USD 39.55 39.84
  • USD 39.55 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

Встановили кількість жертв у кривавій сутичці під Радою і особу винного

31 Серпня 2015 18:27
У кривавих сутичках під Верховною Радою постраждали 122 особи.

Про це під час брифінгу розповів міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков, - повідомляє УНН.

Серед правоохоронців, які були поранені під Верховною Радою України, близько 20 солдат і офіцерів, які пройшли АТО.

«Серед поранених, близько 20 солдат і офіцерів, які пройшли АТО, нагороджених державними нагородами, достроковими званнями», - наголосив він.

Як повідомляє ТСН, з поранених – 20 бійців АТО, два французьких журналісти. 19 постраждалим робляться операції, один перебуває у комі. У сутичках постраждав і оператор ТСН Дмитро Большаков, його оперують. Оператор отримав осколкове поранення ноги.

Заступник голови Київської міської державної адміністрації Михайло Радуцький повідомив, що за станом на 16:30 у лікарнях Києва перебуває 56 постраждалих під час сутичок під Верховної Ради України.

Нагадаємо, сьогодні під час сутичок під ВР один з мітингувальників застосував гранату проти військовослужбовців Нацгвардії і працівників МВС.

ПІД РАДОЮ КИНУЛИ БОЙОВУ ГРАНАТУ: СОТНЯ ПОРАНЕНИХ, Є ЗАГИБЛИЙ. ВІДЕО ВИБУХУ

Внаслідок заворушень поранено 122 особи, 1 солдат Нацгвардії помер. Загиблий нацгвардієць — 25-річний Дебрін Ігор Анатолійович, родом з Херсонської області, солдат строкової служби.

У зіткненні між правоохоронцями та протестувальниками отримав поранення заступник міністра МВС Арсена Авакова – Василь Паскал.

У мережі згодом з'явилося нове відео вибуху гранати під час сьогоднішніх зіткнень біля українського парламенту.

Увага! Відео не рекомендовано для перегляду особам до 18 років і людям з нестійкою психікою.



Аваков також повідомив, що чоловік, який кинув гранату у бік правоохоронців під Верховною Радою, був бійцем батальйону «Січ».

Під час затримання у зловмисника – Ігоря Гуменюка – виявили чеку і ще одну гранату. Він зізнався правоохоронцям у скоєному. «Затриманий Гуменюк Ігор Володимирович, використовував гранату типу РГО, військові скажуть, що це за граната. Одна граната була при ньому під час затримання, іншу він кинув, зізнався в цьому. Чека від гранати була у нього», - заявив Аваков.

Зі слів затриманого, він перебуває у відпустці з 3 серпня по 3 вересня.

Військовий експерт, психолог і волонтер Олексій Арестович вважає, що винуватцем сьогоднішнього кривавого протистояння під ВР є нинішня система влади, яка готова застосувати всілякі способи, щоб утриматися в незмінному стані. Представники влади будуть і далі маніпулювати українцями, використовуючи смерть загиблого 24-річного солдата-строковика. Також, всі партії, які виступають за зміну нинішнього режиму, будуть оголошені «ворогами», як це вже сталося зі «Свободою».

Таку думку висловив Арестович на своїй сторінці в соцмережі.

Експерт переконаний, що не тільки «цей теракт система і влаштувала», він також вважає, що президент Порошенко знав про це, тому нічого нового в своєму зверненні до народу не скаже, «він цю заяву заздалегідь спланував». Саме з цієї причини таке швидке знаходження відповідального за криваву провокацію, в результаті якої загинув 24-річний нацгвардієць, викликає підозри щодо справжнього замовника даного теракту.

Вне зависимости от того, кто и по чьему приказу бросил гранату, Система жирно макнет пальцы в кровь пострадавших солдат,...

