USD 39.62 39.95
  • USD 39.62 39.95
  • EUR 39.73 40.00
  • PLN 9.75 9.94

Водія, який збив 16-річного хлопця, лишили під вартою

10 Грудня 2016 15:08
Володимиру Мігасу, який скоїв ДТП на вулиці Дубнівській у Луцьку, в якій важкі травми отримав 16-річний хлопець, обрали запобіжний захід.

Суд вирішив залишити його під вартою не більше як на 60 діб - доки чоловік не внесе заставу в 275 тисяч гривень, тоді його відпустять, але зобов'яжуть носити електронний браслет.

Про це стало відомо 10 грудня у Луцькому міськрайонному суді. Попри те, що засідання затримали майже на годину, в залі були присутні кілька десятків небайдужих лучан: активісти, однокласники Влада та батьки.

Прокурор просив суд обрати Володимиру Мігасу запобіжний захід у вигляді тримання під вартою терміном на 60 днів. Мотивував це тим, що підозрюваний не зупинився, коли збив потерпілого, та намагався втекти. Також прокурор заявив, що на підозрюваного в цьому році уже був складений протокол за керування в нетверезому стані та ще два грубих порушення правил дорожнього руху в той же день.

"В травні 2016 року в місті Рожище Володимир Мігас керував автомобілем в нетверезому стані, втікав від поліції та створив аварійну ситуацію. Бачимо, що підозрюваний схильний до втеч, тому прошу суд залишити його під вартою терміном на 60 діб", - пояснив свою позицію прокурор.

Своєю чергою, адвокат обвинуваченого надав суду позитивні характеристики на свого підзахисного, зачитав заяву від працівників ПП "ОЛДЕМ", які повідомили, що Володимир Мігас має одноосібне право підпису на підприємстві і за його відсутності діяльність фірми буде значно ускладнена. Також серед аргументів захисту було щиросердне зізнання підозрюваного. Він визнав себе відповідальним за злочин і просив сім'ю прийняти грошову допомогу на лікування та реабілітацію постраждалого хлопця.

"Моє першочергове завдання зараз врятувати життя цій дитині", - заявив Володимир Мігас.

Цікаво що, суддя Ігор Ясельський, на розгляд якому потрапила справа про обрання запобіжного заходу, свого часу виправдав Вололимира Мігаса за звинуваченням у керуванні в нетверезому стані та порушенні правил дорожнього руху.

Нагадаємо, 58-річний мешканець Луцького району, директор одного із приватних підприємств Володимир Мігас, перебуваючи за кермом автомобіля "Мерседес" у стані алкогольного сп’яніння (3,5 проміле) допустив наїзд на 16-річного хлопця на пішохідному на вулиці Дубнівській. Після того, як збив дитину, він продовжував рух, ще й збив 2 транспортних засоби.

Влад Андрушків, який постраждав у ДТП, досі перебуває у важкому стані і не виходить з коми. Наразі для допомоги хлопцю збирають кошти.

