USD 39.60 39.90
  • USD 39.60 39.90
  • EUR 39.65 39.90
  • PLN 9.72 9.87

Чому фасад будівлі управління освіти Луцька – рожевий

5 Лютого 2016 20:30
Після ремонту приміщення, де розміщене управління освіти, його фасад перефарбували у рожевий колір.

Хто вигадав таке художнє рішення – перефарбувати фасад давньої садиби саме в цей колір - поцікавився депутат міської ради Павло Данильчук під час другого пленарного засідання третьої сесії міськради сьогодні, 5 лютого.

Так, начальник управління освіти міста Олег Гребенюк пояснив, що 4 роки тому будівля перебувала в аварійному стані, провалилася підлога в залі засідань, поржавіли труби.

«Нам треба було або закривати управління, або переводити його в інше приміщення, або ремонтувати. Щодо зовнішнього оформлення, то особливого обговорення не проводилося, в який колір фарбувати, спеціального рішення не приймалося. Його пофарбували в кольорову гаму, близьку до кольору даху – він світло-коричневий», - пояснив Гребенюк.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 12
Сусід Показати IP 5 Лютого 2016 20:40
А цей д..іл з Торговиці в фасадах розбирається? Він собачоі будки непобудував і родичі такіж отож вибрали губошльопа дАНИЛЬЧУКА.....
освітянин Показати IP 5 Лютого 2016 20:49
а в чому,.власне, проблема?
Anonymous Показати IP 5 Лютого 2016 20:55
Все зробили, панове революціонери, побороли корупцію, зарплати в нас, як в Європі, дороги... Ото колір фараду тільки принципово не той!
Ворона Показати IP 5 Лютого 2016 21:03
Ого, пан Данильчук вже допрацювався! Всі проблеми освіти вирішені, тільки колір фасаду управління залишилось змінити. Оце і є його рівень розуміння проблем громади. Сором, пане депутате!
кузьма до Ворона Показати IP 6 Лютого 2016 05:53
Кинули нас........
Іван Показати IP 5 Лютого 2016 21:23
в малиново-чорний треба було? чи жовто-блакитний?
Лучанка Показати IP 5 Лютого 2016 21:51
Головне питання 3 сесії
смішно Показати IP 5 Лютого 2016 22:08
Це маразм чи дебі* ізм? А чому Данильчук не запитає чому він на авто за 60 тис. доларів їздить? де гроші взяв? якщо ніде не працював?
Архітектор Показати IP 5 Лютого 2016 22:56
В даному випадку це слушне зауваження, тому що освіта в школах має бути також мистецькою. Але всі знають , що Данильчук захищає інтереси олігархів в образі так званого "Нардного контролю".
лучанин Показати IP 6 Лютого 2016 01:54
Д*ибіл д*білом!!!!!! От яка скотиняка за нього голосувала, ну як можна так пр*ср*ти свій голос, хай вже за гроші проголосували, вже б краще було
1 Показати IP 6 Лютого 2016 04:32
Нажаль, вийшов із села, а село із нього не вийшло. Одним словом , Ч.О. Нажаль, що зробив за революцію, тільки віджимати для себе в.нючого.
До депутата Показати IP 6 Лютого 2016 13:06
Що Павлуша! Почитав хто ти і який... І це тільки 1% всієї правди про тебе!!! Позорисько, а не депутат!!! Правду ніде не подінеш, краще мовчати, чим такий брєд запитувати!