Світ вражає: 1 серпня людство вичерпало усі поновлювані ресурси
У всесвітньому фонді дикої природи (WWF) повідомили, що станом на 1 серпня 2018 року жителі планети Земля повністю витратили запас поновлюваних ресурсів на цей рік. Про це пише ua.news.
"День екологічного боргу настає тоді, коли населення планети витрачає весь обсяг поновлюваних ресурсів, який Земля здатна відтворити за рік. З кожним роком день екололга настає все раніше і раніше: у 1970-му він настав 23 грудня, у 2000-му – 4 жовтня, а у 2017-му – 2 серпня. Але є і хороші новини: за минулий рік ми втратили всього один день"— Картер Робертс, Президент WWF.
Коментарів: 0
Контрафаку на понад 3 мільйони: на Волині двоє братів налагодили незаконне вирощування тютюну
Сьогодні 14:16
Сьогодні 14:16
«Соціальні будиночки в селі»: як експериментальний проєкт для ВПО реалізують на Волині
Сьогодні 13:27
Сьогодні 13:27
Випускник з Камінь-Каширщини склав НМТ з української літератури на максимальні 200 балів
Сьогодні 13:10
Сьогодні 13:10
Розшукують молодиків, які пошкодили лавки у центрі Луцька
Сьогодні 12:37
Сьогодні 12:37
Зупинилося серце військового з Волині Василя Сіжука
Сьогодні 11:30
Сьогодні 11:30



Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.