USD 39.60 39.90
  • USD 39.60 39.90
  • EUR 39.60 39.90
  • PLN 9.70 9.88

Порошенко будує ще один завод ROSHEN

25 Листопада 2014 12:36
Кондитерська корпорація ROSHEN розпочала підготовчі роботи до зведення чергової фабрики у Вінниці.

Про це повідомляє регіональне видання Вінниччини «20 хвилин» із посиланням на заступника Вінницького міського голови Валерія Коровія.

Згідно з попередньою інформацією, нова фабрика займатиметься виробництвом круасанів. Планується, що потужності введуть в експлуатацію в 2016-2017 роках.

Нагадаємо, ще будучи кандидатом на посаду Президента України, Петро Порошенко обіцяв продати свої бізнес-активи. «Що стосується мого бізнесу, то одразу ж після цього (після вступу на посаду президента – ред.) буде складено контракт з інвестиційною компанією щодо пошуку покупців, – сказав Порошенко у своєму штабі в ніч на 26 травня.

Натомість, компанія ROSHEN, яка належить Президенту України Петру Порошенку, відновила роботу в Росії.

Раніше Інформаційне агентство Волинські Новини повідомляло, як Порошенко став власником суперваговика Roshen, і внаслідок чого здобув популярність на політичній арені.

Нова фабрика у Вінниці стане вже третім підприємством у місті (не рахуючи молочний комбінат), які збудувала корпорація, що належить нинішньому президенту Петру Порошенку.

Нове підприємство корпорації розташується по сусідству з уже існуючими виробництвами компанії на вулиці Липовецька.

