USD 39.70 40.00
  • USD 39.70 40.00
  • EUR 39.75 40.05
  • PLN 9.76 9.92

Спіймали тих, хто зливав смердючі нечистоти в Луцьку

14 Вересня 2016 21:27
Два КамАЗи приватного підприємства зливали нечистоти у каналізацію на вулиці Мамсурова, що в Луцьку.

Про це повідомляють у департаменті муніципальної поліції Луцької міської ради

«Ну що ж, перші впіймані при першому чергуванні! Поза встановленим графіком та часом, перші 2 авто, що незаконно зливали нечистоти на вулиці Мамсурова! Водії автотранспортних засобів виробництва ТМ «Дмитрук». Департаментом складені протоколи. Дякуємо і патрульній поліції за швидку взаємодію», - йдеться у повідомленні.

Як повідомляло Інформаційне агентство Волинські Новини, проблему зі смородом у Луцьку, начебто, частково вирішили - знайшли причину неприємного запаху. Так, лише за місяць (з 19 серпня по 12 вересня) до служби оперативного реагування «15-80» надійшло 68 скарг на неприємний запах каналізаційних стоків, який висить над Луцьком. Наразі вже з'ясували, хто винен в історії «з душком».
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 88
АС Показати IP 14 Вересня 2016 21:34
Спалити ці гамновози треба,а водіїв на консерви пустити більше ніхто не зливатиме
Теж шофер до АС Показати IP 14 Вересня 2016 21:47
а водії при чому? Куди кажуть туди везуть
Для дому для сімї до Теж шофер Показати IP 14 Вересня 2016 22:56
Нехай везуть собі додому!
Не шофер до Теж шофер Показати IP 15 Вересня 2016 00:02
Вони повинні були самі себе здати так як знали що чинять протизаконно.
АС до Теж шофер Показати IP 15 Вересня 2016 14:46
Нехай собі додому везуть безмозглі, в голові те ж саме що зливать
Вова до АС Показати IP 15 Вересня 2016 06:59
Да, шановний, як на вас подивитьсь так лайна в місті не поменшало
АС до Вова Показати IP 15 Вересня 2016 14:52
А вам полішукам все рівно що і де смердить,ти то і не знаєш люди що люди зуби чистять і одежу пруть, миютья парфумами користуються, звикли з худобою в одній хаті жити от вам і не смирдить
///// до АС Показати IP 15 Вересня 2016 08:23
Не водії винні, там чітко написано ім’я втнуватця
Шофер до АС Показати IP 15 Вересня 2016 14:37
Які питання до водіїв. Вони виконують задачу поставлену керівництвом, ризикуючи щоразу своїм здоров'ям перевозячи щоразу ту гидоту
свій Показати IP 14 Вересня 2016 21:37
Не думаю, що це справжня причина
Чужий до свій Показати IP 14 Вересня 2016 22:32
Це Вам ваш нюх підказує?
132 Показати IP 14 Вересня 2016 21:39
смертну кару потрібно повернути- скільки людей вони отруіли
Іван Показати IP 14 Вересня 2016 21:42
Протоколами вони підітруться в іншому місці зливатимуть своє гівно
ХХХ Показати IP 14 Вересня 2016 21:45
Ще почергуйте на 40 біля зд моста. А то там теж постійно зливають, а потім сморід жах.
Дмитро Показати IP 14 Вересня 2016 21:47
Вечоріє. Вантажівки із нечистотами вирушають з Всеволодівки до усіх куточків Луцька. А родина Дмитруків збирається на підрахунок виручки, аби завтра з новими силами взятися за прибуткове діло.
ммм Показати IP 14 Вересня 2016 21:47
прізвище того, хто дав злочинну команду водіям - в студію!
Ван даммммммм до ммм Показати IP 14 Вересня 2016 22:23
Підказка.Шукайте в тексті статті.
Активіст до ммм Показати IP 14 Вересня 2016 22:25
Дмитрук
Диваніст до Активіст Показати IP 15 Вересня 2016 00:04
Дмитрук Юлія Ростиславівна
зе бест до Диваніст Показати IP 15 Вересня 2016 08:13
о-о...а їй ще й грамоту до дня торгівлі давали...
Колбасит до зе бест Показати IP 15 Вересня 2016 09:06
Такой большой а в грамоты веришь.
Anjeu до зе бест Показати IP 15 Вересня 2016 14:17
А вона точно знає як колбасу зробити???????
Торгова марка Показати IP 14 Вересня 2016 22:08
Дорогі жителі Луцька!Насправді це наш вам подарунок добрив в рамках акції "Сюрприз лучанам". Не вірте провокаторам!
Ау Показати IP 14 Вересня 2016 22:17
Ковбаси жерти всі полюбляють, я сморід нюхати ні... Люди, ви смішні..
