USD 39.55 39.84
  • USD 39.55 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

Десантники потрапили в засідку, є втрати. ОНОВЛЕНО

1 Серпня 2014 09:16
Колона десантників у четвер, 31 липня, потрапила в засідку під Шахтарськом, втрати сил антитерористичної операції уточнюються, - інформує Українська правда.

Про це повідомляють у прес-центрі АТО та Дмитро Тимчук з "Інформаційного спротиву".

"Переважаючи сили противника, використовуючи умови місцевості у населеному пункті Шахтарськ, із засідки, застосували зброю по наших військах. Підрозділи, які виконували завдання щодо передислокації, понесли втрати", - повідомляють у прес-центрі АТО.

Тимчук зазначає, що в районі Шахтарська у засідку потрапила колона десантників, яка передислоковувалася. "Дані щодо втрат уточнюються", - пише він у Facebook.

У четвер, увечері, повідомлялося, що бойовики обстріляли з мінометів колону військових у Шахтарську, йшли бої. Згідно з попередніми даними, двоє людей загинуло, були ще поранені.

Як стало відомо згодом, у бою під Шахтарськом загинуло щонайменше 10 десантників, дані про втрати та поранених уточнюються, опізнати тіла у деяких випадках важко.

Про це повідомив прес-офіцер штабу АТО Олексій Дмитрашківський, - інформує "Українська правда".

"8 тіл загиблих терористи передали українським військовим. Складнощі в тому, що серед загиблих є і терористи.

Оскільки колону обстріляли, наразі важко опізнати тіла", - повідомив Дмитрашківський.

"Йдеться (зараз) про 14 загиблих, але 4 з них – взагалі невідомо, чи то наші, чи то терористи. Остаточні дані повідомлять після опізнання тіл, по закінченні перемовин з терористами про їх передачу", - сказав представник штабу АТО.

