USD 39.00 39.35
  • USD 39.00 39.35
  • EUR 39.20 39.50
  • PLN 9.76 9.94
Світ вражає: Топ-10 незаміжніх жінок Луцька
"Молодіжний портал Волині" склав топ-10 незаміжніх жінок Луцька.

Після нашумівшого рейтингу неодружених чоловіків Луцька «Молодіжний портал Волині» презентує аналогічний список жінок.

Протягом тижня ми проводили голосування на сайті, де кожен охочий міг віддати голос за найуспішнішу незаміжню жінку Луцька.

Для того, аби додати справедливості відбору (щоб не перемогли ті, у кого найбільше друзів у соціальних мережах) ми обрали команду незалежних експертів.

Систематизувавши усі думки та відгуки, публікуємо список найуспішніших незаміжніх жінок Луцька.

1. Інна Кириченко

Надзвичайно гарна, талановита і яскрава представниця жіночої половини Луцька беззаперечно очолює наш рейтинг: перше місце у голосуванні читачів, і підтвердження цього статусу експертами, які у своїй більшості віддавали перемогу вокалістці. Окрім того, що Інна відома у Луцьку джазова співачка, вона займається науковою діяльністю. Красива і розумна – ідеальна жінка за нашою версією.
*
*
*
*
*
*
2. Галина Конах

Солістка гурту «Rezus Blues», композитор, лауреат всеукраїнських та міжнародних конкурсів і фестивалів – за усі ці заслуги Галину можна вважати однією з найуспішніших жінок Луцька. Окрім красивого та сильного голосу, вона володіє надзвичайною презентабельністю та оптимізмом, що дозволяє їй підтримувати форму попри наклепи заздрісників.
*
*
*
*
*
*
3. Ольга Орловська

Чудова та креативна вокалістка, яка гідно представила Луцьк на шоу «Україна має талант», Ольга Орловська не уявляє свого життя без музики. Протягом багатьох років разом зі своїми колегами підкорювала волинську сцену у якості солістки гурту «В.О.Д.А.», проте справжній успіх прийшов до неї лише тоді, коли вся країна почула і побачила «живу музику», яку вона створює. Талановита, справжня, щира та жива Ольга Орловська закриває трійку лідерів нашого рейтингу.
*
*
*
*
*
*
4. Наталка Войтович

Завдяки своїй цілеспрямованості та працелюбності, Наталка ось уже багато років очолює колектив радіостанції «Луцьк». Окрім організаційної роботи, на її плечах ще й виходи у ефір. Наталя – активний член луцького джаз-клубу, ведуча вечірок та сейшинів. Має також неабиякий талант до співів – заслужене четверте місце у списку.
*
*
*
*
*
*
5. Тетяна Коб

Боксерка, заслужений майстер спорту України, бронзова призерка чемпіонату світу – Тетяна гідно представляє Україну на різноманітних змаганнях. Лучанам ж спортсменка більш відома з рекламних біг-бордів, у яких вона пропагувала здоровий спосіб життя без алкоголю. Єдина спортсменка у рейтингу топ-10 незаміжніх жінок Луцька.
*
*
*
*
*
*
6. Оксана Лойко

Активна громадська діячка, яка у свої роки може похизуватися неабияким досвідом організації різноманітних заходів, координуванні людей і благими справами. Голова ВОО “Центр Ефективної Комунікації”, координатор всеукраїнської акції «Серце до серця», яка щороку збирає колосальні суми грошей для лікування дітей.
*
*
*
*
*
*
7. Ганна Луцюк

Відома у Луцьку поетеса, яка вражає своїм вмінням доносити до читачів думки та переживання. Член клубу “Лесин Кадуб”, видала дві книги своїх збірок, переможець 5 конкурсу “Неповторність”. Окрім цього, Ганна постійно бере участь у літературних вечорах та конкурсах. Резидент проекту «Творче кафе», учасниця луцьких літературних слемів.
*
*
*
*
*
*
8. Іванна Мартинів

Активна громадська діячка, силами якої забезпечується якісний та пізнавальний відпочинок луцької молоді. Голова громадської організації «Квартира FM», яка за останні два роки організувала близько двадцяти акустичних вечорів, літературних та музичних посиденьок. Випускниця Острозької академії.
*
*
*
*
*
*
9. Ірина Омельчук

