USD 39.50 39.82
  • USD 39.50 39.82
  • EUR 39.70 40.00
  • PLN 9.76 9.92

Опалювальний сезон у Луцьку стартує пізніше, гаряча вода - у вихідні?

23 Вересня 2014 09:00
Подачу гарячої води лучанам обмежать під час опалювального сезону.

Про це йшлося під час оперативної наради у Луцького міського голови 23 вересня.

Як повідомив міський голова Микола Романюк, досі немає чіткої ясності щодо того, яким буде опалювальний сезон. Так, однією із загроз він назвав можливість зупинки цукрового заводу через зменшення тиску газу у трубі. Якщо тиск буде недостатнім для виробництва, підприємство може зупинитися, а це відіб’ється і на тих, хто здає туди продукцію.

У Луцьку опалювальний сезон починатимуть пізніше, ніж зазвичай, орієнтовно, з 1 листопада. Говорячи про подачу гарячої води, міський голова зауважив, що вже у багатьох містах Волині споживачі отримують її лише у вихідні. З його слів, найімовірніше, під час опалювального сезону у Луцьку гарячу воду також подаватимуть не щодня, а у вихідні.
З його слів, на це потрібно налаштовуватися.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 36
иван Показати IP 23 Вересня 2014 09:13
старт е старт а який буде финиш ?
тема Показати IP 23 Вересня 2014 09:35
ХХІ сторіччя на дворі, а у нас - Гондурас!:(
ВОНО до тема Показати IP 23 Вересня 2014 09:37
не ображай Гондурас рівняючи його до неньки Юкрейн
Анонім до тема Показати IP 23 Вересня 2014 09:57
Вибороли...
Лучанка Показати IP 23 Вересня 2014 09:36
Дай нам, Боже, теплий жовтень!
ВОНО до Лучанка Показати IP 23 Вересня 2014 09:39
просіть розуму, тоді все буде, без розуму теплий жовтень не допоможе бо встигнете придумати на свою опу ще якусь гидоту
Лучанка до ВОНО Показати IP 23 Вересня 2014 09:44
А тобі, жовчному, і розуму не потрібно, і теплого жовтня, і взагалі в тебе не життя, а гидота, коротше повна опа!
ВОНО до Лучанка до ВОНО Показати IP 23 Вересня 2014 09:45
так завжди, щирі помаранчі ображаються на поради і підказки
.. Показати IP 23 Вересня 2014 10:03
після 20 жовтня похолодання конктертне буде...і сніг....а чинуші в своїх квартирах-апартаментах теж будуть холодний душ приймати????
1111 Показати IP 23 Вересня 2014 10:17
а тим у кого маленькі діти, що робити?буржуйки ставити? Бо ж обігрівачі і бойлери вмикати не можна, бо ж система перевантажуватиметься і світло вимикатимуть!
Джулія Показати IP 23 Вересня 2014 10:28
Хочу в Гондурас!!!! Там тепло...
ВОНО до Джулія Показати IP 23 Вересня 2014 10:30
так створи Гондурас в своїй країні
Тато Показати IP 23 Вересня 2014 10:28
минулу зиму стрибали в Києві на майдані, в цю буде стрибати від холоду вся Україна. Друзі це перемога !!!!
аяяй Показати IP 23 Вересня 2014 11:13
йти на уклін до Путіна? хай забирає нас до себе ? чи може потерпіти і вистояти
ойой до аяяй Показати IP 23 Вересня 2014 11:28
А ті хто вистоять вже підуть на уклін? Чи до останнього? Так хто з ким воює?
Анонім до аяяй Показати IP 23 Вересня 2014 11:34
Вистоїмо у цьому році, а далі ? Що, у наступні роки зим не буде ? Чи може за літо дружно напер...мо в газові сховища і заживемо ? За 23 роки так і не змогли від російського газу відмовитись. А за рік вийде ? Сумніваюсь, так що вистоювати ще прийдеться. А от домовлятись і шукати компроміси треба вміти завжди, особливо для політиків. .
Дід Пилип до аяяй Показати IP 23 Вересня 2014 12:15
Ха, так рано чи пізно але газ доведеться у Путіна купувати, у нього вся європа купує, а ви що блаженні і вам газ бог буде давати?
Анонім до Дід Пилип Показати IP 23 Вересня 2014 12:21
Ми газ замінемо патріотичним духом!
Громадянин Показати IP 23 Вересня 2014 11:21
