USD 39.50 39.80
  • USD 39.50 39.80
  • EUR 39.73 40.00
  • PLN 9.76 9.92

У «Бандера Square» з’явилися лавки

19 Грудня 2015 19:05
Група ініціативних лучан у сквері на вулиці Винниченка взялися облаштовувати «Бандера Square».

Нагадаємо, проект під назвою «Бандера Square» оголосила ініціативна група «Мистецький трамплін» у Луцьку. Згодом в мережі з’явилося прохання до небайдужих лучан допомогти зі складаням лавок.

Сьогодні, 19 грудня, обабіч тротуару уже встановили дві лавки, на яких перехожі можуть відпочити.
Монтували лавки напередодні, вночі.

Вечірній монтаж!

Опубліковано Roman Hakh 18 грудня 2015 р.
До слова, цей проект – один із переможців проектів загальноміських ініціатив, оголошений Луцькою міською радою. Однак конкурс передбачає максимальне фінансування на 50 тисяч гривень, тоді як всього необхідно 200 тисяч.

Тож свого часу ініціатори організували обговорення. Насамперед з метою надати розголосу проекту. А також - зібрати цікаві ідеї, можливо, хтось захоче долучитися до його реалізації або просто озвучити зауваження.

Додамо: лавки – це лише один із елементів облаштування скверу. Адже в планах: встановити ліхтарі, смітники та оновити газон.
Суть проекту «Бандера Square» полягає в тому, щоб активізувати місцеве населення задля облаштування рекреаційної зони відпочинку, яка б відповідала стандартам європейського міста.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 37
Тарік Показати IP 19 Грудня 2015 19:23
*опа в гармошку..
Волинь моя Показати IP 19 Грудня 2015 19:28
Ідея цікава. І лавки такі собі нічого. теж. креативненькі.. А от зняття верхнього шару грунту зведе ідею на *івно. Як завжди.
Лучанка Показати IP 19 Грудня 2015 19:30
"Буратіно" з "Карабасом" і "Бандера Sguare"? Щось не дуже гармонує... А лавки прикольні!
Лучанин Показати IP 19 Грудня 2015 19:31
Щось в той газон ті лавки не особливо вписуються ... понаривали чогось ....
ого! Показати IP 19 Грудня 2015 19:43
класнючі лавки! молодці! головне,щоб ніяке би#ло не потрощило йіх!
Анонім до ого! Показати IP 19 Грудня 2015 21:16
бидло понапихає сміття поміж дошками
Анонім до Анонім Показати IP 20 Грудня 2015 09:48
Любопытно, как долго можно просидеть на двух либо трех досках (в зависимости от размера пятой точки). Я уже не говорю о том, что такие лавки предназначены для установки совсем в ином месте, так как к ним должен быть подход с двух сторон.
тиць-здиць Показати IP 19 Грудня 2015 19:45
обернутись *упою до прокуратури і присісти - це натяк такий?
.... Показати IP 19 Грудня 2015 19:54
мда...
... Показати IP 19 Грудня 2015 20:02
В когось просто ''геніальний смак " от до чого там ті лавки?) Як вони на думку творця мають вписуватись в архітектуру міста?) Про варварськи відкопаний газон ззаді "мега лавок" я краще промовчу....
123 Показати IP 19 Грудня 2015 20:03
ОТО да що не будь аби було ну і головне ж бандеру сюда вліпити
Олесь Показати IP 19 Грудня 2015 20:06
Лави чудові! Ініціатива-Народна. Але.... Сквер біля траси з потужним рухом... Хто там буде відпочивати? П"яниці з карабасу? От на Л. Українки їх поставити, У парку... Порадились би з фахівцями-архітекторами.. А так- Браво! РОБОТА!!!. Вдалась.
Клава Показати IP 19 Грудня 2015 20:32
Як на корові сідло...
дідо Показати IP 19 Грудня 2015 20:51
КЛАС!!!!!
Миколай Показати IP 19 Грудня 2015 20:51
Скажіть, кінець - кінцем, хтось понесе відповідальність за нерозумні ініціативи?То якісь ФЛЕШ - МОБИ з обливанням, то передавання естафети з придбанням чогось допоки Козюра не запузирився ,то розфарбовування в патріотичні кольори слоників і перил,то збір підписів ,то перенос базару, то свинорой в центрі міста з лавками без дозволу - до кінця не доводять і починають щось нове, прикриваючись благими намірами і турботою за долю України. Тиць - пиць - здиць. Афішуйте не починання - афішуйте результат. До дурної сили ще би здорового глузду.Чого місто від того має страждати?Чого лучан компроментувати? Де влада?Долучайтеся, скеровуйте, допомагайте, інформуйте, не заважайте, несіть відповідальність,роздавайте ордена, але не стійте осторонь.Бо якщо люди побачать, що ви ПАС, то швидко без вас обійдуться. А поки що, ви несете відповідальність. Щось робіть...