Остання представниця громадського сектору Луцька, яка теж докладає чимало зусиль на благо міста. Координатор проектів Асоціації захисту прав молоді Волині, виконавчий директор Волинського регіонального відділення асоціації міст України – за її плечима чималий досвід організаційної роботи. Окрім звичної діяльності, Ірина – магістр політології.
*
*
*
*
*
*
10. Катерина Крошка

Найкраща акторка та вокалістка Волинської ліги КВН, яка завдяки армії шанувальників посіла друге місце у голосуванні читачів, закриває наш рейтинг. Сама по собі приваблива та весела – природжена КВНщиця. Нині грає у жіночій команді «Емансіпе», фіналістка сезону Ліги КВН Волинь. У вільний час займається флористикою, а працює за спеціальністю: навчає діток англійській мові.
*
*
*
*
*
*
До експертної комісії входили:

Максим Фраєрман – Dj Max Freeman, відомий ді-джей, ведучий програм та вечірок

Валерій Пельц – голова ГО «Волинська асоціація КВН»

Павло Данильчук – депутат Луцької міської ради

Сергій Мартинюк – фронтмен гурту «Фіолет», громадський діяч

Дмитро Мельничук – актор волинського драмтеатру

Роман Вербич – ведучий новин ТРК «Аверс»

Григорій Потапчук – Dj Salvador, резидент клубу «Золото»

Тарас Літковець – політолог, журналіст

Андрій Тимчук – лідер гурту «ФлайzZzа»

