USD 39.50 39.82
  • USD 39.50 39.82
  • EUR 39.70 40.00
  • PLN 9.76 9.92

У Луцьку пройшов джазовий фестиваль. ФОТО

29 Серпня 2010 10:42
Протягом двох днів, 27 та 28 серпня, у стінах Луцького замку Любарта збиралась вишукана публіка – там відбувався третій міжнародний фестиваль джазу «Art Jazz Cooperation».

Організатори приурочили дійство до святкування 925 річниці Луцька та Дня Незалежності.

Особливістю фестивалю стало те, що він одночасно відбувався у двох містах – Луцьку та Рівному, а музиканти змінювали один одного на сценах двох областей.





Публіку тішили виступи не тільки українських виконавців, а й музикантів з Росії, Польщі та Словаччини.







Послухати вишукану музику прийшли не лише дорослі поціновувачі джазу, а й дітвора. Забігали у замок, як це годиться, і молодята.





Між виступами джазменів ведучі закликали усіх охочих вступати до Луцького джаз-клубу та купувати диски виконавців.

Поблизу сцени діяв кафе-майданчик, де можна було зігрітись чаєм, перекусити, випити пива. Деякі фестивальники часто крутились біля бару, а окремі брали пиво і, попиваючи алкоголь, йшли слухати концерт.


В межах фестивалю відбувався міні-пленер під назвою «Лінія джазу». Троє художників з Луцька під час концерту малювали на папері власні емоції, пов’язані зі сприйняттям джазової музики. Потім їхні роботи могли переглянути та навіть придбати усі охочі. Малюнки, які не продались, організатори обіцяли вручити музикантам на згадку.



І хоча напередодні заходу організатори подбали про рекламну кампанію та зручну ціну квитка у 20 гривень, на фестиваль завітало небагато шанувальників музики. Першого дня на фестивалі можна було нарахувати близько 200 відвідувачів.


Побільшало людей у на святі джазу на другий фестивальний день. Прийшов і губернатор Волині Борис Клімчук, під патронатом якого відбувався захід. Посадовець тусувався в замку цілий вечір.

…Коли фестиваль завершився і публіка товпилася біля виходу з замку, дехто отримав можливість переконатися, що джаз - це не тільки естетика, а й виховання. «Це ріальна музика… Вся еліта тут зібралась…» - говорив один з міліціонерів, які охороняли захід.

