USD 39.85 40.24
  • USD 39.85 40.24
  • EUR 40.00 40.20
  • PLN 9.95 10.20

Стрілок Правого сектору був п'яний, його затримали, – Аваков

1 Квітня 2014 09:34
Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков повідомив, чоловік, який стріляв на Хрещатику і поранив трьох людей, затриманий.

Про це глава МВС повідомив в Facebook, - пише Українська правда.

Зі слів Авакова, "стрілок був п'яний".

"Стрілок переданий - він у слідчому ізоляторі СБУ - направляю туди слідчих. Що робити з рештою учасників - вирішуємо", - пізніше повідомив міністр.

Затриманий - член Правого сектора Андрій Козюбчик 1981 року народження. "Слідчий почав допит", - зазначив Аваков.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 13
123 Показати IP 1 Квітня 2014 09:48
Терминово збирати сессию миськради звильнити и дати хероя Украини
секатор Показати IP 1 Квітня 2014 09:52
"Каких договоренностей удалось достичь, пока неизвестно. Сами активисты не знают, куда их везут. На месте присутствует глава СНБО Андре Парубий и милицейские начальники." http://lb.ua/news/2014/04/01/261465_praviy_sektor_osvobozhdaet_otel.html Парубія треба терміново арештувати, це він легалізував і був засновником того "Правого сектора", а зараз координує всі їхні дії!!!
Олег Показати IP 1 Квітня 2014 10:01
Якщо пив горілку російського виробництва, то винуватий ПУТІН!!!!!!!!!!!! Ну а якщо українську, то провокатор!
лучанин Показати IP 1 Квітня 2014 10:06
вот такі там майже всі зброд ще героїв з себе роблять
Лучанин Показати IP 1 Квітня 2014 10:07
Бандити з "правого сектору" бувають лише в двох станах - п’яні або наколоті наркотою
Місцевий Показати IP 1 Квітня 2014 10:18
Цей зброд треба розігнати якнайшвидше це позорище для Украіни,жовтороті діти які незнають що таке армія носять зброю а також заспокоіти психічно хворго Данильчука,який теж в арміі неслужив. Виселити іх на....ер з Просвіти вже все там загадили,а Войнаровський публічно боіться сказати,це приміщення громади а не двадцятьох клоунів в спецодязі смердючому.
GALA до Місцевий Показати IP 1 Квітня 2014 10:34
Підтримую на 100%%% Месію із себе корчять!!! Громада не потребує їхньої діяльності. Краще в поля хай їдуть, с/г піднімають... Як кажуть п...ти не мішки носити....
хероям сала до GALA Показати IP 1 Квітня 2014 10:51
Всех правосеков ждет в недалеком будущем кара. Кому тюрьма, кому куля в лоба. Остальные будут изгоями.
Анонім до GALA Показати IP 1 Квітня 2014 11:21
А ти сам як с/г підняв, вантажник мішків?
Gala до Анонім до Анонім Показати IP 1 Квітня 2014 11:39
Сама!!! обов"язки у жінки трошки інші, народжувати дітей і т.п., свою місію виконала сповна, а спостерігати як несвідомі ще діти тримають в руках зброю і бити несила.... Не такою хочу бачити Україну....