Микола Тимощук – гітарист гурту «Фіолет», журналіст

До нашого списку не ввійшли, але претендували на це: Яна Беломоїна, Ольга Максим’як, Яна Рамська, Олена Гнасюк, Олена Кузьмич, Майя Москвич, Марина Хромих.
Коментарів: 69
Оленяточко Показати IP 28 Березня 2011 11:16
Якщо Жопа Потапчук - експерт, то я - явно іспанський льотчик ;)
Жорік до Оленяточко Показати IP 28 Березня 2011 13:28
А чому Потапчук не експерт? Він що, "нетрадіционний", експерт по хлопчиках, чи як? Серед діджеїв таких багато.
Оленяточко до Жорік Показати IP 28 Березня 2011 14:24
Він не експерт із багатьох причин. Перша - він пиздун. Список продовжувати?
Юрій Ричук до Оленяточко Показати IP 28 Березня 2011 14:33
Агов. легше )
Оленяточко до Юрій Ричук Показати IP 28 Березня 2011 14:57
Він жив в мене вдома, так що я можу про це авторитетно заявити. І я думала, що на ВН лайливі слова якось замінюються. Приміром, "вирізано редакцією" ;)
111 до Оленяточко Показати IP 28 Березня 2011 16:43
в мене знайомий квартиру шукає. за скільки візьмете? чи він в іншому статусі жив у вас вдома?
Оленяточко до 111 Показати IP 28 Березня 2011 18:21
Нині я квартиру не здаю ;) то були важкі студентські часи
Ester до Оленяточко Показати IP 29 Квітня 2011 20:26
а чому модератори не відредагували коментар...?
Сергій Показати IP 28 Березня 2011 11:23
Оленко, не переживай. Ти була б лідером в іншому топі-10. Але таких рейтингів не публікують
Оленяточко до Сергій Показати IP 28 Березня 2011 11:36
От я думаю, ти мені комплімент зробив, чи облаяв?
Анатолій Котлюк Показати IP 28 Березня 2011 13:34
Бляха де Пітросяни???!!!!!!! Ладомир, віктор69, де ви?!
я Показати IP 28 Березня 2011 14:16
Гарні милі дівчата. Справді багато чого досягли. Правда в Кириченко мені дуже подобається голос і те, як між виступами в кораблику чи майдані вона жваво "пригає" від столу до столу з чоловічими компаніями, закидає ногу на ногу і купається в компліментах до наступного виходу на сцену. Дай Бог, щоб Інна пішла далі кабаків, бо талант у неї беззаперечний. В іншому випадку припускаю, що її майбутній чоловік ходитиме по Луцьку з ріжками!!! (жарт)Інуся - успіхів тобі і головне не спіши заміж!!!
Холостяк поза рейтингом до я Показати IP 29 Березня 2011 14:29
Перший номер Інна Кириченко - СПРАВДІ СЕКСІ. Класна.
Саміж для себе рейтенги роблять(хто, як не сам) до Холостяк поза рейтингом Показати IP 29 Березня 2011 17:07
Догадуюсь, хто такий комплімент міг дати Інні.
Федя Показати IP 28 Березня 2011 15:12
Які безглузді коментарі!!!!!!!!!!!!!!!
я Показати IP 28 Березня 2011 15:30
де мій коментар? агов
Сорі Показати IP 28 Березня 2011 15:42
Відома у Луцьку поетеса, яка вражає своїм вмінням доносити до читачів думки та переживання. -КТО ЭТО?
Zheniok Показати IP 28 Березня 2011 16:01
блін шось в мене гостре відчуття, шо як мінімум половина до слова топ не мають жодного стосунку, ну хоча то справа смаку, але виглядає трохи дивно))
Hatahama77 Показати IP 28 Березня 2011 16:17
Кльовий рейтинг))) Поржав з коментів)))
Anonymous Показати IP 28 Березня 2011 17:12
тут только Собчак не хватает и вся конюшня в зборе !!!! не одной достойной и симпатичной девушки!
Thor до Anonymous Показати IP 28 Березня 2011 17:52
Ответ "настоящего мужчины". Я надеюсь ты найдёшь себе достойную.... тебя
Вікторія до Anonymous Показати IP 28 Березня 2011 20:56
DaBass, плюнь собі в око! Чесне слово, гидко читати твої непотрібні коментарі!
Інна Показати IP 28 Березня 2011 17:37
Дівчата, ми всі знаємо, що робимо і для чого.. а це усе брєд і заздрість...всі хто тут є і всі дівчата нашого чудового міста--є красунями!!! а усе це "чистої води провокація" хлопці... чи дівчата... хто там усе це коментує...майте якусь повагу , до жінок і тим паче до себе.. адже,такими коментарями...ви ні, не ображаєте, ви ще раз переконуєте НАС дівчат, що заміж ми ще не скоро вийдемо :) p.s. до коментатора "я" ... ЧОМУ Ж ВИ ХОВАЄТЕСЬ ПІД ІМ"ЯМ "Я" ?? ЦІКАВО БУЛО Б ПОБАЧИТИ , АБО ХОЧА Б ПРОЧИТАТИ ... людину, яка не зрозуміло з чого робить висновки.. які.. ображають... ДЛЯ ЧОГО??!!!!! що страшно СКАЗАТИ ХТО ВИ??!!!!!!!!!!!!!?????????
Thor до Інна Показати IP 28 Березня 2011 17:54
Инна, поздравляю с первым местом, и остальных девушек вошедших и не вошедших в рейтинг поздравляю и желаю дальнейших успехов и оставатся такими же красивыми и талантливыми.
