USD 39.55 39.84
  • USD 39.55 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

У Луцьку тривають обшуки на «Волиньтабаку»

7 Жовтня 2016 14:54
У приміщеннях офісу та складів ТОВ «Волиньтабак», що знаходиться на вулиці Карбишева, 1 у Луцьку сьогодні, 7 жовтня, починаючи з 10 години ранку тривають обшуки.

За станом на 14:45 склади і офісне приміщення заблоковані й охороняються людьми у формі, на якій ще написано «Міліція».

З їхніх слів, обшуки здійснює прокуратура.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 15
111 Показати IP 7 Жовтня 2016 15:02
дайте спокій. курити нема що
russell до 111 Показати IP 7 Жовтня 2016 16:26
Цигарок нема. Горілка пальонка. Браття- українці, давайте жити здорово. Сам палю 15 років, намагаюсь кинути. Підтримайте будь-ласка, буду дуже вдячний.
russell Показати IP 7 Жовтня 2016 16:20
Курити нема. Горілка пальонка. Браття українці давайте жити тверезо і здорово . Сам палю ¹15 років. Є велике бажання покинути. Хто відгукнеться- буду дуже вдячний за підтримку.
Тю Показати IP 7 Жовтня 2016 16:33
З яких пір кацапський "мегаполіс" став волиньтабаком ?
Ют до Тю Показати IP 7 Жовтня 2016 19:27
З тих самих як кацапський газ став європейським. Ждем патріотичних звитяг взимку.
Олег до Тю Показати IP 8 Жовтня 2016 15:05
вже 5 років янукович поміг
Олександр Показати IP 7 Жовтня 2016 16:57
Значить треба поділитись...
стоп Показати IP 7 Жовтня 2016 17:18
привіт сухомлину
Анонім Показати IP 7 Жовтня 2016 17:19
вчора, 6.10.2016 в передачі "Секретні матеріали" був великий сюжет про контрабанду цигарок на Волині http://tvtw.ru/index.php/ukrainskie-tvshou/444-sekretni-materiali-2015-vse-vypuski-smotret-onlajn-2-2-sekretnye-materialy раджу подивитись
Анонім Показати IP 7 Жовтня 2016 18:31
Сухомлини?
0011 Показати IP 7 Жовтня 2016 18:34
у Ковелі аналогічна ситуація.близько 11 години перебував наряд *міліції*
1234 Показати IP 7 Жовтня 2016 19:23
А що кіоски? А вивіски на них ЯКІ ???!!! ЖЕСТЬ!!!
Любомир Показати IP 7 Жовтня 2016 21:34
Хто знає реальну причину обшуків? Рано чи пізно все стане ясно.Тим більше в нашому маленькому містечку.Які результати обшуків,що з керівництвом?
Андрій Показати IP 10 Жовтня 2016 14:05
Волиньтабак - не мегаполіс. Волиньтабак - українська компанія. Все це діло рук мегаполіса, який прагне повністю купити Волиньтабак. Через усе це і всі ці обшуки.
Анонім Показати IP 10 Жовтня 2016 22:40
Все буде гаразд