На запитання щодо числа і стану поранених Дмитрашківський відповів, що поки інформація з'ясовується.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 40
пан Показати IP 1 Серпня 2014 09:37
Тимчук на цей раз збрехав. Подивись в1део. Просто жах.
Дончанин до пан Показати IP 1 Серпня 2014 09:52
К своему сожалению, ты малость путаешься, ибо ссылаешься на видео, показывающее результаты одной операции ополченцев. ТСН, например, говорит о 21 погибшем десантнике - это иная операция. А в этой статье говорится о третьей операции ополченцев. И это только те операции ополченцев против этих десантников, о которых упоминается в украинских СМИ.
Стоп Показати IP 1 Серпня 2014 09:44
Зупинити безглузду вiйну!
народна мудрість до Стоп Показати IP 1 Серпня 2014 10:33
Не безглузду, а ВИЗВОЛЬНУ! Дай кацапу відкусити палець - відкусить і руку!
також народна мудріс до народна мудрість Показати IP 1 Серпня 2014 13:29
Замість пальця кацапу треба давати лайно і головне не жалкувати
баба параска Показати IP 1 Серпня 2014 10:14
І знову питання до модератора. Чому не видаляєте коменти явних українофобів, які "воюють" в інеті на боці сепарастів? Чи не вважаєте, що цим ви підігруєте їм і граєте проти держави Україна?
Нельзя до баба параска Показати IP 1 Серпня 2014 10:20
Нельзя человеку уподобляться страусу, засунув голову в песок. Это не игра... Остановите бессмысленную войну!
баба параска до Нельзя Показати IP 1 Серпня 2014 10:29
Яким чином зупинити? Віддати частину теріторії України, зробивши рашиста гіркіна губернатором лугандонії? А головою міністрів дебілковатого бабая?
Згідна з народною му до Нельзя Показати IP 1 Серпня 2014 10:36
Не безглузда А ВИЗВОЛЬНА. Кацап уже відкусив палець (Крим, наприклад) - відкусить і руку!
юлія до дончаніна Показати IP 1 Серпня 2014 10:30
Чому ти такий злий? Чому ти ненавидиш все, що стосується України? По твоїм коментарям видно, що ти радієш, коли пів України плаче. Неможна так себе поводити.
баба параска до юлія до дончаніна Показати IP 1 Серпня 2014 10:35
В нього рашизм головного мозку. Таких не лікують
уточнення до баба параска Показати IP 1 Серпня 2014 10:41
Таких не лікують таких знищують
Дончанин до баба параска Показати IP 1 Серпня 2014 11:18
Дай определение слова "рашизм". При этом будь добра, когда будешь приводить, что либо свойственное России, приводи антипод, характеризующий Украину.
Дончанин до юлія до дончаніна Показати IP 1 Серпня 2014 10:40
Просто я и собственными глазами вижу то, что творится у нас. Это по поводу того, что я "злой", как ты говоришь. А вот по поводу твоего вопроса "Чому ти ненавидиш все, що стосується України?" - Я соглашусь с твоим вопросом, если ты считаешь, что Украина - убийца своих мирных жителей. Сколько мирных жителей погибло на Донбассе по признанным ООН данным (фактическое количество смертей гораздо больше)?
лучанин до Дончанин Показати IP 1 Серпня 2014 10:44
В тому, що у вас коїться винні ви самі . Ви самі відкрили "скриньку Пандори"
Дончанин до лучанин Показати IP 1 Серпня 2014 10:50
Историческая справка: Захват Донецкого ОГА произошел после того, как в Горловку приехали автобусы с ПС, наводить свои порядки. Их, конечно, местные жители быстренько выставили. Но народ возмутился тем, что милиция не участвовала в наведении порядка. Поэтому и была захвачена Донецкая ОГА (в то время перед ОГА шел мирный митинг). Естественно, что с Киева пошли угрозы, хотя наши в то время требовали только расширения прав самоуправления. Естественно, что на угрозы пошли ответные действия. И пошло, поехало...
Анонім до Дончанин Показати IP 1 Серпня 2014 10:55
Ты ДЕБИЛ?! Иль как тебя понять? Тебе же сказано - НЕ надо было звать Путина!
Дончанин до Анонім Показати IP 1 Серпня 2014 11:16
я ДЕБИЛ!!! ДЕБИЛ я!!!!
Дончанин до Дончанин Показати IP 1 Серпня 2014 11:20
Ну опять выполз придурок, конающий под меня. Поэтому перехожу на иной НИК.
Дончанин до Дончанин Показати IP 1 Серпня 2014 11:33
я придурок! я так мечтаю, что б хоч кто-то "под меня", а блин, никто и никогда, вот и сижу здесь сутками и пишу сломаными пальцами всякую х..йню.
лучанин до Дончанин Показати IP 1 Серпня 2014 12:39
Він просто чекає, коли ти сконаєш
Дончанин до юлія до дончаніна Показати IP 1 Серпня 2014 11:11
потому, что я убогий, тупой уродец-импотент с пальцами поломанными и языком подрезаным, вот и злой.
Андрій76 до юлія до дончаніна Показати IP 1 Серпня 2014 13:14
Цей гандончанін хоче жити в Раіссі тільки на УКРАЇНСЬКІЙ території...
АДВОКАТ Показати IP 1 Серпня 2014 10:33
ДОНБАС ПОТРІБНО ОБНЕСТИ КОЛЮЧКОЮ І ЗРОБИТИ ФІЛЬТРАЦІЙНИЙ ТАБІР . ПРИБІЧНИКІВ РАКШИ ВІДПРАВИТИ В РАСЕЮ БЕЗ ПРАВА ПОВЕРНЕННЯ НА ПРОТЯЗІ 50 РОКІВ. ПРИБІЧНИКІВ СЕПАРАТОРІВ ПОСЛАТИ НА ВІДБУДОВУ ОБЄКТІВ ДОНБАУСА ЗА ТАРІЛКУ БАЛАНДИ.
Дончанин до АДВОКАТ Показати IP 1 Серпня 2014 10:53
Не занимайся плагиатом, ибо идею обнести Донбасс выдвинула Юля еще во время "помаранчевої революції". Или забыл?
Їжак до Дончанин Показати IP 1 Серпня 2014 12:24
Тепер бачимо,що даремно вона цього не зробила
Ректор до АДВОКАТ Показати IP 1 Серпня 2014 10:53
ти богатієшь думкою!!!!! молодець!!!
Дончанин Показати IP 1 Серпня 2014 11:05
Так, чисто к слову. Описываемые в статье потери десантников произошли при попытке штурма Шахтерска. Бои вокруг Шахтерска, которые ведут силы АТО, существенным образом затрудняют доступ международных специалистов к месту крушения Боинга.
Из Показати IP 1 Серпня 2014 12:10
за таких с.к как дончанин и ему подобные, из-за их так называемых убеждений и гибнут сейчас на востоке люди, разрушаются города и села, а самое обидное, что с.ки - идейные отцы так сказать, сами то в безопасности, сидят вот и строчат в интернете хрень.
Анонім Показати IP 1 Серпня 2014 12:37
Уточнение по описываемой в обсуждаемой статье ситуации: "Раненых «очень много», сообщает телеканал Hromadske.tv. Причем эти цифры окончательными не являются. Под обстрел предположительно из РСЗО «Град» попала колонна десантников из 25-й бригады. Среди погибших и командир 2-го батальона. Сейчас убитых и раненых транспортируют вертолетами в Днепропетровск. Выжившие жалуются на то, что командование не оказало им никакой помощи. Напомним, колонна подверглась обстрелу, когда отступала из Шахтерска." Обратите внимание на "когда отступала из Шахтерска"
Вики Показати IP 1 Серпня 2014 13:08
Тро́ллинг — при общении через компьютерную сеть — нагнетание участником общения («троллем») гнева, конфликта путём скрытого или явного задирания, принижения, оскорбления другого участника или участников, зачастую с нарушением правил сайта и, иногда неосознанно для самого «тролля», этики сетевого взаимодействия. Выражается в форме агрессивного, издевательского и оскорбительного поведения. Используется как персонифицированными участниками, заинтересованными в большей узнаваемости, публичности, эпатаже, так и анонимными пользователями без возможности их идентификации. Термин «троллинг» происходит из сленга участников виртуальных сообществ и не имеет прямого отношения к сфере научного дискурса. В дословном переводе англ. trolling означает «ловлю рыбы на блесну». В наиболее общем виде это явление характеризуется как процесс размещения на виртуальных коммуникативных ресурсах провокационных сообщений с целью нагнетания конфликтной обстановки путём нарушения правил этического кодекса интернет-взаимодействия
українець Показати IP 1 Серпня 2014 13:27
МОСКВА-ТРЕТІЙ РИМ! А ЧЕТВЕРТОМУ НЕ БУТИ!