Да ну до Ау Показати IP 15 Вересня 2016 00:21
А що, ковбаси Дмитрука можна їсти? Не смішить мене. Собаки і коти від їх продукції не просто відвертаються, а тікають чим скоріше. І це постійно. Да там і по вигляду все видно.
Колючка до Да ну Показати IP 15 Вересня 2016 17:43
ДУРБЕЦАЛО
Х до Да ну Показати IP 15 Вересня 2016 19:56
А Ви на підприємстві були, що таке пишете???
Вовчик до Ау Показати IP 15 Вересня 2016 07:34
Ну ти й смішне створіння, ковбаси ж то не безкоштовно дають їсти.... А за те що ніхаєш сморід ніхто ж людям не платить...
Хаха Показати IP 14 Вересня 2016 22:18
І що? Насварили пальчиком? І смішно і плакати хочеться. Замилили людям очі : зловили. А далі? Ви думаєте гроші не порішають все? Хахахаха!!!
Дуся Показати IP 14 Вересня 2016 22:20
Гроші не смердять
Анонім Показати IP 14 Вересня 2016 22:23
Ну так Дмитрук - це європейське виробництво!
wtf Показати IP 14 Вересня 2016 22:29
Жесткий ответ села городу.
андрій Показати IP 14 Вересня 2016 22:31
Спіймали після років зливань на цьому місці
андрій до андрій Показати IP 15 Вересня 2016 16:41
і надалі возити буде, бо все в рамках закону і Договору. А провокація викликала в особливо буйних потоки жовчі
Холера Показати IP 14 Вересня 2016 22:32
Такими темпами в місті може бути якась холера. Що це за діла. Де гігієна???? Наша каналізація і так забита. Свині дохнуть по Волині від якоїсь чуми, а в Луцк гамно везуть. Алоо начальство. Я дмитрука більше не куплю.
Село до Холера Показати IP 14 Вересня 2016 23:03
Пани носом крутить?
ВОДІЇ Показати IP 14 Вересня 2016 22:38
Фотка номер 3. Товаришу в туалет приспічило, а я йому тримав.Чого причепились?
Хведя Показати IP 14 Вересня 2016 22:41
Чергувати треба біля кожної ковбасні! І занурювати в ту бочку хазяїв лайна.
Лучанка Показати IP 14 Вересня 2016 22:47
А що за вонь на цукровому? дорогою на львів взагалі не можна проїхати?(це стосується дороги поблизу с . городища)
V. Показати IP 14 Вересня 2016 22:50
Все більше переконуюсь, що не требя м'яса їсти з магазину. :)
Іван Показати IP 14 Вересня 2016 22:51
На чернишевського воняє зараз люто. Протоколами це не вирішиться. Активісти з допомогою лучан мають виловити цих покидьків і мало того щоб ребра порахувати, завезти цистерни з гівном на подвіря власників бізнесу по виробництву гівна і злити там. А автомобілі знищити. Якщо караван гівновозів їде з всеволодівки то можна почергувати в засаді і вивести скотиняк до громади. Ми маємо з нашими дітьми дихати цим жахіттям???
Іванка до Іван Показати IP 15 Вересня 2016 16:47
Невже заказна стаття може так обезобразити людську свідомість, що людина в здоровому глузді може таке написати!!! Будьте людьми. Якщо не компетентні - помовчіть. Мені цікаво куди йдуть відходи від вашої життєдіяльності, чи вони не смердять!!! Утилізацію відходів з виробництва має організовувати влада. Виробники ковбас неможуть воду, після охолодження сосисок випивати цю воду на вечерю, чи співробітникам своїм в кармани наливати після роботи.!!! А влада визначила місце для зливання і зараз провокує скандал - мовби не мають права зливати. Спитайте в мера і укропів чим вам дихати
місцевий Показати IP 14 Вересня 2016 23:16
жеріте людоньки кубасу торгової марки "Дмитрук-Всеволодівські"......ми йому гривні, а він падлина нам сморід.......скотина собі під хатой вилий.
місцева до місцевий Показати IP 15 Вересня 2016 16:38
звідки в людей стільки жовчі?? Можливо це вона смердить вечорами???
місцева до місцевий Показати IP 15 Вересня 2016 17:46
Сам скотина
Шевченко Показати IP 14 Вересня 2016 23:46
За шмат гнилої ковбаси У вас хоч матір попроси, То оддасте.
007 Показати IP 15 Вересня 2016 01:05
Залив отходами пів міста а ви дальше фести в замку - ЦИРК ГАЛІМИЙ!!!
1111 Показати IP 15 Вересня 2016 01:34
Б О Й К О Т !!!