Довідково:
Організаторами фестивалю є громадська організація «Луцький джаз-клуб» (Луцьк), Джаз-клуб «Джем» (Рівне), агенція «Арт-хаус» (м. Клевань).
Метою фестивалю є ілюстрація актуальних напрямків світового фестивального руху та перенесення кращих його традицій в Україну, створення української фестивальної культури, налагодження співпраці між культурними, бізнесовими організаціями, владними структурами, розвиток туристичної галузі Волинської та Рівненської областей.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 52
Анатолій Котлюк Показати IP 29 Серпня 2010 11:07
Еліта? Це він трохи перегнув той міліціонер... а я джаз не люблю. не розумію чого від нього кайфувати.
FANTOMAS до Анатолій Котлюк Показати IP 29 Серпня 2010 11:29
"Аглассітє весь ссспіссск, пжаллста,,," - чого ти ще не розумієш .Щодо правопису - зрозуміло. А ще ?
Mirna Показати IP 29 Серпня 2010 11:13
бо ти, Толік, селюк! і вопше! :)
FANTOMAS Показати IP 29 Серпня 2010 11:39
До Mirna .Не ображайте селян. Якщо селянин на чомусь не розуміється , то воно йому - або не потрібне , або розбереться потім...Селянин не стане писати "Не розумію - що то за андронний колляйдер ? Мабуть , якесь гівно."
лучанин Показати IP 29 Серпня 2010 12:00
А гламурна Конах і Джаз-реті сумісні?
Mirna Показати IP 29 Серпня 2010 12:02
До FANTOMAS товариша Анатолія знаю років 6-7. І наша переписка з ним тут вкрай несерйозна. Просто під настрій! :) Тому не беріть до уваги те, що пише він і я!
Тетянка Показати IP 29 Серпня 2010 13:15
Було класно, але холодно (я про другий день).
рома Показати IP 29 Серпня 2010 13:33
Джаз-це музика,яка має у Луцьку якусь сотню прихильників,з яких половина-музиканти.хіба доцільно владі та спонсорам виділяти кошти на завідомо провальний у плані реклами та піару проект.
Анатолій Котлюк Показати IP 29 Серпня 2010 15:37
Товаріші Мірна і рома праві на всі 100% Фантомасе не можна бути таким агресивним. Я ж не пишу що джаз погана чи якась там музика. просто не розумію... я думаю ти ж теж не розумієш деякі речі. Всі люди недосконалі :)
Анатолій Котлюк Показати IP 29 Серпня 2010 15:39
А тут ще один звіт. Про фест джазовий http://molod.in.ua/?p=3843
Анатолій Котлюк Показати IP 30 Серпня 2010 00:16
Хм... цікаво а який бюджет в цього фесту. Це ж по любе платять за оренду замку, сцена тягне на штук 40, навіть більше, потім проїзд харчування. Якщо це робиться за кошти громади, то якась сумнівна витрата виходить. Заплатити скажену суму щоб 200-400 тьоток ідядьків посиділи в кріслах два дні і слухали музику. А яка користь для громади?
здивована до Анатолій Котлюк Показати IP 31 Серпня 2010 22:09
ну, Анатолій, даєш! просто повний ахтунг)))) от розвеселив! не знаєш, скільки це коштує -- не кажи. і нема чого людей в оману своїми припущеннями вводити. окей? для громади було б корисніше, якби ти взяв лопату і дерево посадив, а не коменти писав. отож вперед!
гоша Показати IP 30 Серпня 2010 08:45
Стільки грошей викинути,щоб послухати"звізду"караоке-клубу "Сінатра" ГАЛЮ КОНЮХ?
Лучанин Показати IP 30 Серпня 2010 23:16
Якраз Галину КОНАХ (Гоша,читай уважноі пиши теж) і прийшли послухати більшість,а виступає вона безклштовно,на скільки відомо... крще б їй заплатили, бо вона того варта!!!!!
М@ф@ня Показати IP 31 Серпня 2010 13:23
половину бюджету фесту потянув виступ гламур-лєді Галини Конах.. такі ТАК просто гланди не рвуть... особєнно Конах!!!!треба ж потім за граніцу за шось поєхать)) потусіць...
лора Показати IP 31 Серпня 2010 13:41
Гроші пішли на звук,сцену,Мен-саунд та інших приїжджих джазовиків,а КОНАХ чи КОНЮХ,як там її,сама напросилася на шару-думала прийде пару тисяч народу ,а прийшло пару десятків-ГЛАМУР НЕ ПРОЙШОВ!