студент Показати IP 19 Грудня 2015 21:07
Ці лавки потрібно було поставити не при трасі - де вдень ганяють тролейбуси наперегін з маршрутчиками, а вглибині скверу ... Такі лавки якщо і ставити, то в центральному парку, на "радянській", біля "фонтану" ... але не біля "Буратіно" ... Плюс потрібно було годину-дві лопатою нармально попрацювати щоб спланувати газон... а то якісь катакомби понаривали...
Лучанка Показати IP 19 Грудня 2015 22:07
Бачила сьогодні, дуууууже класні...
100 Показати IP 19 Грудня 2015 22:29
Перший крок КозБуРомів по захопленню скверу для влаштування літнього пивного саду !
Флеш Показати IP 19 Грудня 2015 22:35
Або як зробити з голої з@*ниці плісіровану спідницю.
Волинь моя Показати IP 19 Грудня 2015 22:54
От це я розумію справжня тема для петиції - познімати їх нафіг, А тих хто ставив - притягнути до адмінвідповідальності. Треба поцікавитись хто давав дозвіл, а то дійсно... ініціатива - а на*рали як на дорозі біля радехівського цукрового заводу.
Туйво Показати IP 20 Грудня 2015 00:11
Ще там тротуарною бруківкою вмостіть , там де понаривали, і ще лавки поставте не на проході а в глиб біля дерев.
що сусіди кажуть ??? Показати IP 20 Грудня 2015 02:17
???
sls Показати IP 20 Грудня 2015 02:31
Лавки кльові, але там не буде комфортно сидіти. Великий потік людей і авто.
в Показати IP 20 Грудня 2015 10:16
дурдом!!!
Helen Показати IP 20 Грудня 2015 12:19
Дорогі наші лучани можливо не все так добре в нашому рідному місті але починати потрібно в першу чергу з себе!!! Такі речі ставляться не для того щоб на них сидіти або лежати, у всіх розвинутих містах це арт обьєкти які мають приносити людям естетичне задоволення, прлсто зробити фото, подивитись на чиюсь фантазію і порадіти, але у вас чомусь вони викликали тільки одне бажання побачити там пяниць та сміття. Згідна газон потрібно ще дотягнути, і смітники біля них влаштувати але з таким настроєм як у вас нам ніколи нічого не мати і не бачити цікавого...
Анонім до Helen Показати IP 20 Грудня 2015 15:36
артобєкт просто тому що комусь захотілося %
Анонім до Helen Показати IP 20 Грудня 2015 15:37
Карабас дуже цікавий, задивитись можна%
Роман до Helen Показати IP 26 Січня 2016 21:40
Згідний, що це має бути арт обєкт, але.... На початку вул. Лесі Українки (біля медучилища) вже є один "арт обєкт"- 3 незрозумілі різнокольорові паралепіпиди. Скажу відверто, що ні естетичного задоволення, ні просто зробити фото вони в мене бажання не викликають. МОРАЛЬ. Треба трохи думати головою що робите, а не тим місцем для якого ці лавки.
Виборець Показати IP 20 Грудня 2015 12:51
Романюк! Вимагаю офіційної відповіді !!!
ТОМА Показати IP 20 Грудня 2015 14:24
Ну й ви злюки. Все вам не так .Що ви зробили? А нічого! Одні теревені.Розумнички....
Лучанин Показати IP 20 Грудня 2015 14:55
Поставте вже пам'ятник С.Бандері в сквері С.Бандери на вулиці С.Бандери
Лучанин до Лучанин Показати IP 21 Грудня 2015 19:23
А памятник буде такий -виciть Бандера на гiляцi....
Всім тролям-засранця Показати IP 20 Грудня 2015 20:12
Своїми коментами ви оскверняєте Бандеру, який вас всіх покарає!
Волинь моя до Всім тролям-засранця Показати IP 20 Грудня 2015 22:16
Точно! Наступної ночі Степан Бандера познімає ті кляті лавки. І буде правий.
прохожий Показати IP 21 Грудня 2015 15:03
Ідея супер, лавки - добрий початок, а якщо ще й дадуть доробити до кінця все - то взагалі уважуха!!!!!!!!!
Естет Показати IP 22 Грудня 2015 00:05
"Не приший (ну самі знаєте) рукав"
луна Показати IP 23 Грудня 2015 09:10
дозвіл на споруду що рядом хто дав ? мешканці погодали ?