катя до 1111 Показати IP 15 Вересня 2016 22:11
пропоную оголосити бойкот!! не будемо купувати їхньої продукції!!!!!!
соня Показати IP 15 Вересня 2016 02:11
Наш мер таки заворушився.Злякався ?
Луцький до соня Показати IP 15 Вересня 2016 09:37
А нічого, що в них договори на злиття підписані? І міська рада про це знала. Єдине їх порушення, що зливали в невстановлений час
Реал Показати IP 15 Вересня 2016 02:29
Ось така вона неприємна на вигляд і запах дійсність.А на своіх сайтах та в рекламі-одні євростандарти,турбота про людей,патріотизм.За що вони людей мають?Та й люди довірливі.Сумно це все.
Сумний до Реал Показати IP 15 Вересня 2016 16:48
Сумно, що люди ведуться на такі провокації.
Дмитро Показати IP 15 Вересня 2016 05:17
Покарання має бути суворим і суттєвим в фінансовому плані. І ще при такій нагоді обов'язково необхідно повернутись до питання отруєння урочища ,,Чебені'', місця масового відпочинку волинян і рибного нерестовища
Паша Показати IP 15 Вересня 2016 06:16
Ці автомобілі курсують в межах міста по вололимирській-львівській цілодобово!
бандерівець Показати IP 15 Вересня 2016 06:39
а те,що це спеціально відведене місце для зливу нечистот нікого видно не цікавить?)) і зливають там не перший рік..
Вова Показати IP 15 Вересня 2016 07:07
При справній каналізації, перекачувальних станціях, коллекторах, очисних спорудах смердіти нічого не буде. Вас на**бують, просто ці викриття підводять до періоду зниження температури і за тижня 2-3 заявлять що заходи дали результат, а літом скажуть що знову почали зливати і знову героїчно візьмуться за бородьбу. До-речі ці відходи завжди й зливали у каналізацію і склали протоколи не за те що зливають, а за те що зливають не заключивши договір і не оплативши послугу.
валерій до Вова Показати IP 15 Вересня 2016 23:14
це дешева робота злити в каналізацію сьогодні ми будемо нюхати а на шим дітям що....іньшим дітям це "що" незагрожує
Ок Показати IP 15 Вересня 2016 07:08
Липляни смердять постійно. Куди вітер, туди сморід. Що, своє не смердить? А ваш спецтранс, сіє сміття по дорозі, поки до Брищ не доїде. Підтримую Дмитрука! Місто нам сміття ми місту говніца......
Лучанин Показати IP 15 Вересня 2016 07:25
Я постійно їзжу по мамсурова на дачу. І бачив ці камази на власні очі мінімум 10 разів, на протязі усього року! Можна зробити висновок скільки часу це все тривало, і ніхто цього не "помічав"
Нік Показати IP 15 Вересня 2016 07:38
коментар було видалено
Лучанин Показати IP 15 Вересня 2016 07:38
Дмитрук+Забіяка=відходи
Гуру Показати IP 15 Вересня 2016 08:21
...При несоблюдении экологических правил утилизации органических загрязняющих веществ на мясоперерабатывающих предприятиях резко снижается качество продукции, загрязняются грунтовые и поверхностные воды, воздух, растет заболеваемость животных и населения...
Анонім Показати IP 15 Вересня 2016 08:26
Мало того,що зливають відходи,то ще й добавляють духману відчисні споруди в Липлянах в сторону Вишкова,відстійники цукрового на Вересневе,Львівську та окраїну,то ще й з труб чорний дим валить в напрямку вул Кравчука і травить людей паленою синтетикою
Дебіл Показати IP 15 Вересня 2016 08:35
Дмитрук чи ковбасник! Дурню продавай своє г**но китайцям! Заробиш більше ніж на ковбасі!!! А взагалі смердить цукрозавод!!! До речі хто його власник??????
Город герой Показати IP 15 Вересня 2016 08:54
Луцьк в номінації "Саме смердюче місто"!
Яна Показати IP 15 Вересня 2016 09:25
Чула про Дмитрука багато негативу від його партнерів, працівників, але ж так оригінально представляється на фудфестах, і продукція серед місцевих не сама погана, тому для себе прийняла рішення після цієі новини: не купуватиму більше іх продукцію. Людина з села вийшла, а село з неі ні!
Луцький до Яна Показати IP 15 Вересня 2016 10:05
А я багато чув хорошого. А те що зливають, так на це договори підписані, і міська рада про це знає, єдине порушення тут - час зливання поза графіком.
Лоер до Луцький Показати IP 15 Вересня 2016 10:54
Багато хорошого напевне в рекламі чув?Публікуй договори, дуже цікаво подивитись.
Луцький до Лоер Показати IP 15 Вересня 2016 12:25
Так звернись у Луцькводоканал, у них вся інформація і гроші їм за це платяться згідно договору.
