USD 40.00 40.28
  • USD 40.00 40.28
  • EUR 41.00 41.39
  • PLN 8.75 8.88
Імберовський Михайло Юрійович
0

Дата народження

2 листопада 1974 р.

Діяльність

начальник відділу з питань управління об’єктами спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області та землями комунальної власності виконавчого апарату Волинської обласної ради

Проживає

Луцьк

Народився 2 листопада 1974 року.

Освіта

З 1980 по 1989р. навчався у Щуровицькій середній школі.

У 1989 році вступив до Бродівського педагогічного училища, яке закінчив у 1993 році.

У 1993 році вступив на географічний факультет Волинського державного університету ім. Лесі Українки. У 1998 році закінчив повний курс згаданого університету і отримав кваліфікацію викладача соціально-економічної географії.

Трудова діяльність

З 1993 по 2000 рік працював вихователем учнівської молоді у Щуровицькій основній школі Радехівського р-ну, Львівської області.

З 2000 по 2003 рік разом із дружиною жив і працював у м.Відень (Австрія).

З вересня 2004 року пішов працювати на посаду заступника директора Луцької страхової агенції ЗАТ «Страхова компанія «ІНКОМСТРАХ», а з 01.11.2006 року був переведений на посаду директора Волинської обласної страхової агенції «ІНКОМСТРАХ», де працював по 02.04.2007 року.

З 03.04.2007 по 13.05.2011 року працював керуючим Волинської філії ТДВ Страхова компанія «Альфа-Гарант».

З травня 2011 року займається підприємницькою діяльністю.

З 2021 року - радник голови Волинської обласної ради.

Згодом - начальник відділу з питань управління об’єктами спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області та землями комунальної власності виконавчого апарату Волинської обласної ради.

Громадська та депутатська діяльність:

Долучався до проведення проектів: «Вареники, вербу купляю – ПЕРЕМОГУ НАБЛИЖАЮ!», «Безпечне місто»,«Субсидії та усе, що варто про них знати», «Прозорий бюджет», «Ярмарка спорту».

У 2015 році обраний депутатом Волинської обласної ради у багатомандатному виборчому окрузі від Волинської обласної організації Політичної партії «Об’єднання «Самопоміч».

До 12 квітня 2017 року очолював фракцію «Самопоміч» в обласній раді. У 2018 року вийшов з партії «Самопоміч».

З 2019 року був головою постійної комісії Волинської обласної ради з питань бюджету, фінансів та цінової політики.
Система Orphus