USD 39.70 39.90
  • USD 39.70 39.90
  • EUR 39.70 40.00
  • PLN 9.75 9.90
Світ вражає: Невеличкий власний фотопогляд на святкування Дня (ночі) молоді в Замку Любарта
Можна надсилати підписи...














Більше - тут
Коментарів: 10
виборець Показати IP 1 Липня 2011 10:24
чого Пизі лізти кругом- чи то може депутати-майстрі на всі руки .І жнець і швець і на дуді гравець.і без нього є професійні репортажі.Займіться роботою на благо громади нарешті!Досить того піару дешевого.
знаючий до виборець Показати IP 1 Липня 2011 11:24
Шановний виборцю, а якщо це хоббі, тим паче не погане... Що тут такого, то ж він не ходив з нетверезою пикою по замку
неПиза до виборець Показати IP 1 Липня 2011 11:28
Отак "ляп" шонібуть... "Займіться роботою на благо громади нарешті", - це у ніч з неділі на понеділок? Дурень ви якийсь, перепрошую
неПиза_2 до неПиза Показати IP 1 Липня 2011 11:58
Згоден з неПизою
I win Показати IP 1 Липня 2011 15:43
Гарні персонажі, а особливо дівчата у синьому вбранні(що каву п`ють)І взагалі ця четвірка більше більше на інтернів схожа.
OlegJM Показати IP 1 Липня 2011 16:22
Слідкуйте за заднім планом, пан Пиза. На першій фото кусок голови, 2-й-дитина біжить, 3-й - хтось ногою по голові б*є і т.д. Хоч ази фотографії вивчіть, а потім виставляйте їх на показ.
лучанка Показати IP 1 Липня 2011 18:24
да......вміють у нас об......ти,всі просто прохвесіонали,всі ази вивчали.То може час настав ази культури і толерантності вивчати??? Гарні фото,молодець.Кожен бачить те,що хоче побачити. Мені фото сподобались,а недоліки побачила лише після коментаря прохвесіонала.
OlegJM Показати IP 1 Липня 2011 21:41
об......ть у нас коти стіни в під*їздах, а я роблю зауваження, на майбутнє, яке згодиться при фотографуванні.
! Показати IP 1 Липня 2011 21:59
Чомусь зауваження дуже схожі на те,що роблять коти у під'їздах.Чи не так?
Spaceman Показати IP 2 Липня 2011 10:38
Чого ви вчепилися до людини? Він же не професійний фотограф. А загалом фото непогані, чудово передана атмосфера свята.