USD 39.60 39.90
  • USD 39.60 39.90
  • EUR 39.73 40.00
  • PLN 9.76 9.92

У Луцьку затримали генерал-лейтенанта розвідки РФ

27 Липня 2016 09:02
Луцькі патрульні затримала громадянина Росії, який мав при собі посвідчення генерал-лейтенанта Головного розвідувального управління Генерального штабу Міністерства оборони Російської Федерації.

Як повідомило джерело «Волинь24» в правоохоронних органах, до чоловіка патрульних викликали працівники однієї зі служб таксі.

Мовляв, він не орієнтувався у місті і не міг знайти дороги до готелю.

Коли патрульні перевірили документи чоловік, виявили при ньому посвідчення генерал-лейтенанта ГРУ ГШ МОРФ.

Чоловік стверджував, що приїхав до Луцька «розводитися з дружиною».

Він – 1944 року народження. При собі, окрім посвідчення і паспорта мав лист, адресований президенту США Бараку Обамі та послам США в Україні і Росії .

При ньому також була довідка, в якій йдеться про те, що він перебуває в некомерційному партнерстві «Центр інвестиційних програм Російської православної церкви» на посаді заступника голови Правління. А його сукупний дохід - не менше 80 тисяч рублів на місяць.

Після перевірки працівниками СБУ його відпустили, стверджує джерело.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 15
ИМЕЮ МНЕНИЕ Показати IP 27 Липня 2016 09:24
Поймали больного старого человека и вот "нарисовалась" сенсация
ги ги ги до ИМЕЮ МНЕНИЕ Показати IP 27 Липня 2016 09:56
А Урядов гуляє
Для ИМЕЮ МНЕНИЕ до ИМЕЮ МНЕНИЕ Показати IP 27 Липня 2016 10:01
И, как всегда, целый чемодан документов при задержанном. И где таких "разведчиков" готовят?
Анонім Показати IP 27 Липня 2016 09:47
Навіщо відпускали
Олекса Показати IP 27 Липня 2016 10:13
Ну ясно 100% що шизофренік. Роздули "сенсацію".....
Олекса Показати IP 27 Липня 2016 10:13
Ну ясно 100% що шизофренік. Роздули "сенсацію".....
Головний лікар Показати IP 27 Липня 2016 10:27
Оформіть його в 6 палату. Дайте ручку і папір, хай листи пише.
патологоанатом Показати IP 27 Липня 2016 10:40
На Чикатило чимось схожий...
тиць-здиць Показати IP 27 Липня 2016 11:18
а довідки про тісний зв’язок з альцгеймером в чувака не знайшли? таксисти мали б його в ліпіни підкинути
Тарас Показати IP 27 Липня 2016 11:25
Звідки фото
123 Показати IP 27 Липня 2016 11:51
Яка держава й СБУ, таких і шпигунів ловлять.
Андрій Показати IP 27 Липня 2016 13:39
Ржу німагу....
щолр Показати IP 27 Липня 2016 14:16
чому в нього на фото в посвідченні - очі скошені?!!!! да уж... всі шукаємо лохів.
Лучанин Показати IP 27 Липня 2016 14:46
"Это шо за покэмон?!"))))))
007 до Лучанин Показати IP 28 Липня 2016 16:53
Б...ь, як ви з.....и зі своїми покемонами куди не тикнись. Дурдом!