USD 39.60 40.00
  • USD 39.60 40.00
  • EUR 39.70 39.95
  • PLN 9.70 9.90
Світ вражає: Асфальтоукладчица Катя о дорогах. ВІДЕО
Дніпропетровський місцевий телеканал знімав сюжет про те, як у їхньому місті відбувається ремонт доріг.

Журналісту й оператору пощастило зустріти неперевершену тьотю Катю...
Коментарів: 8
лучано Показати IP 15 Квітня 2011 00:07
Катя - супер!!!!!! А журналіст - дибіл!!
Exaboto Показати IP 15 Квітня 2011 09:35
хаха. Старий прикольний відос :)
автомобіліст Показати IP 15 Квітня 2011 10:51
Оце катя по полочкам все розложила. Респект! думаю в керівництво автодору її треба призначити - вона там порядок наведе!
tatarynb Показати IP 15 Квітня 2011 12:20
це не старий прикольний відов, а порваний БАЯН а Каті ОРДЕН вручили!!! http://www.youtube.com/watch?v=cSMWpGoY3gA&feature=related
Анонім Показати IP 15 Квітня 2011 12:42
Катя - просто бомба! Таких би людей побільше - Україна б цвіла. Кобіта бачила життя...тільки у мене складається враження що вона срок мотала...можливо я не правий.
Тanyana Показати IP 15 Квітня 2011 22:48
Катя молодець!Правду сказала.А журналісти справді вміють тільки "срати".
ОГО!!! Показати IP 16 Квітня 2011 11:38
КАТЯ!!! СЛАВА БОГУ ЩО РОЗУМ ТОРЖЕСТВУЄ!!! Всі проблеми розгорнула!!! А тупоголовий журналіст ніяк не хоче зрозуміти що сума штрафу та вартість збитків за БЕНТЛІ круті, БМВ та ЯГУАРИ для автодорожників в сотні раз перевалить за вартість роздовбаної ями, та куди ями - сотні таких ям, які зможе залатати автодор!!! А може журналісту жонка носки не зашиває, а весь час нові купує? Бо що ж він ніяк не зрозуміє, що там де дзюра - має бути латка. Так і з дорогами!!!
АНЕГДОТ Показати IP 16 Квітня 2011 11:54
Зібрали люд на семінар!!! І все розказують про космос, що Бога на світі нема, аж піна з рота летить (як в того журналіста про асфальт...). А встає дідко і питає: "А СКАЖИ НО, ГОВОРУН, коза і корова їдять траву, а чого коза какє горохами, а корова - лєпьохами???" А при чому тут це? питає лектор у діда??? А дідо у відповідь: "Якщо в гомні не розбираєшся, то до Бога не лізь!!!" Суть анегдоту така ж!!! Якщо в асфальті не розбираєшся, то КАТЮ - не діставай!!! ВИВЧИ ВСЕ ПРО СУЧАСНІ ТЕХНОЛОГІЇ ТВЕРДОГО ПОКРИТТЯ!!!