«Компанія веде будівництво на викупленій раніше ділянці. Сума інвестицій складе понад 300 мільйонів гривень. Кількість нових робочих місць – близько 600», – повідомила директор департаменту економіки та інвестицій міськради Галина Якубович.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 33
сірий вовк Показати IP 25 Листопада 2014 12:45
То кому врешті-решт можна вірити в цій божевільній країні?
Опа до сірий вовк Показати IP 25 Листопада 2014 12:52
Якщо ви вважаєте що якийсь чудило, який на 2ки вчився в школі, напише пару книжок де вкаже що все що було до цього є цілковитою не правдою і треба діяти тільки так як каже він, вкаже вам саме правду, то ви дуже наївна людина. В нас зараз не вчаться, а платять за папірець не отримуючи при цьому самого головного - знання! А без знань розібратися будь в чому практично неможливо!!! Безграмотний натовп, який не бажає й хоч трошки поворухнути своїми звилинами, заслуговує саме на те що і має. Треба не вірити, а почати аналізувати, якщо дано!
ветеран до сірий вовк Показати IP 25 Листопада 2014 15:16
Нехай інвестує це нормальне явище, а от щодо Росії там виникає сумнів, на 100% є домовленост, Результатом того є придуманий мирний план який крім декларацій начого не даві втрати наші не зменшились в обмін на наших полонених ми віддаємо російських диверсантів і терористів Говорити про мир коли росіяни спільно з лугандонами нас постійно атакують це те саме, що нічого не робити. Так, що з травння місяці ні реформ ні перемог ми не бачимо. Починають брехати про успіхи, при суцільних поразках, зберігаючи при цьому корумповану систему. Цікаво подивитись в очі тому керівнику хто приймав рішення про призначення хапугу О.Терещука начальником ГУМВС м. Києва це ж державна зрада
Агов Показати IP 25 Листопада 2014 12:46
Хороша тема для коментарів. Ще пару років війни і може у Луцьку пару заводиків Рошен відкриють.
Обурена громада Показати IP 25 Листопада 2014 12:46
Люди немають за що жити, а він будує собі нові заводи!!!
Igor. до Обурена громада Показати IP 25 Листопада 2014 12:55
Ти баран чи прикидаєшся ? Ти не думаєш що це робочі місця, це інвестиції в економіку ? Чи краще нам ті круасани імпортувати ??
хома до Igor. Показати IP 25 Листопада 2014 13:04
не хвилюйся так, рідний! Усе буде добре!
Від барана чуємо) до Igor. Показати IP 25 Листопада 2014 15:34
600 робочих місць подарує, а його прибічники більше ніж в 3 млн людей забрав зарплати і роботу!
віто до Обурена громада Показати IP 25 Листопада 2014 13:47
Якби написали, що завод згорів, а 600 людей позбавились роботи, ти, мабуть, був би на сьомому небі від щастя!
123 до Обурена громада Показати IP 26 Листопада 2014 10:44
Чому б не будувати? Робоча сила подешевшала майже вдвічі, на експорті підніме ще більше. Кому війна - кому мати рідна.
123 до Обурена громада Показати IP 26 Листопада 2014 10:44
коментар було видалено
українець Показати IP 25 Листопада 2014 12:48
Нарешті добра новина! Будуть нові робочі місця, будуть податки у бюджет! Я радий!
Корінний лучанин до українець Показати IP 25 Листопада 2014 12:57
.... А ХТО ДУМКОЮ БАГАТІЄ? Відповідь знаєш?
українець до Корінний лучанин Показати IP 25 Листопада 2014 13:02
знаю- ТИ!
Корінний лучанин до українець Показати IP 25 Листопада 2014 13:31
У мене таких дурних думок і такої фігової "радості" , як у тебе, не має! На таких як , ТИ, воду возять.
До Вас, Шановний до українець Показати IP 25 Листопада 2014 15:37
якби були потрібні надходження до бюджету, то не скорочували контролюючі органи, які штрафами наповнювали державну казну
Олександр до До Вас, Шановний Показати IP 25 Листопада 2014 23:31
Їх не те, що скорочувати, їх розганяти треба. Вони тільки те і вміють, що вимагати хабарі в малого і середнього бізнесу, а до великого зась.
інга Показати IP 25 Листопада 2014 12:53
Люстрація в дії .))))))тількии діє вибірково. А дурний народ нехай тішиться - революція своє зробила: поміняла магнатів місцями, розпочала війну, опустила гривню, підняла бензин, просрала Крим. !!!Кличко - мер, Прошенко - президент, Яценюк - прем єр, Юлі -волю, Ляшко та Гузь у ВР, одному Тягнибоку- фіга). Дякуємо революцінерам та майдану. Здобутки -"шикарні", життя настало -" рай" - скоро святим духом харчуватися будемо.!!!!!
Ясочка до інга Показати IP 25 Листопада 2014 12:54
і ще цукерками...
Корінний лучанин до Ясочка Показати IP 25 Листопада 2014 13:11
.....І КРУАСАНАМИ! Цукерків рошенівських скрізь навалом і якість бажає бути кращою! Я не знаю , хто ними так ОБЖИРАЄТЬСЯ і для ними всі супермаркети завалювати? Це ж така замануха і діабет і інші болячки ГАРАНТОВАНІ! Подивіться - число діабетиків в Україні росте. І лікарі при ділі і бізнес наживається!
Корінний лучанин Показати IP 25 Листопада 2014 12:54
Ну що тут скажеш? Просто у дуже шановного Петра Олекчсійовича сімейний підряд(не хочеться поки порівнювати із підрядом Януковича ) бо син "виборов" на виборах до ВРУ місце депутата і очевидно буде керувати ( з допомогою тата) бізнесом у ВІННИЦІ . Чудова гра буде! Всі при ділі і бізнес не пропаде і бабло буде і "дах" у синочка є! Так як у ПАПЄРЄДНІКІВ! Отже буде ЖИТТЯ ПО НОВОМУ!
Саня Показати IP 25 Листопада 2014 13:06
На війні такі як чиновники заробляють гроші. А хлопці гинуть. Кінець повинен прийти таким порошенкам . Скільки вже можна так нагліти і брехати! А тут хлопцям збирають по нитці з бідних а порошенко в часи війни розбудовується. Казав що продасть бізнес весь як стане прездентом . Ні в одній країні так немає як у нас президенти бізнес крутять на повну катушку. Ганьба В Європу йдуть за грошима а прості лди на мінімалку виживають. Гнати таких як і януковича!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Сем Показати IP 25 Листопада 2014 13:16
Рерулярне вживання тих круасанів так на нирки потім дають, що мало не покажеться. Ще спосіб винищити народ.
джон до Сем Показати IP 25 Листопада 2014 13:21
зараз цукерки та круасани- то суцільна хімія та ГМО! Смачного, український народе!
правда до Сані Показати IP 25 Листопада 2014 13:42
ПОВНІСТЮ ЗГІДНА
17 Показати IP 25 Листопада 2014 14:23
ЯКЩО ЦЕ ПРАВДА, ТО ПЕТІ ЖОПА.ВОЛОНТЕРИ !СКИНИМОСЬ ПРЕЗИДЕНТУ НА ХВАБРИКУ . ПЕТРО ЗАБУВ ,ЩО КАЗАВ ЛУКАШЕНКО ПРО ЯНУКОВИЧА І ЩО СТАЛОСЬ. СИН ДЕПУТАТ ГАНЬБА.
Волинь Показати IP 25 Листопада 2014 14:24
Янукович не зміг вимовити слово круасан, то може порошенко подавиться курвасаном своїм ?
Хлоп Показати IP 25 Листопада 2014 16:17
Взагалi то менi долар по 30 бiльше подобаеться. Якась така цифра кругла. А вам?
пан до Хлоп Показати IP 25 Листопада 2014 16:26
І мені подобається! Спасібо Порошенкє за всьо!
ого Показати IP 25 Листопада 2014 16:26
А навіщо ж тоді Порошенко обіцявся; " Стану президентом всі заводи рошен продам і буде глядіти одну роботу" ! Всі Брехуни люди зараз копійки рахують ціни космічні, а зарпалти мізерні, а тут заводи ростуть, а що ж купка діточок в президента.
Москаль Показати IP 26 Листопада 2014 08:57
Ну что хохлы приуныли? То ли ещё будет. Наслаждайтесь тем что есть, дальше будет хуже. Москаляку на гильку? Смешно.
Волинь до Москаль Показати IP 28 Листопада 2014 08:19
Ні москалі ми не приунилі, якщо треба то і Порошенка зметемо. А от ви кацапи, як були рабами так і зостались.І не смій осуджувати нас, коли твої брати приходять на територію України і знищують мого брата. Що боїтесь, що ми вступимо до НАТО та ЄС. Чого ж тоді твій президент потребує в Європи і Америки 100% гарантію що Україна не буде з ними?
Вінниця Показати IP 2 Квітня 2015 08:19
Не завод,а ще один цех. І він вже побудований. Виробництво розпочнеться до кінця цього року.