USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.70
  • PLN 9.76 9.98
Світ вражає: НА ЗАХИСТ РАДІО МЕЛОДІЯ
Радіо Мелодія -це моя любима FM-станція.Уже скільки років в усіх моїх приймачах на першій кнопці. ДУШЕВНА станця .Саме наш музичний формат -покоління 80х. Хоча і мої діти з задоволенням її слухають.

І от тепер "НАЦРАДА" з питань телебачення і радіомовлення (чи як там точно називається цей ОРГАН)віддає частоти Мелодії комусь другому. Редакція Мелодії всіми силами старається захиститись - написала звернення до президента,стукає у всі двері.

Треба і нам всім підняти свій голос на захист НАШОЇ станції!!!
Коментарів: 21
Ласковая Показати IP 24 Березня 2011 11:38
А як?
Віктор Показати IP 24 Березня 2011 12:03
А ще така ЛЮБИМА вами радіо "мелодія" забирає ефірний час у радіо "сім"я і дім". Навіщо на 2-ох частотах в одному регіоні передавати одну станцію - незрозуміло. Так що хай теж відчують на собі як то воно є, коли частоти відбирають
так просто Показати IP 24 Березня 2011 12:04
як раз таки не віддає, а мережа Мелодія розпродує власні частоти!
Анонім Показати IP 24 Березня 2011 13:30
Радіо і правді не погане в порівнянні з іншими. Але по-перше - російськомовне, а по-друге - совком від них іноді посмірдує... І взагалі - мені здається що приходить час інших: нових, свіжих, сучасних типів радіомовлення...совка вже давно нема.
Ranger до Анонім Показати IP 25 Березня 2011 08:05
Смердючий совок, а не радіо.
seal Показати IP 24 Березня 2011 14:28
Теж часто слухаю "Мелодію". Але підстав для хвилювання у лучан, які надають перевагу цій радіостанції зовсім немає. Радіо "Мелодія" у Луцьку і надалі буде виходити в ефір на звичних частотах. Зміни стосуватимуться лише великих міст-мільйонників. http://www.volynnews.com/news/city/u_lutsku_zyavytsya_try_novi_radiostantsiyi/
kamil Показати IP 24 Березня 2011 20:17
нарешті! гидке радіо - завжди російською говорять, російську стару попсу крутять. єдине що радувало - що раз в дві години можна якусь нормальну зарубіжну пісню 80х почути. Геть МЕЛОДІЮ!
Алкоголік Показати IP 24 Березня 2011 23:20
Геть нашерадіо! Оце справжній розсадник попсятини,недолугості, тупості і бичізму! В мене в машині його навіть в настройках немає і в моїх друзів також!
Де Радіо-Рокс, Кісс ФМ ? Показати IP 25 Березня 2011 09:47
Всі радіостанції, які траснлюються в Луцьку - це повний відстій. В мене "любимих" немає. Якщо не російське і російськомовне лайно крутять, то бред якийсь городять, якщо не трасвістіти, то просто мудаки.
ПРОХОЖИЙ Показати IP 25 Березня 2011 10:52
"Мелодию" , "Люкс ФМ" и "Наше (?)радио" вынужден слушать в маршрутках. Фуфло редчайшее. Все , что есть в мире - антиукраинское , бескультурное , извращенное , тупое , брутальное - все там. Есть тысячи способов занять себя - интернет радио , мультимедийные проигрыватели величиной с зажигалку , флешки ... Нет , блин , привыкли к ....... и слушают... Слушание ФМ радиостанций смело приравняю к копанию в мусорных баках - забава для бомжей . Слушайте , слушайте - вдруг новая песня Светы Лободы попадется ...почти новая !
Мері Показати IP 25 Березня 2011 11:30
Краще б у Луцку забрали частоту в Мелодії! Не можна СІД спокійно послухати, чесно! Якось вони ті нафталінові мелодійники набридли.
