USD 39.60 39.90
  • USD 39.60 39.90
  • EUR 39.60 39.90
  • PLN 9.70 9.90

ДТП у Луцьку: на огорожу наїхали вдруге за тиждень

15 Січня 2015 12:04
Вдруге за тиждень у Луцьку трапляється ДТП неподалік дитячого садочка, що на вулиці Чехова. Нагадаємо, у ніч з 7 на 8 січня у Луцьку чоловік на легковому автомобілі марки Opel протаранив огорожу дитсадка, зніс залізний паркан, що розміщувався поруч, та втік з місця ДТП. А вчора, 14 січня, на збиту огорожу наїхали ще раз.

Інформаційному агентству Волинські Новини у рубрику "Повідом новину" надійшла інформація про те, що о 23:30 на вулиці Чехова знову знесли огорожу та стовп. "Це уже четвертий електричний стовп. Взагалі не знаю, чому відповідальні за безпеку руху ДАІ чи дорожні служби нічого не роблять на аварійно небезпечній ділянці, не встановлюють світловідбиваючих знаків чи метрового бетонного забору. Це ж територія дитячого садка, там діти!", - йдеться у повідомленні.

Натомість керівник прес-служби управління ДАІ у Волинській області Олександр Паламарчук прокоментував інцидент так: водій автомобіля Тойота Прадо рухався вулицею Коперника в бік вулиці Чехова, виїхав за межі проїжджої частини та допустив наїзд на металеву огорожу та опору. В результаті автомобіль перекинувся. Водій, мешканець Горохівського району, на щастя, не травмувався, а від проходження експертизи на вміст алкоголю в крові відмовився. Постраждалих немає.

Зі слів правоохоронця, видимість на цій ділянці дороги - нормальна.

Фото в мережі виклала Євгенія Стекунова:

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 23
Анонім Показати IP 15 Січня 2015 12:09
ото відправ дитину в такий садок і не треба АТО.
Анонім Показати IP 15 Січня 2015 12:15
Головне, що це вже 11!!! ДТП і ніхто не реагує!!!!!!! В двір погуляти страшно вийти, а відправити дитину в садок тим більше! ДЕ Ж ВИ ВИСОКОПОСАДОВЦІ?! СМЕРТЕЙ ЛЮДСЬКИХ ЧЕКАЄТЕ ДЛЯ ПОЧАТКУ РУХУ У ВИРІШЕННІ ПРОБЛЕМИ?!
капец Показати IP 15 Січня 2015 12:48
покладіть там сборные железобетонные отбойники і пущай літають.
Анонім Показати IP 15 Січня 2015 12:53
А ви запитайте, чи один хоча би водій, який в'їхав туди, покараний?
111 Показати IP 15 Січня 2015 13:10
Забор, тільки високий забор метрової товщини зможе їх зупинити, і ще в заборі зробити рядок гачечків, щоб можна було повісити віночок!
Читач Показати IP 15 Січня 2015 13:29
Перевернув машину.. від тесту на алкоголь відмовився... Тобто тихо і мирно перевернув машину і поїхав додому? Чому не називають прізвищ? Як правоохоронні органи не карають, то хоть дайте людям знати імена своїх "героїв".
Правда до Читач Показати IP 15 Січня 2015 13:57
Імена нічого не змінять, це такі люди, на яких не діють закони, вони самі собі закон. Це якби простий чоловік на старому авто здійснив не суттєве правопорушення, ооо тцт наші правоохоронці показали б по повній програмі свій професіоналізм
а нещодавно Показати IP 15 Січня 2015 13:55
було грстре обговорення випадку як трое молодих пьяничок в стовба на швидкості влетіли.то уявіть що вони могли проіхатися по дітях.
проедтесь Показати IP 15 Січня 2015 13:58
по коперника и посмотрите кто там живет.некоторые из модных домов за наши деньги могут заставить гаишников носовыми платочками следы затирать
Анонім до проедтесь Показати IP 15 Січня 2015 14:13
а який зиск жителям по Коперника "платочками следы затирать" за жителів інших міст, вулиць, якщо і їхнє майно деколи псують в таких ДТП?!
я Показати IP 15 Січня 2015 14:04
"від проходження експертизи на вміст алкоголю в крові відмовився" - значить Василь Васильович на PRADO був пянючий "як чіп". Проте водіїв на машинах такого класу - НЕ КАРАЮТЬ!!!!!!
Степан Бандера Показати IP 15 Січня 2015 14:33
"Водій відмовився проходити експертизу на вміст алкоголю". Якби я на Прадо їздив, то теж би відмовлявся від штрафів, від проїзду на зелене світло і від експекртиз на вміст алкоголю.
З слів свідка Показати IP 15 Січня 2015 14:39
Василь Васильович на PRADO втікав від авто ППС, а через трохи приїхали троє "хороших" щедрувальники, які зняли номера PRADO.
Вай до З слів свідка Показати IP 15 Січня 2015 19:42
А ви записали номера прадо? Чи може зробили фотографію? Я якщо ні - то чому? М***ра ніколи нічого не робитимуть якщо не боятимуться громадського контролю
Злий Показати IP 15 Січня 2015 14:50
коментар було видалено
алкоаматор Показати IP 15 Січня 2015 15:50
Як же ж треба було люлю заляти оковитою, щоб у забор в'їхати... І які ж все-таки ДАІ-сти папуаси... У самому гнилому змісті цього слова.
Сергій Показати IP 15 Січня 2015 16:45
Якщо водій відмовляється від проходження експертизи, на нього також пишуть протокол за керування в нетверезому стані, тобто відмова це те саме, що і п'янка! Читайте законодавство!
Лучанин Показати IP 15 Січня 2015 17:59
Я за Відбійники з бетону і заліза буду малу в садок буду кожен день скидати свіжі фото. Малеча сьогодні питала чи то не війна в нас, я не міг сказати що то дибіли їздять.
Анонім Показати IP 15 Січня 2015 18:09
зробити односторонній рух автотранспорту з волі на коперніка
а ще краще Показати IP 15 Січня 2015 18:45
поставити там будку для даішників з цілодобовим чергуванням
Михайло Показати IP 15 Січня 2015 20:24
У перші хвилини після аварії водій неадекватно себе поводив, оскільки був, вибачте на слові, в "лайно", лаявся на даїшників і викрикував: "Я з "АВТОМАЙДАНУ", зараз подзвоню - у всіх погони позлітають"!
нічогенько так Показати IP 15 Січня 2015 21:30
Там колись як асфальтували вул. Коперника то на тому місці залишили стояти на ніч каток а поруч бочку з смолою. Так в той каток також віїхали. То було десь на початку 90-стих. Як іномарки почали повлятись і в них дятли почали за руль сідати. А стововно цого випадку то скажу таке: Я там поруч в будинку живу. То як почув удар то виглянув в вікно. І дуже здивувався зразу побачив мігалку. За ним відать менти знались того він і завалив так на спину. Інакше як пояснити майже митеву їх появу. Може вони телепоріровалися