Волинянин, якого судять за крадіжку електронної сигарети і розбій, хоче йти на фронт

Сьогодні 13:00
У Луцьку знову судять чоловіка, який поцупив електронну сигарету. Поки йшли судові справи, він потрапив у СІЗО за підозрою в розбої.

Про це йдеться в сюжеті ТРК «Аверс».

Молодик зайшов до крамниці на проспекті Відродження по нову електронку. Коли продавець відволікся, клієнт вирішив сховати товар у свою білизну. Продавець це помітив і спробував зупинити покупця, але той накивав п’ятами.

Історія з електронкою пройшла три судові інстанції, однак знову повернулася до Луцького міськрайонного суду. Якщо раніше обвинувачений повністю заперечував скоєне, то зараз повністю визнав вину.

Читати ще: Сховав електронну сигарету в труси: волинянин відсидить 8 років за грабіж

У травні цього року молодику дозволили вийти під заставу в понад 90 тисяч гривень. Хлопець опинився на волі, проте знову пішов на кримінал, тому опинився у СІЗО вже в іншій справі.

Обвинувачений саму історію викрадення пригадував поганенько. Поспішав почути вирок і вирушати відбувати термін.

«Я розкаююся. Прошу сильно мене не карати. Я все одно йду воювати», – казав він.

Читати ще: Апеляційний суд не пошкодував: син волинського священника відсидить 8 років за грабіж

Прокурор клопотав про арешт у цій справі. Втім суд відхилив клопотання, адже чоловік і так перебуває під вартою за підозрою у розбої. Яке покарання призначить суд – стане відомо згодом.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Коментарів: 0

Додати коментар:

УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.


Система Orphus