Posted by Alexey Arestovich on 31 августа 2015 г.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 23
дідо Показати IP 31 Серпня 2015 18:37
Тягнибокери- кремлівські провокатори.
Анонім до дідо Показати IP 31 Серпня 2015 19:09
Итак, по твоему - батальон "Січ" воюет за интересы Путина.
Анонім до Анонім Показати IP 31 Серпня 2015 21:35
А чего минусуете? Гранату бросил боец батальона "Січ". Об этом сообщают украинские информационные ресурсы.
якщо подумати до дідо Показати IP 31 Серпня 2015 22:51
Винен Аваков, Яценюк, Порошенко - вони винні і в розстрілі майдану
123 до дідо Показати IP 1 Вересня 2015 11:09
пора вже й мусорам мати свою "пекельну сотню".
правдолюб Показати IP 31 Серпня 2015 18:54
Кончену "сволоту" та йих "тягнибика" прихвостня московского на ДИБУ ,треба згадати йих закон про "мову"писля чого Крим видийшов та иное.
Анонім до правдолюб Показати IP 31 Серпня 2015 20:17
Це усі клони Путіна з'їхались в Київ і зробили цю провокацію.
не вірю до Анонім Показати IP 31 Серпня 2015 22:53
Своя влада і зробила. Ще й пацана застрелили кулею в серце. А тепер будуть кричати що то путін або свобода чи хто там їм ше неугодний
Анонім до не вірю Показати IP 1 Вересня 2015 09:01
коментар було видалено
Анонім Показати IP 31 Серпня 2015 19:16
В результате столкновений под зданием Верховной Рады Украины в Киеве, которые произошли в понедельник, 31 августа, погибли пять правоохранителей. Об этом сообщил источник в правоохранительных органах Киева.
ще не зовсім свідоми Показати IP 31 Серпня 2015 20:31
Тягниморда півтора року назад зі своїми бойовиками стріляв у міліціонерів і був хероєм, зараз зі своіми бойовиками стріляє в міліціонерів - злочинець. Де логіка?
Анонім Показати IP 31 Серпня 2015 20:41
Через таких Тягнибиків і іже з ним ніколи не буде порядку в країні. Значить, що потрібно зробити, щоб наші діти жили щасливо і заможно? Отож-то й воно....
віра до Анонім Показати IP 31 Серпня 2015 21:48
Явна провокація з боку влади!!!! Як то знайшли гранату і чеку, чого він ііі тримав в кишені чи в руках,як доказ?!/чеку маю на увазі/ А свободу вигідно кинути / от провокатори, рука кремля ,фа-фа.../ та і взагалі, вигідна така заварушка зараз, нехай люди не думають про ціни, про війну, що не війна, а ато, про дальше збагачення олігархів..........
Думаючий Показати IP 31 Серпня 2015 22:29
Винен Аваков, Яценюк, Порошенко ,Турчинов іПарубій які вбивали Небесну Сотню та спрацювали тут також заради свого Бізнесу........ Н ЕЛ Ю Д И!!!!
ку до думаючий Показати IP 31 Серпня 2015 22:37
Ні шановний винні у всьому сьогоденні всі ті люди які бездумно кричали, кидали, скакали і ставили на коліна і не треба казати що їх обдурили бо рагуль він всюди рагуль.
чінгачгук Показати IP 31 Серпня 2015 23:10
А де Вітів-с...ка? На курорті напевно. Агов, журналісти перевірте інфу
Іван Показати IP 31 Серпня 2015 23:23
Шкода хлопця.Нехай земля буде йому пухом.Яке горе батькам.Люди хватить
свідомий Показати IP 31 Серпня 2015 23:45
Прошу вас, украінці, не треба більше майданів!!!!
Справедливий Показати IP 1 Вересня 2015 00:19
Це все російські провокатори. Лишіть УКРАЇНУ в спокої!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Хватить Показати IP 1 Вересня 2015 00:40
С...кам у формі зРаду захищати.
до справедливий Показати IP 1 Вересня 2015 08:13
100 пудово ФСБ. Українці взагалі тут не прєдєлах, максимум що могли зробити Українці це заспівати гімн сидячи один в одного на плечах )))))))))
Анонім до до справедливий Показати IP 1 Вересня 2015 09:03