Л А Д О М И Р до Інна Показати IP 28 Березня 2011 22:50
так заміж скоріше ВАМ дівчатам потрібно а не нам :)
Lex Показати IP 28 Березня 2011 19:29
О да!!! Не зря я за Інку голосував))))). Довольний як слоненятко)))
ЧУЙна Показати IP 28 Березня 2011 20:37
Чоловіки-коментатори на цих інтернет-шпальтах розкрились "во всю", дівчат обрано...Цікаво, що ж далі??? Чи таки знайдуться тут достойні "мени", щоб посвататися когось із "топів"???))
Тіна Показати IP 28 Березня 2011 22:13
Як прикро читати образливі і нікчемні вислови коментаторів. Враження таке, що всі зациклені на тому, аби потоптати і знищити хоча б щось добре і прекрасне. Дівчата всі чудові!!! Шкода тільки, що так мало достойних чоловіків, які могли б бути достойними їхньої уваги...
Л А Д О М И Р Показати IP 28 Березня 2011 22:48
Лауреатка під номбером "8" схожа на Патрісію Каас. (Господи прости). А мені сподобалась особа під номером "7". Ги навіть цифра вдала. Якби не вишита сорочка у номера "1" (що між вишитою сорочкою і джазом спільного?? Не розумію), то голосував би за неї. :)
Spaceman до Л А Д О М И Р Показати IP 29 Березня 2011 10:52
Не Патрісія Каас, а Монсеррат Кабальє ))))
сумний до Spaceman Показати IP 29 Березня 2011 12:43
Трішки нета вагова категорія...
хорвaт Показати IP 29 Березня 2011 09:09
Лaдомиру.А тоби трeбa,щоб булa пянa и з бaлaлaйкою?
Л А Д О М И Р до хорвaт Показати IP 29 Березня 2011 16:26
Ні, мені треба шоб "з пір’ям на голові і з томогавком в руці". А ти хорват чи просто придуруєшся?
Випадковий читач Показати IP 29 Березня 2011 10:18
Сумно, що в сучасних чоловіків все перетворюється на посміховище. Як добре заховатись за псевдонімом і копати милих жінок, лити бруд. Давайте, виродки, підвищуйте свою "кваліфікацію"! "Воздастся", - в Біблії записано.
Стрийко Показати IP 29 Березня 2011 10:24
Дівчата достойні. Якщо багато хто з коментаторів не знають їх - це проблеми коментаторів. До речі, судячи по рейтингу, Луцьк - джазове місто?
Настьона Показати IP 29 Березня 2011 12:44
Лойко???!! ги яких вона висот добилась???
Анатолій Котлюк до Настьона Показати IP 30 Березня 2011 08:16
Настя ти щас нєправ. Вона багато добилася
Настьона до Анатолій Котлюк Показати IP 30 Березня 2011 21:27
писали з мого ніку,але не я...сама в шоці від побаченого свого коменту на сайті))))) а щодо обраних маю свою думку,та й "голосуйте за мене на молоді" начиталася капец.з початку голосування я буда згідна з ним,але потім,коли інші особи почали вилазити на верх-засумнівалася в чесності. І ще одне:а обмеження по голосуванню були? чи кожен міг по 100 фейків створити та сам за себе проголосувати? Пи.Си. Ніякої об"єктивності. Сорі,Толік,it's just a business.
getto Показати IP 29 Березня 2011 12:45
Коментарий к коментариям под темой: Можна людину забрати з села, але село з людини - ніколи.
Анатолій Котлюк до getto Показати IP 30 Березня 2011 08:16
о! ще один годий гаражанін :)))
Vigilante до Анатолій Котлюк Показати IP 31 Березня 2011 01:22
Ти чіто! Ета ж ісчо адін карінной ма-а-а-сквіч!
VSC Показати IP 29 Березня 2011 14:43
Как говорят социологи - выборка не репрезентативна.
Потенційний Показати IP 29 Березня 2011 16:34
Дівчата усі суперові!
Скривджений Показати IP 29 Березня 2011 19:26
Некрасивих дівчат не буває, але де хренові жінки беруться?
АРМАДА Показати IP 29 Березня 2011 21:16
Я за Інну Кириченко Радий буду бачити її на чаті ВН
... Показати IP 29 Березня 2011 23:39
дівчатка, красуні, неперевершені мої діви...!!! Ви усі достойні і варті титулу найкращої... Та всеодно,на фоні Однієї........ Тієї,що поламала (З ТРІСКОМ) нікчемне життя багатьох чоловіків... Жінки-тайфуну,жінки-цунамі,ЖІНКИ!!!, ви ще юні дівчатка... Галя,жінка,якої досягнуть тільки справжні чоловіки,і то... я в тому мало вірюсь. Галя,не ламай життя сильної половини людства!ми і так на колінах і нас не так багато............
Сальвадор Показати IP 29 Березня 2011 23:56
Вельмишановна Оленяточко!!!! Хочу вам наголосити, що у вашому випадку було досить некоректно і негарно висловлювати свою неприязнь щодо мене. Звичайно ви мегасуперкапець крутий журналіст (якого ладні багато хто спалити як відьму, як за професійні "досягнення" так і за ставлення до людей) Принаймні я не залишаюсь на посаді, коли всі ідуть.........я можу ще багато чого вам згадати, але я думаю це буде не по джентельменськи. Так що ваша відсутність в списку - це результат особистих досягнень в житті і діях які ви проводите
