це писати, наводить факти, які бачив на власні очі, а не почув від такого ж самого бовдура як ти!!!
Рома до Сам Я Показати IP 2 Квітня 2016 00:02
Давид, ти йому брат. Але опустись на землю. Твій Паша не прав 100%. Він вбив людину, жив, грішив з Саком та компанією. І має понести законне покарання, яке встановлене державними органами. Кожна влада від Бога. Ми люди, громадяни держави, маєм виконувати як і закони земні так і Божі. Хоч він і не ходив до церкви, але знав з батькових слів про Бога, про Закон. У нього тепер буде час, щоб переосмислити своє життя, і, можливо, за цих 5 років у неволі він прийде до покаяння і зрозуміє батькові слова.
не байдужа Показати IP 5 Квітня 2016 21:53
смішні,які 5 років він буде сидіти.Посидить рік і випустять,ше й сидіти буде як в санаторії.Це така тварюка,шо скрізь промажеться!