USD 38.70 39.05
  • USD 38.70 39.05
  • EUR 38.70 39.05
  • PLN 9.80 9.97

Петиція про паспорти без російської мови набрала 25 тисяч голосів

27 Жовтня 2015 17:29
Електронна петиція до президента України про видачу паспорта громадянам України тільки українською мовою (без дублювання російською) набрала 25 тисяч голосів.

Про це повідомляє Еспресо.TV з посиланням на сайт електронних петицій.

"Це легко зробити, враховуючи, що є кілька рішень суду. Виконувати ЗУ, скасувати норму правил МВС, де пропонується вносити двома мовами", - йдеться в тексті петиції.

Автор петиції пропонує надавати громадянам України паспорт тільки українською мовою, без використання російської.

Нагадаємо, перший український паспорт без дублювання даних російською мовою отримав львів’янин Святослав Літинський (на фото). Чоловік півроку судився з вилучення сторінки російською мовою.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 15
Анонім Показати IP 27 Жовтня 2015 17:47
"перший український паспорт без дублювання даних російською мовою отримав львів’янин Святослав Літинський", що є прямим порушенням законодавства України.
Анонім до Анонім Показати IP 27 Жовтня 2015 18:49
А минусующие явно придерживаются той позиции, что им НАС...Ь на законы, если они их не устраивают.
Анонім Показати IP 27 Жовтня 2015 19:52
Краще замінили б цей КУЧМІВСЬКИЙ паспорт взагалі!! Даєш два в одному ЗАКОРДОННИЙ та звичайний як у цивілізованих країнах оскільки ЛУЦИК це обіцяв ще коли був у нунсі
Анонім до Анонім Показати IP 27 Жовтня 2015 20:44
А кто бы с тобой спорил бы? Только в рамках закона, т.е. ВР должна принять соответствующий закон. Но на примере ЛУЦИКА ты и сам видишь, что в решении этой задачки имеются "определенные" проблемы. Например, несогласие с этим большинства граждан Украины.
суддя до Анонім Показати IP 27 Жовтня 2015 21:03
Давай,Дончанин,развивай ср.ч!!!
Анонім до суддя Показати IP 27 Жовтня 2015 22:07
Поищи лучше в инете фотку резиденции немецкого посла в Киеве. Увидишь, что там даже парковочные конусы прибили цепями, чтобы местные аборигены их не стащили. Попробуй докажи, что вы лучше киевлян.
ще не зовсім свідоми Показати IP 27 Жовтня 2015 20:48
Правильна петиція. На часі. Це основний чинник підняття соціальних виплат та заробітних плат!
Анонім до ще не зовсім свідоми Показати IP 28 Жовтня 2015 11:05
чому досі російська мова в українських паспортах? СССР коли розвалився - а ми й далі раби режиму?
Просто Лучанин Показати IP 27 Жовтня 2015 21:45
А може стабілізація курсу гривні та закріплення його на рівні 3,5грн за у.о.
Василь до Просто Лучанин Показати IP 28 Жовтня 2015 01:54
Ні в якому разі! Тільки зміна назв вулиць, міст, руйнація всього що хоч щось про щось нагадує, збільшення вартості комунальних послуг, підвищення, саме підвищення курсу євро/долара, зменшення заробітних плат і їх підвищення депутатам та чиновникам, фінансування партій з держбюджету, загальна мобілізація тощо. Тільки ці дії можуть в народа викликати справжній патріотизм і безмежну любов до своєї країни! Слава Україні!
Кріс до Василь Показати IP 28 Жовтня 2015 08:22
Ага, ми ж українці! (десь між Гондурасом і Гваделупою)
Романюк Показати IP 28 Жовтня 2015 00:37
А якого милого в Українському паспорті має бути теляча кацапська мова?
Кріс до Романюк Показати IP 28 Жовтня 2015 10:22
А чого теляча?
Анонім до Романюк Показати IP 28 Жовтня 2015 10:41
А якого милого ты оскорбляешь минимум две трети граждан Украины?
912 Показати IP 28 Жовтня 2015 08:08
Маразм крепчає