Оленяточко до Сальвадор Показати IP 30 Березня 2011 17:59
1) у Вас "накульгують" розділові знаки; 2) Круто, завжди закінчити своє життя на багатті, не підкажете список "щасливчиків", які прагнуть мене спалити? 3)Я не вважаю себе мегасуперкапець крутим журналістом. 4)Мій вибір - це мій вибір. 5)Не судіть - і не судимі будете. 6)На роль "експерта" Ви явно не дотягуєте, хоча б із мого суб'єктивного погляду.
Оленяточко до Оленяточко Показати IP 30 Березня 2011 18:08
перепрошую, прагнула закінчити
Оленяточко до Сальвадор Показати IP 30 Березня 2011 18:02
І ще... джентльмени просто тихо мовчать у куточку.
Радиоволновой Показати IP 30 Березня 2011 09:52
Жаль что Рамская не вошла в список. Интеллигентная, образованая журналистака и прекрасная женщина.
Настьона Показати IP 30 Березня 2011 16:27
народного опитування не було ви самі собі вибрали і все(
Сальвадор Показати IP 30 Березня 2011 16:34
Радиоволновой погоджуюсь на всі 1000%
Viktor 69 Показати IP 30 Березня 2011 17:26
Кожна навіть дурниця має якусь мету... Яка мета цього рейтингу... Пройдіться по вул. Лесі Українки і ви складете 354 таких топ-10... А чого взагалі топ-10?! а не топ-13, скажімо... Ху(...)ня це все, а найпреспективніша наречена тут на найближчі 3 з половиною роки це Наталі Войтович (ну допоки голової облради не стане хтось інший).... Із цього списку я особисто із багатьма знайомий і нічого гарного про жодну із них сказати не можу і не тому, що не люблю роздавати компліменти... От скажімо чому немає жодної спортсменки, адже вихованки волинських спортшкіл, які завойовували медалі на чемпіонатах світу і Європи зробили набагато більше для популяризації нашого краю, аніж усі ці громадські ділкині, таткові дочурки, мамкині співачки і несповна розуму поетеси... Ну, але якщо цей рейтинг складали dj-жидомасони і гомо-образні театрали, які зганьбили роль Гамлета, то тоді все гаразд....
Оленяточко до Viktor 69 Показати IP 30 Березня 2011 18:04
"dj-жидомасони". Розкішно, треба запам'ятати це словосполучення.
Max Freeman до Оленяточко Показати IP 3 Квітня 2011 01:29
Не стоит...употребите в любом нормальном обществе - уничтожите любое позитивное впечатление о своей персоне :)
Оленяточко до Max Freeman Показати IP 4 Квітня 2011 21:26
Я замилувалася ним із філологічної точки зору ;)
Настьона до Viktor 69 Показати IP 30 Березня 2011 21:34
Вікторе,за образу акторів ще з вами поговорю,та й не оцінювали вони нікого-сама питала)))) а от щодо вашого речення "Пройдіться по вул. Лесі Українки і ви складете 354 таких топ-10... А чого взагалі топ-10?! а не топ-13, скажімо" величезний ріспект. Для кожного чоловіка найкраща його дівчина+не зрозумілі критерії відбору(типу хтось написав-сам проголосував за себе і ти "зе бест"? о да,мєчта всього життя) І ще одне,думаю,що достойні жівчата у цей список не війшли тому що у кожної немає часу сидіти в інтернеті та писати себе у цей ганебний список.А вони просто роюлять певні добрі справи МОВЧКИ, без "шуміхи" та не заради піару
Анатолій Котлюк до Viktor 69 Показати IP 31 Березня 2011 23:05
Спортсменка є. Тетяна Коб боксерка.
Max Freeman до Viktor 69 Показати IP 2 Квітня 2011 19:47
Уважаемый (хотя вряд ли) Viktor 69! К вашему сведению, лично я не составлял список, а выбирал из предложенных вариантов. :) Как только вы научитесь оценивать людей по их деяниям и достижениям, а не по национальности или происхождению - обязательно преодолеете еще одну ступеньку эволюции в своем развитии. Искренне вам этого желаю. А пока...увы... :)
$&€ Показати IP 30 Березня 2011 18:10
То й п...здуйте на Лесі Українки й шукайте собі нЄвесту,а не дроч...ть за комп'ютером . Коли вже вАМ інтернет відключать! Із-за таких недоумків і ходять дівчата неодруженні. До речі,а як ви особисто усіх знаєте? Щось вАС не пригадують деякі... П...здун!
Морозов Показати IP 4 Квітня 2011 14:53