Тарас Показати IP 25 Березня 2011 14:38
Ой-йой! Бідну Мілодію ображають! А самі забули як колись повідбирали частоти, коли починали тільки? І ці сопливі благання щогодини в ефірі все одно нічого не дадуть!
makar Показати IP 25 Березня 2011 20:37
на мою думку,найгірша ФМ-станція - НАШЕ РАДІО.я можу його впізнати просто по трекам.ну хто в наш час зараз крутить Гості із Будущего,Хай фай,віагра 2000 року,дует Непара...іт.п.музику.якби ці треки звучали раз на тиждень,було б нормально.складається враження про наявність 120 пісень в каталозі тієї бідової станції.ГАНЬБА!!!
Ковельчанин Показати IP 25 Березня 2011 23:01
Потрібно розуміти, що завдання будь-якої радіостанції - не тільки крутити музику для слухачів. Більш важлива місія - формувати смаки підростаючого покоління. А які смаки може сформувати "Мелодія" в купі з "Нашим радіо"? Я з приємністю згадую радіо "Промінь" середини 90-х та їх передачі, особливо ревю "Гарячий компот". Це дійсно був клас. Чи в змозі щось подібне сотворити "Мелодія" сьогодні?
ПРОХОЖИЙ до Ковельчанин Показати IP 26 Березня 2011 14:42
Да , тот "Промінь" действительно гремел на всю Украину ! Он - не побоюсь пафоса - объединял страну . Там было лучшее !. Вспомнить Алексея Когана - джазовые передачи , "Концерти навмання" - Дмитра Гольони , тогдашний Хит - парад , прямые эфиры , УКРАЇНСЬКУ СПІВАНУ ПОЕЗІЮ , що її тепер не почуєш взагалі ніде ... Потом начались бабки , перерастающие в БАБЛО , стали проплачиваться хит - парады , превращаясь в "шит" парады , полезла реклама , повыдавливали хороших журналистов , на смену им пришли те , кто не стеснялся бабла ...и началась эпоха ФМ-овских гнойников . Кому - то было нужно разрушить культуру страны и таким образом тоже. Кажется иногда (особенно в маршрутках - больше нигде не слышу ФМ)очень нужно держать народ за быдло . И народ легко ведется ...Еще заступаются ... Сажусь в такси. Играет какая - то срань типа "Люкс ФМ" . Прошу выключить. - А Вы что , не любите музыку ? - Очень люблю , потому и прошу выключить. Едем молча. Таксист недоумевает и , кажется , даже побаивается : а вдруг я сумасшедший? А может я и вправду ...того?
Anonymous Показати IP 28 Березня 2011 17:18
ТА ЗАКРЫВАЙТЕ И СИД ФМ И ЭТУ СРАНЬ КАК МЕЛОДИЯ !! ТАКОГО ФУФЛА И ТАК ХВАТАЕТ! СКОРО НОВОЕ гЭ ОТКРОЮТ
Марта до Anonymous Показати IP 28 Березня 2011 20:37
DaBass, а що ж ви такого доброго слухаєте, що вам СІД - цитую "срань"?
Cox Показати IP 31 Березня 2011 23:40
Нехай віддають частоту СіД і я буду рада)
Лілія Показати IP 12 Квітня 2011 15:43
Будь-ласочка не продавайте радіо "Мелодію".Це дуже хороше радіо!!Тримайтесь, студенти україни не допустять щоб вас закрили!!!!!Ми будем боротись разом з Вами, і якщо буде потрібно то біля кабінета призедента, можливо хоч тоді він відреагує...
Миша Показати IP 5 Травня 2011 19:38
Зачем нам ето радио! Закрывайте!! Мне не жалко!!!
Коля Показати IP 11 Травня 2011 17:07
Народ як вручну удалить це радіо Мелодія воно заважає Сід ФМ слухать))))) А якщо чесно то що то за проблема така що мелодія перебиває Сід ФМ?