колян Показати IP 31 Серпня 2010 16:30
хехехехе))опять Галя рулить))))
Анатолій Котлюк Показати IP 2 Вересня 2010 20:33
То я пані здивована не тільки дерева саджу, я вже 5 років в громадському русі.
Олександр Показати IP 2 Вересня 2010 23:41
Нажаль не довелося стати "співучасником" вишуканої музичної події; (як раз напередодні довелося залишити місто). Але білети я подарував двом чарівним дамам, гостям з Запоріжжя, що славиться джазовою культурою. Відвідавши Замок у другий день, гості залишилися задоволеними концертною програмою, (не кажіть, будь ласка, що це вдячність за білети), тож маю нагоду подякувати всім організаторам мистецького заходу! Успіхів Вам!
орест Показати IP 4 Вересня 2010 16:56
А Конах ,сьорбнувши коньячку,геть відчула себе "зіркою" серед кількох десятків тусовщиків,серед яких,окрім музикантів,було ще пару тусовщиків.
iren Показати IP 5 Вересня 2010 07:15
tak tysyvatysj v evropi dyzge klasno treba vmity i znaty z kum.v evropi kozgen platytj za sebe.naskiljku ja znajy Konah pje nabagato dorozczi napoi.konjak ne v modi.zawtra my tysyemsja v Platinum klub n Warszaw pryhodjte vhid 100 zlotyh potyyemsja razom z Konah.A vam slabo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
валя Показати IP 5 Вересня 2010 20:49
І нашо ці дешеві понти,написані самою Галею?Насправді Конах по луцьких кабаках ходить від стола до стола-хто поставить!!!
оксана Показати IP 6 Вересня 2010 17:39
Я там була,дуже сподобався "Лучеськ бенд",а Конах тільки красувалася перед камерою,нічого особливого у неї нема,лабушка та й годі!
жора Показати IP 7 Вересня 2010 17:04
Баковський і Ленари-молодці!!! Конах-сіро,не харизматично і примітивно!
туся Показати IP 7 Вересня 2010 17:06
А хто запросив Галку Конах? теж мені"Леді джаз".Несмак!
fox Показати IP 8 Вересня 2010 12:58
тусі несмак-то носити ім`я "туся", ги-ги-ги-ги))) А галка-то круто, а лєнори і баковський - то весілля в локачинському районі), а не джаз, шо нібуть!!!!!!!!
шон Показати IP 8 Вересня 2010 14:56
Лєнари працювали з Ларисою Конарською,а Конах-з ким,з Олександром Мухіним в літньому кафе?
ласка Показати IP 8 Вересня 2010 15:44
Таким,як Галя з Маневич- не місце на професійній сцені!
рома Показати IP 8 Вересня 2010 15:49
Фоксу-А Конах не годиться навіть і для такого весілля-там теж треба працювати,а не понти кидати!
Foх Показати IP 8 Вересня 2010 16:06
а толку,все-одно свадьба))) а Мухін,то хто?
світлана Показати IP 8 Вересня 2010 16:20
то екс-гітарист лєнорів))))))))))))))))
шон Показати IP 8 Вересня 2010 16:32
Мухін-це товариш з гітарою,той , що бродить по луцьких кафе і співає на замовлення за 3 гривні.Колись він і Конах давали разом сольники у літнику біля фонтанів.Ото "Звєзда" Галя!
шон Показати IP 8 Вересня 2010 19:00
Конах-застольна певіца!
інга Показати IP 9 Вересня 2010 07:46
Конах не сприймають у нормальному товаристві,бо вона ставить з себе зірку,якою ніколи не була і не буде! А ще може привселюдно вилаяти людину нецензурщиною.Дивуюся,як з нею ще вітаються!
міша Показати IP 9 Вересня 2010 08:20
Галка Конах перед фестивалем два дні діставала організаторів,щоб не запрошували "Мегаполіс",бо солістка цього оркестру Інна Кириченко співає набагато краще,ніж сама Конах,та ще й дівчина дуже симпатична...
здивована до міша Показати IP 10 Вересня 2010 16:25
"Міша", Ви хіба організатор? звідки у Вас така інформація?))))
здивована до міша Показати IP 10 Вересня 2010 16:30
...напевне, жорстокість людська з"являється від негативних емоцій: заздрості, невдоволеності життям, пасивності. звісно, значно легше когось обговорювати, аніж зробити щось самому. шкода, що українці стали такими...
людинка ) Показати IP 9 Вересня 2010 10:05