Гарний ТОП! Та й ідея хороша! - Жива! Інтерактивна! Молодіжна! Актуальна! Тим, хто не знайомий з жодною з учасниць - співчуваю - ви не помітні на сірому фоні! Дякую ВСІМ позитивним коментаторам!!! Низький уклін ДІВЧАТАМ-УЧАСНИЦЯМ! (якщо ви в рейтингу - є за що!) всім ДЕПРЕССАРІЯМ присвячу анекдот: "біжить два пса вулицею, старий і молодий аж бачать біля зупинки сука прив*язана стоїть. Старий: Давай ми її (відтарабанимо)!!! Молодий: А-гав! (Відтарабанили) і біжать далі аж тут з кахве купу недоїдків викинули на сміття.. С: Треба пожерти! М: А-гав! Пожерли і вже без поспіху прямують містом... а тут стоїть Мерс такий новенький, чистенький - блищить!!! С: Я вже старенький і не такий пруткий, а ти, Молодику, скачи на капот і (навали) купу побільше!!! Молодий заскочив, зробив як Старий сказав та й питає - а навіщо (навалити)? Старий йому відповідає: Запам*ятай! ВСЕ, що не зможеш з*їсти чи (відтарабанити), треба обов*язково ОБІСРАТИ! (тут вже без варіантів)
Viktor 69 Показати IP 6 Квітня 2011 10:29
Не шанований жодним тверезим розумом Максим Фраєрман... Ви б вивчили українську мову... Чи Ваші уста настільки нагламурені, що Ви ізлогаєте свої думки лише російським наречієм??? Чи можливо Ви не шануєте українську??? По-друге, "жидомасон" у моєму розумінні немає нічого спільного із єврейським народом...Я говорив про вашу нікчемну сутність... Це ж, моє право вважати вас нікчемою і підлою людиною, чи не так? Це ж демократично?! По-третє, ви ще будете вдповідати перед законом за те, що у нічному клубі, де ви працюєте - розповсюджуєте наркотичні вироби серед молоді.. тим самим ставлячи хрест на перспективах цих людей... А маєбутнє молоді - це майбутнє України... Ви проти майбутнього, отже ви жидомасон... Я дав відповідь на ваше зауваження... Дякую!!!
Max Freeman до Viktor 69 Показати IP 7 Квітня 2011 16:45
2 Viktor 69: Как и вы, я предпочитаю общаться на родном языке, а таковым для меня является русский - на этом языке говорили мои родители (мой отец - военый, если вам это о чем-то сказало). Разом з тим, як громадянин України, я прекрасно розумію державну мову і вільно нею володію, чого бажаю і більшості наших російськомовних громадян. Втім, кожен має право обирати, якою мовою йому спілкуватися, чи не так, ура-патріоте? :) С уважением и отношением к языку разобрались, поехали дальше: вы имеете полное право считать какой угодно мою сущность - это абсолютно демократично. Что же касается вполне уверенного утверждения о моей причастности к распространению наркотиков... 1. Я с огромным удовольствием пришел бы на подобный судебный процесс, если бы у вас хватило смелости, а главное оснований его начать. Клеветать в интернете вы умеете (кстати, это вроде как тоже наказуемо по закону, или нет?), а вот подкреплять свою клевету какими-либо действиями или доказательствами - вряд ли. Но зачем вам это? Главное - испортить воздух, а ветер сам запашок разнесет, правда? :) Так вот, к вашему сведению, с 2008 года я не являюсь резидентом ни одного ночного клуба Луцка, поэтому мне УЖЕ непонятно, о каком клубе вы говорите. Вы, кстати, сами-то в клубах бывали? 2. Сказанное вами лишний раз демонстрирует, что судить обо мне сколь-либо адекватно вы не можете. Если бы вы были хоть чуточку знакомы со мной, то как и все мои знакомые (а их в Луцке немало) прекрасно знали бы о моей ОЧЕНЬ определенно негативной позиции по отношению к наркотикам. Никогда в жизни не пробовал ни "колес", ни порошков, ни более тяжелых наркотиков. Мои эксперименты закончились году эдак в 1998-ом, когда покурив 2-3 раза траву, просто понял, что это не мое... Так что вот этот спектакль с крестами на перспективах и будущим молодежи хоть и выглядит пафосно и обличающе, но вызывает лишь сочувственную улыбку... Витя, вы - клоун :)
Сергій 85 до Viktor 69 Показати IP 7 Квітня 2011 17:21
На словах он Лев Толстой, а на деле - *** простой! (с)
Сергій 85 Показати IP 7 Квітня 2011 17:25
Адресувалось Віктору... :)
Вікторія Показати IP 8 Квітня 2011 11:07
Viktor 69 Заздрість - не найкраще людське почуття:) Ви досягніть хоча б десятої частини того,що досягнув Макс, от тоді й викабелюйтесь;) І правда, ви викликаєте лише співчуття;) І жодної поваги.
Я Показати IP 11 Квітня 2011 11:25
Макс,мочи того придурка Віктора! Хто його взагалі до суспільства допускає?
Max Freeman до Я Показати IP 11 Квітня 2011 14:28
Я не поклонник физических методов. Да и не вправе я решать, кого допускать к обществу, а кого нет :)