Колишні однокласники Влада і його друзі організовують в підтримку хлопця благодійний концерт 14 грудня, о 17:00 в бібліотеці імені Олени Пчілки.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 38
Лучанин Показати IP 10 Грудня 2016 15:15
Зараз внесе заставу і накиває п'ятами. Цей процес вся суть нашої феміди
Місцевий до Лучанин Показати IP 10 Грудня 2016 18:11
Щодо застави: це не фемада така, а КПК такий. Це обов'язок суду, почитайте, грамотєї, перш ніж говорити про високе...
Мавроди Показати IP 10 Грудня 2016 15:15
Как же задолбала эта конченная страна придурков!!! Только у нас возможно если этот п*дорасс внесет заставу может и дальше гулять себе и рассикать на мерсе! На кол с*ку. Малышу здоровья!!!
боголюбы до Мавроди Показати IP 10 Грудня 2016 18:23
Так вали из нее если задолбала, но видать денег не заработал, или ничего делать не умеешь, чтобы уехать, то сидишь на последнем фото в уголке с лицом олицетворяющим великое будущее нашей страны.
Сергій Показати IP 10 Грудня 2016 15:16
"Прокурор просив суд обрати Володимиру Мігасу запобіжний захід у вигляді тримання під вартою терміном на 60 днів." Який добрий прокурор! Прохання підтримати: https://petition.president.gov.ua/petition/31431
Місцевий до Сергій Показати IP 11 Грудня 2016 23:28
Так а чого ти хотів Сергій? По нашому довбаному закону прокурор вимагав МАКСИМАЛЬНО, суддя вимоги прокурора задовільнив. Всі питання не до прокурора і судді, а до Верховної Ради, це ж наші підари депутати такий закон прийняли.... Під себе звичайно, але цим користуються ВСІ пок*дьки. Вбив-х*рня яка, або на 60діб в сізо, або заставу внось, браслет на ногу і домашній арешт. Потам браслет знімається а злочинець опиняється або в росії або в криму..... А ви тут на суддю з прокурором гоните, та ніхто вони, і звати їх ніяк!!!! В понеділок Мігас внесе заставу і буде далі хляти коньячок, а дитина в комі.... І пох тому Мігасу вся наша Феміда. з його баблом нормально він себе і в раші буде почувати. Треба було б ще на його рахунки особисті та на рахунки підприємства арешт накласти, то більше толку було би, але як раніше я казав. закони ці наші депутати під себе робили, так що якби і хотів щось зробити прокурор з суддею то не можуть. Ось така казочка малята
Лучанин Показати IP 10 Грудня 2016 15:18
Так під вартою чи з правом застави+електроний браслет ???
Місцевий до Лучанин Показати IP 11 Грудня 2016 23:54
Саме так, за бабло купить собі браслета і чати йому на всіх. А суддя навряд чи тепер його відмазувати буде, інакше на кваліфкомісію поїде, не все так просто. Громада теж своє слово сказати може
Лучанин Показати IP 10 Грудня 2016 15:24
Куди його відпускати! Толку з того браслета. Він же задавить сім'ю хлопця. Суддя такий як і він. Вже другий раз рятує його. Підозрюю що обійдеться він тільки штрафом.
м-да до Лучанин Показати IP 10 Грудня 2016 18:50
Суддю теж треба притягнути, бо біда сталась в т.ч. і з його вини, поясню: - прокурор каже що цей негідник вже притягувався за керування під мухою; - а нижче зазначено, що цьогоріч їхня честь уже його виправдовував за аналогічне правопорушення. Тобто, якби їхня нечесть невиправдав, а забрав посвідчення водія - як передбачено за рецедив, то могло все скластись не так. Корупція - це не лише економічне зло...
адвокат Показати IP 10 Грудня 2016 15:37
"Своєю чергою, адвокат обвинуваченого надав суду позитивні характеристики на свого підзахисного, зачитав заяву від працівників ПП "ОЛДЕМ", які повідомили, що Володимир Мігас має одноосібне право підпису на підприємстві і за його відсутності діяльність фірми буде значно ускладнена". Якщо цей пі**рас-адвокат оперує такими "аргументами", а в лікарні лежить непритомний 16-річний юнак, то яка ж ціна цьому адвокату? подивіться на його спиту харю, яка нагадує с*аку макаки, і висновки зайві.
Жах Показати IP 10 Грудня 2016 15:38
Бачу нормальний в нього адвокат
жімєля до Жах Показати IP 10 Грудня 2016 23:32
коментар було видалено
Добродій Показати IP 10 Грудня 2016 15:43
Суддя обрав максимальний запобіжний захід, щось не подобається - перепишіть кодекс!
