USD 39.70 40.00
  • USD 39.70 40.00
  • EUR 39.75 40.05
  • PLN 9.76 9.92

Іллінська церква згоріла повністю: люди, згуртувавшись, прибирають згарище

9 Квітня 2015 13:40
Люди спільними зусиллями прибирають згарище. Воно лишилося опісля кількагодинної пожежі у Камені-Каширському.

Нагадаємо, 7 квітня ввечері стало відомо про пожежу у Свято-Іллінському храмі Української Православної Церкви, розташованому на площі Культури у Камені-Каширському.

Церква згоріла повністю. Утім працівникам ДСНС разом із громадою вдалося врятувати від знищення всі ікони та церковне приладдя.

Натомість місцеві та священики кажуть, що насправді багато цінних речей згоріли.

Зауважимо, церква є пам'яткою архітектури. Побудована вона в 1700 році. Нещодавно її ремонтували. Почитати детально про храм можна тут.



Фото та відео - за станом на вечір 8 квітня. Люди прибирають подвір'я.


Пожежа знищила святиню повністю. Церковне подвір’я завалене залишками палаючого храму.


Причини загоряння та сума збитків встановлюються. На місці події перебувають працівники міліції з НДЕКЦ, його настоятель - протоієрей Стефан Михалюк та інші священики.


Навколо святині зібралися всі охочі подивитися на згарище. Люди шоковані подією, що трапилась та планують відновити храм.


За станом на 19:00, 8 квітня, церковне подвір’я очищають від завалів. Допомагають у цьому місцеві мешканці, серед яких і діти. Дивує їх згуртованість.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 13
777 Показати IP 9 Квітня 2015 13:48
Пожежники в чергове показали свою бездарність на чолі з Грушовінчуком.
Сем до 777 Показати IP 9 Квітня 2015 13:55
Ні, це сучасні будматеріали та сучасні будівельні технології. Із пустотами, пінопластом.
ВУдман до 777 Показати IP 10 Квітня 2015 10:51
Теж саме, що порох гасити...
Сем Показати IP 9 Квітня 2015 13:56
І ПУЕ ніхто не відміняв, але хазяїн сказав так зробити (заплатив) і зробили так, чхаючи на ПУЕ.
x0 Показати IP 9 Квітня 2015 15:01
"Святі Отці" стоять, холопи працюють. А Христос був тесляром.
Oxana Показати IP 9 Квітня 2015 16:54
Тобто це означає, що слідчі дії проведені і докази вилучені?
Апостол Петро Показати IP 9 Квітня 2015 17:55
Бог дав - Бог забрав
Грішний Петро Показати IP 9 Квітня 2015 20:44
А чому пописька не прибирають? Це попівська робота, ще їх шматок хліба!
мішка Показати IP 9 Квітня 2015 21:43
бо поприбирають раби, холопи, а попи запалюють свічки, незрозумілий язичницький ритуал, а люди-зомбі тарабанять вогонь додому, провокуючі нові пожежі
Ігнатій Лойола Показати IP 9 Квітня 2015 23:00
Роти позатикайте! Чи ви думаєте, що священики цілий день ось так і стояли? Вони працювали на рівні з іншими. Хто з Каменя - підтвердить.
x0 до Ігнатій Лойола Показати IP 9 Квітня 2015 23:48
по-христисянськи так, з миром у серці відповів божий чоловік...
Богуслав. Показати IP 10 Квітня 2015 01:58
"слухом почуєте - і не зрозумієте, дивитися будете - і не побачите", рокажіть краще про образ Ангела який уцілів, може є в когось фото в церкві до пожежі, де Він зображений ? буду вдячний (моя ел.пошта [email protected])
Нестор Ліпич до Богуслав. Показати IP 10 Квітня 2015 14:03
Так, є...