ЛУЧАНКА Я до Луцький Показати IP 15 Вересня 2016 10:54
І я не купуватиму ...Дмитрук будь людиною всього бабла з собою не забереш, а з такими темпами забруднення екології нам скоро настане кінець і тобі разом з нами!!! Схаменіться...як не буде здоровя не треба буде нічого!!
і я лучанка до ЛУЧАНКА Я Показати IP 15 Вересня 2016 16:37
Для того що б було здоров"я в людей треба поводити себе по людськи, і думати головою яку владу обирати, бо сморід на вулиці це плата за безвідповідальний вибір. Дмитрук роками робить ковбасу і зливає стоки не в стир чи в любий колектор, а у визначений міською владою стічний колектор, за що платить місту гроші. А ці гроші влада вкладає в бруківку на Л.Українки, натомість стара каналізаційна мережа застаріла не тільки морально і фізично, а й по суті не справляється із нашими в вами какашками. До чого тут злив води після миття сердельок і запах тухлятини? Мозок включайте, не живіть чужими думками і замовними статтями
Олена до Луцький Показати IP 15 Вересня 2016 11:26
Серйозно? Договори? Ви не плутаєте з відкатами? Договори на загал! Дмитрук і Забіяка в ігнор назавжди.
Луцький до Олена Показати IP 15 Вересня 2016 12:28
Так, серйозно, не плутаю, зверніться в міську раду і водоканал, це все офіційно оплачується.
Луцький до Луцький Показати IP 15 Вересня 2016 12:38
А будь-яке харчове виробництво має такі відходи, тільки мабуть комусь вигідно акцентувати саме зараз на цьому увагу. Хоча тут все погоджено відповідними інстанціями,згідно санітарних норм, злив іде в спеціальні глибинні колодязі (список яких погоджений з Луцькводоканалом), єдине порушення тут - злив поза графіком.
Рон до Луцький Показати IP 15 Вересня 2016 14:54
Я тільки за щоб на цьому акцентували увагу, а саме зараз почали бо місто в смороді. Знаємо як те все погоджують згідно норм. Не треба тут розказувати казки.
Луцький до Рон Показати IP 16 Вересня 2016 08:07
Так потрібно вияснити, в чому причина смороду в місті, а не створювати імітацію діяльності щодо цього.
Лучанин до Луцький Показати IP 15 Вересня 2016 14:26
договори в студію, якщо це правда - ті хто їх підписували за хабарі або підуть на... або взагалі сядуть.
Олена до Луцький Показати IP 16 Вересня 2016 12:54
Бу-го-га.... А ось і плутаєте! Є такі поняття як договір тільки на папері, платиться по ньому мізерна сума водоканалу - а зливається купа-купезна лайна (за закриті очі всім кому треба - БАБЛО)
Луцький до Олена Показати IP 16 Вересня 2016 15:44
Шановна як ви так все знаєте, то з тим в прокуратуру, а казки - то в дитячий відділ книжкового магазину.
Сурлік Показати IP 15 Вересня 2016 13:43
На Шевченка 26,біля тюлькіного флоту та цементу регулярно зливають г*вно в люк. Прослідкуйте.
Лучанин Показати IP 15 Вересня 2016 14:25
Більше в вас купувати не буду
Сусіди Показати IP 15 Вересня 2016 16:06
А у дворі Ковельської,9 приватний будинок є- так там свиней розводять скільки років , сморід нестерпний, гуляти у дворі не можливо. І ніякої управи нінакого немає. Дочка працює в адміністративному суді. Перевірте.
Nevidomiy Показати IP 15 Вересня 2016 23:33
Цей водій що на фото він з села Шепель
шеф Показати IP 16 Вересня 2016 10:49
промислові відходи в побутову каналізацію.х*рня повна.ЕКОЛОГІЧНА ІНСПЕКЦІЯ ПРАЦЮЙТЕ.
лучанин Показати IP 16 Вересня 2016 14:54
Дійсно ми просто можемо бойкотувати їхню продукцію. І йолки палки зливають на Мамсурова а смердить біля аеродрома при вїзді в місто.
Луцький до лучанин Показати IP 16 Вересня 2016 15:53
Бо не в тому причина, влада просто знайшла цапів-відбувайлів, а проблеми зі смородом в місті не вирішила, бо й самі не можуть вродити від чого той сморід.
читачка Показати IP 16 Вересня 2016 17:36
Людоньки, ми відстали від життя, вже на волинь 24 опублікували статтю де водоконал іде на попятну. Бо бачте смердить навіть там, де навіть каналізація нікуди не виходить, то вони тепер кажуть що і підприємці винуваті але взагалі треба "розбиратись"