USD 39.55 39.84
  • USD 39.55 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90
Світ вражає: Про Романюка, траву, пісню і контроль
Ще 10 травня луцький міський голова Микола Романюк давав доручення покосити в місті траву в десятиденний термін . Навіть обіцяв заспівати директорові департаменту ЖКГ Іванові Кубіцькому пісню про траву. Пройшов майже місяць. А трава у сквері за РАЦСом виросла вже по груди.

В зв’язку із цим декілька риторичних запитань:

1. Микола Ярославович просто погано інформований про стан справ у місті, чи відсутність контролю за виконанням своїх рішень – звична практика міського голови?

2. Підлеглим Романюка начхати на те, що каже їм їхній керівник?

3. Де й коли міський голова збирається співати пісню про траву Кубіцькому? «Хроніки Любарта» готові виступити інформаційним спонсором цього дійства.
Коментарів: 17
jimmyspalah Показати IP 6 Червня 2011 13:45
Та про що тут мова, ви часто бачили контроль за виконанням рішень, потрібних місту? Ну немає там зацікавленості голови, а тим більше Романюка!!!
Трава Показати IP 6 Червня 2011 13:56
Трава до речі гарна, шкода таку косити. Мене інше цікавить, питання до ВН. Питання тижня: Якби вибори до Верховної Ради відбулися у найближчу неділю, кого з кандидатів по мажоритарному округу Луцька ви б підтримали? Тепер питання: "Згідний що ці люди можливо будуть балотуватись до ВР. Чому в тому списку нема Миколи Ярославовича??? Чому нема Козюри, Чернецького, Яручика, Смоленга, Івахова, Кожевнікова, Мельника, Корольчука, Пизи???". Якщо вже моніторите то моніторьте так як треба. От я впевнений що мер буде балотуватись. А то трава да трава.
жжжж до Трава Показати IP 6 Червня 2011 16:48
не переводьте тему, все одно вас скосять, хоч ви і мисляча
епт.. до Трава Показати IP 6 Червня 2011 18:11
а хто ці всі люди..з того списку? вони нічого доброго на місцевому рівні не зробили, то нащо їх ще кудись обирати. знову ті самі яйця, тільки з другим посвідченням.
Gergij Показати IP 6 Червня 2011 16:09
За загсом дітей в траві вже не видно. Скоро вовки заведуться. До речі це місце належить для косіння Ковалюку (МЖК). Наряди закривають як скошене, гроші отримують згідно фальшованого тендеру. Та не тільки в парку за загсом трава - гляньте на місто - безгосподарність, сміття, буряни - наслідок бездарної діяльності Соколовської і Романюка. Скоро місто буде подібне на Київський майдан в часи губернаторства Романюка. Йому ж на все наплювать.
Косар Показати IP 6 Червня 2011 16:14
Трава коситься щодня. Сьогодні їхав о 6-00 на Гнідаву, а там вже косили навколо мосту. Косіння - це безперервний процес. Завтра треба починати косити там, де косив тиждень тому. Писати легше, ніж косити. Так пишуть ті, хто чогось важчого, ніж ложку і склянку горілки, в руках ніколи не тримав. При Шибі була міцніша реклама про "косовицю". Він сам косив сапою в парку, а підлеглі споглядали. А зараз більше роботи, а менше хвальби і показухи.
до косаря до Косар Показати IP 6 Червня 2011 17:45
всіх цих язикатих трепачів за газонокосилки чи тримера , а потім показати на відео через день два, як вони ложку чи стопку тримають(і чи зможуть)
Компетентний Показати IP 6 Червня 2011 16:42
Парк такий покошений, бо прийнятий на роботу директором Зеленого господарства "ефективний менеджер" Мирка (Мурка)
кандитат Показати IP 6 Червня 2011 17:00
На балансі "зеленого госполарства" 1 газонокосилка. Скільки ви хотіли щоб нею скосили? Воно тому напевно зелене, що траву не косять, а якщо і "косять", то щось інше "зелене"
Hunter до кандитат Показати IP 7 Червня 2011 06:57
А де, ті косарки, що Пилипюк П.П. придбав для міста. http://www.volynnews.com/news/economics/zelenomu_hospodarstvu_zamist_tenderu_daly_kosarky/
лучику Показати IP 6 Червня 2011 17:54
заспівав би сам,а бо показав приклад як косити, бо так як ти виступав на телебаченні на "аверсі" ти зовсім без язикий, а не журналіст, "редактор" -тьху!!!!!!!!!
Андрій Лучик до лучику Показати IP 7 Червня 2011 00:10
Зайдете до Макарова, хай підніме архів за минуле літо з парку 900-річчя. Буде вам наочний посібник з косіння трави ;)
ХАДЕЦЬ Показати IP 7 Червня 2011 00:19
Учира проходив по скверу.Все покошено. Все добре. Де ви там її побачили і з якого ракурсу знымали. Мені це нагадуе анекдорт. Отримав людина квартиру. Всы задоволені. Але від одного жильця прчали надходити скарги про те, що з його вікна видно голих жінок, які миются у лазні, що навпроти. Прийшла комісія. Дивиться у вікно-нічого не видно. Говорять скаржникові, що нічого про що він писав невидно. А він говорить комісії "Да,а ви на шкаф залізте". Тому я у автора цого опусу питаю:"Пан! З якого ракурсу знімав?"
Хадецу! Показати IP 7 Червня 2011 11:59
Гуляю з дитиною у цьому парку щодня. І у мене питання: а з якого ракурсу ви дивилися? Мою дитину у траві важко буде знайти!!!!!!(98 см росту)! Жодного разу не бачила аби цього року косили траву у цьому сквері. Минулого року було таке. А цього - однозначно ні. Гуляю щодня зранку (до 12 години), та після 16 години до 20 приблизно. Тому написане вами вас же і стосується.
222 Показати IP 7 Червня 2011 13:42
сквер треба вирубати, як пропонував Шиба.Поставити великий забор і облаштувати автостоянку для фур дальнобійників і мешканці Луцька подякують (ось такий дурдом)
Андрій Лучик Показати IP 8 Червня 2011 11:54
В продовження теми: Виявляється, те, що траву в сквері не косять, Романюк знав. Про це свідчить лист-звернення мешканців. http://clip2net.com/clip/m74611/1307522487-clip-30kb.jpg І друга тема: вчора в сквері косили траву так, що аж гай шумів :) http://www.youtube.com/watch?v=IAPomCsxqiw