Дуже шкода нас, українців, що ми нафік нікому не треба, повимерзаємо як ті мамонти, хто від нервів болячок нових достане, а горе-правлячі нас мали в дупі, їх діти в Європі і там мерзнути не будуть, догноять нас скоро.
DJYJ до Громадянин Показати IP 23 Вересня 2014 11:38
шо за рабська психологія? надіятись треба в першу чергу на себе тоді не буде на кого ображатись, і ще тяжка праця все перетре - якщо олігархи не нагадять в черговий раз своїм злодійством
До ВОНО до DJYJ Показати IP 23 Вересня 2014 11:58
Як не шифруйся, а ВОНО і є ВОНО, безстатева істота... При чому тут рабська психологія, при чому розум? Якщо дома холодно, то тобі і розум не допоможе. Може обігрівати квартиру газом, який економлять? Чи ти думаєш, що можна так утеплитись, що зразу нагріється квартира до +20 - +22? Ну хіба дійсно дома тяжко працювати, наприклад попиляти дрова, ще щось, бажано безперестанку, тоді справді стане тепліше. ))) Розкажи, що робити, дай практичні поради, якщо такий розумний, бо закидати нібито розумні фрази може кожен.
Анонім до До ВОНО Показати IP 23 Вересня 2014 12:20
У Волинских новин дієслово "скакати" є табу, то практичної поради дати тобі не можу:))
Анонім Показати IP 23 Вересня 2014 12:13
Як обігрітись у квартирі, в якій централізоване опалення ( таких у Луцьку більшість) ? Можна 10 пластикових вікон поставити, заклеїти усі шпарини, обложити 10-ю пінопластом, про те коли батареї холодні через економію газу, все одно буде холодно. Можна поставити електрообігрівачі - тоді до оплати за "економне" опалення додадуться ще й суми за електроенергію ( якщо мережі вистоять).або купити "буржуйку". Питання в іншому - навіщо платити за холодні батареї ? .
економіст Показати IP 23 Вересня 2014 12:15
Можливо краще було б подавати гарячу воду в середу і неділю, а не два дні поспіль?
Анонім до економіст Показати IP 23 Вересня 2014 12:18
А давайте подискутуємо, що стане із водопровідом, якщо подавати гарячу воду під час морозів двічі на тиждень. Чи залишились ще мізки в головах?
економіст до Анонім Показати IP 23 Вересня 2014 14:39
А по зимових вихідних у нас морозів не буде?
Йухан до економіст Показати IP 23 Вересня 2014 12:22
Якщо ви -економіст, то я молдован
OTAK OT Показати IP 23 Вересня 2014 12:20
А після виборів що буде, уявити навіть не можу, тоді навіть брехати вже не треба буде, і підсолоджену пілюлю давати
Йухан Показати IP 23 Вересня 2014 12:27
Вимкнуть світло , не буде опалення. Залишається чоловікам з дружинами грітись під ковдрою і піднімати демографічну обстановку
споживач Показати IP 23 Вересня 2014 12:33
А те, що на ряді вулиць уже 3-й тиждень як не подається гаряча вода - це як називається? Телефонуєш у Луцьктепло, а воно тобі нагло відповідає, що вода є. Та за Януковича так не крали!
Анонім Показати IP 23 Вересня 2014 13:03
Ото досягнення велике, найшли чим хвалитися, краще щось би розумне придумали, щоб людям легше жилося. Так ми далеко зайдемо дійсно.
Громадянин Показати IP 23 Вересня 2014 16:35
До DJYJ-я хочу побачити як ти будеш грітись, хіба що на кострі!
Лучанин Показати IP 23 Вересня 2014 19:18
коментар було видалено
житель міста Показати IP 1 Жовтня 2014 12:11
А хватило кому розуму порахувати в мерії на економії підігріву води тому що розтрати води теплої у вихідні будуть величезні і скільки потрібно буде газу щоб не підігріти а нагріти воду.
Я Показати IP 3 Жовтня 2014 17:20
Давайте їм так само будем платити комунальні. Як сказав Романюк треба настроїтись, то нехай настрояться.Побачим як заспівають. Хто включить опалення за того і проголосують прикольна фішка на передвиборну.