люди... по-моєму, це вже занадто... я усе розусію.. але так висловлюватися про співачку це низько.. якщо вам вона не подобається не слухайте, от і все.. а не поливати ось так багнюкою...Галина Конах має класний голос це моя думка, можливо веде вона себе "нетак" як комусь хотілося б це інше питання, джазу там було мало-згідна) а взагалі ви з нею певно не знайомі...))) раз таке пишете ))
fox Показати IP 9 Вересня 2010 10:32
людинака))) РІСПЕКТ!!!таке пишуть тільки ті, хто Галюню просто близько не занє. хоча це можуть писати ті, хто себе тут вихваляє,а Галку обливає лайном)))))не раджу,а то й дійсно розсердите дівчину і ...
інкогніто Показати IP 9 Вересня 2010 10:40
міші!!!!!! галина конах відмовлялася від виступу на фесті...мовляв,ми не граємо джаз у повному його розумінні)) а баковський ХАЛЯВЩИК і КІДАЛОВОпопобігав за резусами, там хлопці добрі,грошовиті,віруючі ото їм і пофіг за гроші чи ні, а баковський сама бачила за нею бігав і визвонював!йому ясно пояснили, що ні,а те чмо в окулярах не відчеплювалось от і все.я в оргкомітеті колись була у них, то знаю, як баковський кидає людей!!!а галина конах виключно по своїй доброті і порядності погодилася.мабуть, щоб чмо відстало...а краще хай би не погоджувалася,бо на чмошний фестиваль приходять тільки чмошні люди,клімчук не вщёт))))))))
О-даааа! Показати IP 9 Вересня 2010 13:17
Баковський кидальщик ще той!!! Про нього уже увесь Луцьк знає! Якраз з ним працюють тільки 1 - 2 рази! Козел той Баковський!!!!КОНКРЕТНИЙ!
шон Показати IP 9 Вересня 2010 13:32
Навіщо брехати! Це Конах ще з літа діставала Баковського,Щоб випустив її на сцену.Він зробив добро лабушці,а вона його гадить!
доля Показати IP 9 Вересня 2010 14:12
БАКОВСЬКИЙ,ЛЕНАРТОВИЧІ-ЦЕ СПРАВДІ МИТЦІ,НА ВІДМІНУ ВІД КОНАХ!!!
тема Показати IP 9 Вересня 2010 14:23
Конашку чужий успіх давить,як кістка в горлі,сама не вдосконалюється,тільки гадить інших,справді обдарованих.СИДИТЬ У РБК,КОМЕНТИ СТРОЧИТЬ,А ДИРЕКТОР ЦИКА ЇЙ ЗАРПЛАТУ ПЕВНО ЗА ЦЕ ПЛАТИТЬ!МЕТОДИСТКА КОНАХ-МЕТОДИЧНО ОБЛИВАЄ УСІХ БРУДОМ ПІД РІЗНИМИ ІМЕНАМИ!!!
маня Показати IP 9 Вересня 2010 14:46
Галя справді має проблеми з алкоголем!!!
коша Показати IP 9 Вересня 2010 14:55
То ХАЙ ПІДШИЄТЬСЯ,МОЖЕ ТОДІ "ЗВІЗДОЮ" І СТАНЕ!!!НАРКОДИСПАНСЕР ЛАСКАВО ЗАПРОШУЄ ГАЛИНУ КОНАХ!!!
додик Показати IP 9 Вересня 2010 14:57
ГАЛКА!!!ЗАВЯЗУЙ КИДАТИ ПОНТИ,ДОДОМУ,КАРТОПЛЮ КОПАТИ!!!
Светик Показати IP 10 Вересня 2010 08:52
люди,почему ви такие жестокие?((((это же все вранье((((
nifigasobi Показати IP 10 Вересня 2010 20:01
це точно......((((
Фреш Показати IP 30 Вересня 2010 22:08
Галина Конах,як на мене, нестандартна і неординарна для Луцька... Хотілося б дуже,щоб вона себе реалізувала по-справжньому!У ній щось є...таке класненьке і незвичне... P.S. Ну,а про алкоголь-то ви,ЛЮБІ ДРУЗІ,вже загнули палочку КОНКРЕТНО!!!!!:-) Такої "чорнухи" давно ні про кого не читала...Хочу вам сказати,що так не можна (вибачте)"лайнити" людину,яка працює!це великий НАКЛЕП!!! Так негарно(((я не думаю,що вона комусь дорогу перейшла,нажаль,її тут нема з ким рівняти... Така вже статистика! Так,дівчина вона,звичайно,з гонором,але (дозвольте,Панове,) без цього ніяк у нас час!!!!!!!... Не дуже добре її знаю особисто,але,чомусь, вона мені імпонує)))час-від-часу доводиться бачити її на концертах і,признаюсь вам ,-вражає)))...МОЛОДЧИНА,АЛЕ,ГАЛЮ(якщо ти це читаєш)НЕ РОЗСЛАБЛЯЙСЯ,ПРАЦЮЙ І ТОДІ ДОСЯГНЕШ УСПІХУ!!!
люсьєн Показати IP 25 Жовтня 2010 06:48
хочеться побажати музикантам креативу власного, а не виконання стандартів. ось чого не вистачало на фесті.
М Показати IP 10 Листопада 2010 00:33
ГАЛИНА КОНАХ МАЛА УСІХ ДАЛЕКЛ-ДАЛЕКО..... СОБАКИ ГАВКАЮТЬ.., А КАРАВАН ІДЕ..РОБІТЬ ВИСТОВКИ...))))))