USD 39.70 40.00
  • USD 39.70 40.00
  • EUR 39.75 40.05
  • PLN 9.76 9.92

Бійця АТО висадили з автобуса у Луцьку

12 Грудня 2016 22:05
Водій автобуса “Луцьк-Нововолинськ” відмовився від перевезення учасника бойових дій, мотивуючи це відсутністю місць, - про це сам військовий написав у спільноті Спілки воїнів АТО Волині ВКонтакті.

"Побратими!!! Скільки може тривати неповага до ветеранів АТО??? Сьогодні у Луцьку, на Володимирській, сідаю в автобус сполученням Луцьк – Нововолинськ, а водій побачивши убдешку каже, що немає місць і виганяє, після мене заходять дві жінки, платять гроші і їдуть. Обуренню просто немає меж!!!", – йдеться у дописі Віталія Семенюка.,

Нагадаємо, минулого місяця подібна історія трапилася у Нововолинську. Тоді водій автобуса вигнав бійця з транспорту, незважаючи на наявність придбаного у касі автостанції квитка по пільгових тарифах. Згодом перевізника, який обслуговував маршрут, позбавили ліцензії.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 12
Віктор Показати IP 12 Грудня 2016 22:15
Не лінуйся, їдь на автостанцію, бери квиток заплативши тільки станційний збір 3.40грн і завжди будуть місця!
Анатоль_ Показати IP 12 Грудня 2016 22:17
Номер автобуса? Хто хазяїн? Треба забрати ліцензію!
мала Показати IP 12 Грудня 2016 22:30
жах((((((((( люди на звірів перетворюються
серж Показати IP 12 Грудня 2016 22:45
пора маршрутчикам трохи пику почистити.....
dok Показати IP 12 Грудня 2016 22:55
мене теж висадили з маршрутки N23 після того як показав убд
Анонім Показати IP 12 Грудня 2016 23:02
Скотину на передову ,в саму гарячу точку!!! Ото падл*, немає слів.
Кастрюлька до Анонім Показати IP 12 Грудня 2016 23:08
Так скотина вродiж вже звiдти прийшла... Що, ще раз?
Олексій Показати IP 12 Грудня 2016 23:11
Водій автобуса - редиска. Нема слів, одні емоції.
лучанин Показати IP 12 Грудня 2016 23:31
маршрутчикам давненько пора по шиї надавати.висажують дітей та жінок коли ті розраховуються крупними купюрами.!!! !!! флешмоб? по шиї ......