ХХХ до Добродій Показати IP 10 Грудня 2016 17:56
Можливо і так, але сума застави мізерна, а це вже в його (судді) повноваженнях визначити її розмір.
Анонім до Добродій Показати IP 10 Грудня 2016 18:18
а за якою статтею обвинувачення ?
Лучанин Показати IP 10 Грудня 2016 15:45
10 тис$ і він вже на волі !!! С*ка а не суддя !!! Самий гуманний суд в Україні !!!
козел Показати IP 10 Грудня 2016 16:03
ага, адвокат без 200$ навіть на розмову не прийде)
ВОВК Показати IP 10 Грудня 2016 16:41
бажаю судді попасти під колеса мігаса
Вовку до ВОВК Показати IP 10 Грудня 2016 17:02
Тобі в 100 разів повернеться те, що ти бажаєш іншим!
666 до ВОВК Показати IP 10 Грудня 2016 17:48
Краще його родичам
777 до 666 Показати IP 10 Грудня 2016 19:46
А причому тут родичі,думай ,що пишеш.
Лучанка Показати IP 10 Грудня 2016 16:55
До ср*ки його підприємство і папери разом з ним! То його проблеми, хай їх і вирішує. Ти, гн*да, в хлопця й сім'ї життя, якщо не забрав то зкалічив!!! Хай оплачує всі рахунки в лікарні, забратм право водити авто, закодірувати і на зону!
Водій Показати IP 10 Грудня 2016 18:09
Отпустіть хай поможе хлопцю всім чім зможе (вважаю що в такому віці дядько ні зовсім дурний то все оковіта) а коли хлопець одужає судіть . А в даний час потрібно витрачати гроші знайомства і час на порятунок хлопця.
До водія до Водій Показати IP 10 Грудня 2016 20:25
Вибачте люди за слово, яка в ср*ку оковита? В нього її насильно заливали, руки заламували і лили в горлянку. Сам своїми руками брав і бухав. І, порушуючи закон, перебуваючи в стані алкогольного сп'яніння, сідав у свого мерса і тиснув бухий на газ. Він ПДР порушив мінімум 5 разів, 1. Сів п'яним за кермо. 2. Не пропустив і збив на зебрі пішохода. 3. Втік з місця скоєння ДТП. 4. Проїхав перехрестя на червоне. 5. Спричинив ДТП з іншими транспортними засобами. На щастя, для нього і для батьків, хлопець живий. Добре якщо з такими травмами Влад одужає, але він буде інвалідом через того придурка старого і його бухгалтершу-мінетчицю. Ви говорите відпустіть…. Якщо так всіх відпускати, то яким наш світ буде? Злочинці мають сидіти за гратами!
Конь Як до До водія Показати IP 10 Грудня 2016 22:34
Він пив дуже иякісний коньяк і створив якісну аварію. Все чикі чикі.
ТТ Показати IP 10 Грудня 2016 19:29
Мігас нехай внесе ту заставу на рахунок батьків хлопця у подвійному розмірі, бо хлопцеві його 60 діб до одного місця. Стан його здоровя змінюється щохвилини, він мусить бути здоровим щоби тішити батьків, а не стати для газетчиків темою пошуку недоліків в системі правосуддя та іншої корупціїї. )(уй з тим правосуддям, треба хлопа рятувати !!!
Опер до ТТ Показати IP 11 Грудня 2016 01:59
Тому правосуддю тепер як мертвому кадило - ніяка реформа не поможе. Усі живуть як в останній день. Ото довели люд до зубожіння, що і на грип захворіти стає для сімейного бюджету тягарем..., дістали кожного
Іван Показати IP 10 Грудня 2016 19:52
злі Ви усі
Вадим Показати IP 10 Грудня 2016 20:36
Коліївщина
Лучанин Показати IP 10 Грудня 2016 22:18
А звідки взяли,що з ним в машині була бухгалтерша-мінет*иця?
Сергій до Лучанин Показати IP 10 Грудня 2016 23:01
Написано було в новинах на Волиньпост і Волинь 24.
Ірина до Лучанин Показати IP 10 Грудня 2016 23:36
коментар було видалено
лучанин до Лучанин Показати IP 11 Грудня 2016 09:29
дивися відео.. там поліцейський її до своєї машини проводив.. бо дуже багато людей вже хотіли їй да.. за щ*ку..
ІП Показати IP 11 Грудня 2016 05:18
Стоп,60 днів,окей,а далі що? Коли основний суд і вирок винесено буде????
Особа Показати IP 11 Грудня 2016 15:37
А що за група немитих, нечесаних та небритих на останньому фото? Явно клієнти військомату.
Лана Показати IP 11 Грудня 2016 18:37
Жах! Гроші правлять світом! ;( Але ,нехай, пан суддя і Мігас не забувають, що все в цьому світі повертається і за все доведеться платити! Дай, Боже, здоров'я дитині та терпіння його сім'ї!
Терміново особі до в Показати IP 12 Грудня 2016 11:54
В тій групі нечесаних як ти сказав , є хлопці які пройшли дуже багато добровільно і без воєнкомата. Т.варина ти клавіатурна