USD 27.65 27.78
  • USD 27.65 27.78
  • EUR 33.30 33.58
  • PLN 7.23 7.35
Лобач Юрій Володимирович
0

Дата народження

27 червня 1976 р.

Діяльність

депутат Луцької районної ради

Партія

Слуга Народу

Посада

директор КП "Волинський обласний екскурсійно-методичний центр"

Проживає

Луцьк

Народився 27 червня 1976 року в місті Луцьку Волинської області.

Освіта

З 1994-го по 1999 рік навчався у Волинському державному університеті імені Лесі Українки за спеціальністю біологія.

У період з 1 вересня 2002 року по 1 квітня 2004 року здобув другу вищу освіту в інституті післядипломної освіти Тернопільської академії народного господарства за спеціальністю фінанси.

Кар`єра

З 1 липня 1999 року по 3 вересня 2002 року працював менеджером в ТзОВ «СВ Експрес».

З 4 вересня 2002 року по квітень 2010-го працював приватним підприємцем, надаючи послуги з міжнародних перевезень вантажів автомобільним транспортом.

З 1 травня 2010 року по грудень 2010-й – голова Іваничівської районної державної адміністрації.

З грудня 2010 року – перший заступник голови обласної ради.

Звільнений з посади у лютому 2014 р.

Нині - директор КП "Волинський обласний екскурсійно-методичний центр".

Депутатська та громадська діяльність

З 12 грудня 2002 року по 21 березня 2007 року був членом асоціації міжнародних автомобільних перевізників України (АсМАП).

У жовтні 2010-го обраний депутатом Волинської обласної ради по багатомандатному виборчому округу за виборчим списком Волинської обласної організації Партії регіонів.

У 2020 р. обраний депутатом Луцької районної ради від партії Слуга Народу.

Сімейний стан

Одружений, має сина.
Система Orphus