USD 39.55 39.84
  • USD 39.55 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90
Світ вражає: Одеські "попи" назвали Львів "нашею Чечнею" -)
Одеський митрополит УПЦ Московського патріархату Агафангел порівняв Львів із Чечнею.

Про це розповів головний редактор радіостанції "Эхо Москвы" Олексій Венедиктов, передає ТСН.
"Агафангел сказав дуже цікаво: "Ви розумієте, Львів це ж наша Чечня"... Цитата: "Львів - це наша Чечня". Це погляд дуже впливової людини з південної України, не з Донецька - на Львів", - розповів Венедиктов.
"Погляд чесний - я маю на увазі, що він у це вірить. От це історія", - додав він.
Про митрополита Венедиктов розповів, що йому 73 роки, він був депутатом Верховної ради в першій каденції, зараз в Одеській області очолив Партію регіонів".
"Ми з ним говорили про українську автокефальну церкву, самостійну, і він сказав: навіть якщо вся Церква буде за те, щоб стати самостійною, я буду проти - навіть якщо Собор вирішить. Він, до речі, є членом Святішого синоду РПЦ Московського патріархату", - сказав Венедиктов.
"Він (митрополит) критикує слабкість президента Януковича зі словами, що президент має вести жорсткішу політику щодо "помаранчевих", має виконувати своє передвиборні обіцянки, "наша спільна батьківщина - СРСР" - дослівно з його дозволу передаю. Я не брав інтерв'ю, ми розмовляли за обідом дуже довго, дві з половиною години", - розповів журналіст.
"Я зрозумів, що правішою за нього є стінка. А це важливо, тому що він дуже авторитетна людина. От якщо він виведе людей на площу - він виведе. З будь-якого питання. Його побоюються й президент і губернатор. Це людина з непохитними принципами й з величезною харизмою. Просто треба розуміти, - думаю, що перемога Партії регіонів в Одеській області абсолютно точно і його заслуга", - вважає Венедиктов.
"Він - прихильник Партії регіонів, але не підлаштовується під Януковича, не каже, що "Янукович - наш національної лідер", як скаже, так і буде", - у той де час сказав журналіст.

"Розповідали, що коли до нього приходили - він же ще службу веде, незважаючи на 73 роки, - підходили до нього парафіяни за благословенням, він запитував: "За кого голосував? За Ющенка? - пішов без благословення. Подякуй, що не прокляну". Це я не чутки розповідаю, а розповідаю те, що розповідав він", - продовжив Венедиктов.
Коментарів: 17
кармеліта Показати IP 8 Червня 2011 11:02
от же ж...щоб не сказати слово погане...попи від слова попа! Бог все бачить
хорвaт Показати IP 8 Червня 2011 11:15
Кaцaпскому попу горити в aду
OrestN до хорвaт Показати IP 12 Червня 2011 14:23
православіє - обмат тисячоліття! релігія викачування грошей з кишень парафіян! http://anti-orthodox.realmsn.com/t38-topic
РЕАЛІСТ Показати IP 8 Червня 2011 14:02
Геть московського попа!!! Скотина!!!
tatarynb до РЕАЛІСТ Показати IP 9 Червня 2011 00:19
причому давно пора
OrestN до tatarynb Показати IP 12 Червня 2011 14:29
Патриархи в погонах или КГБ =ФСБ = РПЦ http://anti-orthodox.realmsn.com/t33-topic
Ko3bMa Показати IP 8 Червня 2011 14:35
яка релігія такі і служителі
OrestN до Ko3bMa Показати IP 12 Червня 2011 14:25
а "православіє" попівське всеж таки язицницька релігія. Мощі - поклоніння темним силам. Корпорация "Церковь" http://anti-orthodox.realmsn.com/t32-topic
Любомльчанин Показати IP 8 Червня 2011 21:24
Вся московська церква і їх прислужники, є не що інше як зброд анцихристів, які нічого з церквою спільного немають, а лиш одна політика, політика, і політика...
Exaboto до Любомльчанин Показати IP 9 Червня 2011 08:51
церква це і є політика
OrestN до Любомльчанин Показати IP 12 Червня 2011 14:26
МОСКОВСКАЯ ПАТРИАРХИЯ - ИСЧАДИЕ АДА! http://anti-orthodox.realmsn.com/t36-topic
грeкa Показати IP 9 Червня 2011 09:06
Тa лaдно одeськi.Нaшi нe гiршу промосковську політику вeдуть(нa чолі з Ніфонтом).Мaйжe кожний свящeнник МП вaс спитae до якого пaтріaрхaту відноситeсь і ,нe дaй Бог до КП то в рaй вaм дорогa нe світить.Алe коли збирaти гроші по квaртирaм то ім пофіг хто дae, хоч МП хоч КП,хоч штунди з кришнaідaми.
чорт Показати IP 10 Червня 2011 02:32
А що поп має право проклинати?, і хто йму це право дав? а шоб ти здох пописько.
Прихожан Показати IP 12 Червня 2011 08:38
Про московських попів. Навіщо вам чіпати одеських, коли свої їх давно переплюнули. На минулому тижні на запрошення мирян, в селі Студині, що в Рожищенському районі, побував головний піп Ніфонт. Справа в тому, що там вже 10 років споруджується маленька церква Св. Княгині Ольги і кінця-краю будівництва не видно. Понад 100 років - з 1909 року - мешканці села відвідують Успенську церкву в сусідньому селі Береськ (3 км). В Студинях 90 осель, і добрий десяток стоять стоять з забитими вікнами. Грошей на будівництво в людей немає. Тому зі зверненням про допомогу і був запрошений Ніфонт. Він приїхав в село, вийшов з дорогої машини, подав обидві руки для цілування, оглянув будівництво, порозмовляв зі старенькими прихожанами (молоді практично в селі немає), поспівчував, позітхав і сказав, що нічим допомогти не може. Мовляв, село мале, немає ніякої перспективи. Взяв від людей на свою пухлу руку маленький подарунок - 300 гривень і поїхав. Люди здивовані і обурені діями головного духовного хабарника області і на сільському сході прийняли рішення приєднатись до Української Автокефальної Православної Церкви Київського патріархату і повернути церкві імя Успенської. Отакі вони, волинсько-московські попи! А ще зайдіть в Покровську церкву в Луцьку, поруч з якою розташована резиденція Ніфонта, і розпочніть розмову про Українську Церкву, про Свято-Троїцьких собор. Там вам обовязково скажуть, що "це не собор, а хлів". Це робота "агітатора" Ніфонта і його свити. Попи замінили совєтських секретарів партійних організацій, скрізь виставляють свої животи попереду, тільки перші були трохи культурніші, а ці "парторги" обнагліли до краю.
OrestN до Прихожан Показати IP 12 Червня 2011 14:27
Православный ПОП "венчает" ПЕДЕРАСТОВ!!! http://anti-orthodox.realmsn.com/t39-topic
лучанка Показати IP 12 Червня 2011 22:42
В Росії вісім тисяч приходів.А на території України сім тисяч приходів МП.Кирило їздить як до себе додому,видно дуже нехочеться віддати такий кусок,от і нагліють.Адля тих хто сумнівається ,почитайте Біблію ,а саме зішестя Святого духа на апостолів,а ще історію Української Церкви,але наукову думку,а не те що нам розказують московські попи,які з жиру бісяться.
Розум Показати IP 13 Червня 2011 14:09
Вірте в Бога, а не в церкву. Церкви це в 90% випадків місця збору бабла з людей. Зараз церков більше ніж магазинів буде. Думаєте за що патріархи купують собі майбахи, мерси останньої моделі? за ваші ж гроші!