USD 39.50 39.90
  • USD 39.50 39.90
  • EUR 39.77 40.15
  • PLN 9.76 9.95
40 років тому, 3 липня... відійшов у Кращі Світи... соліст легендарної та найскандальнішої, яскравої, як миттєвий спалах, групи XX століття - The Doors - Джим Моррісон.
20 років тому вийшов не менш епатажний фільм Олівера Стоуна "The Doors", який днями захотілося переглянути ще раз...
Це надихнуло на серйозні роздуми, адже зараз я - у віці Моррісона, а також - Кобейна, Дженіс Джоплін.. Час від часу слухаю їхні пісні та думаю, невже талановите життя у стилі "рок" має бути таким блискавично коротким, оповитим наркотичним дурманом?!?
Чому вони себе самознищували???
Їх пісні - завжди молоді, як і вони самі...Але ж якою ціною??
Отож, усі, кому зараз 27, і хто любить "рок", пом'янімо своїх легендарних однолітків!Поки ми самі живі...
Коментарів: 8
Exaboto Показати IP 3 Липня 2011 01:27
тому, що звичайного світу їм було мало. Nirvana, Doors - безсмертні.
Helge Показати IP 3 Липня 2011 13:54
да.... а ведь и ты сегодня можешь бухать, принимать наркотики и сдохнуть от этого как ОНИ в 27, НО... если ты не умеешь также петь и играть на гитаре песни сомнительного качества, то максимум, о тебе снимут 30-ти секундный ролик в криминальных новостях)))
Exaboto до Helge Показати IP 3 Липня 2011 14:22
верняк. Але якби вони не приймали допінг не було б такої музики і таких пісень. Уявляєш собі тверезого Кобейна? Або Кобейна який досі живий і як більшість (не всі), що перетворились з талантливих геніїв (хай наркоманів і алкашів) в комерційний проект? Він все правильно зробив, зробив за 4 те, що багатьом навіть видатним виконавця не вдалося зробити за 30 років. Він створив епоху. Так що я тільки за бухло і наркотики в творчих кругах :))
alex.wein Показати IP 3 Липня 2011 20:24
Дурня це все. Геройство молодих і талановитих - перекреслюється безглуздим, позбавленим сенсу життям. Вам думається, що ця творчість - геніальна, вічна, а насправді - за років 50 про них вже й не згадають - не буде кому. І тоді - розуміння приходить про суєтність цього світу і його оманливі орієнтири. Інститут кумирства тримається на спогадах про свою юність та молодість, а з роками - світогляд змінюється. То що ж залишиться? Шкода музикантів, шкода, що вони так в житті й не розібралися, що головне, а що оманливо другорядне. Цікаво було б побачити Джима Моррісона, який строїть гітару онуку і гріється у променях слави у власному особняку споглядаючи захід сонця. Але цього, на жаль, не сталося...
Zozulechka Показати IP 3 Липня 2011 20:59
"This is the end, Beautiful friend..."
Vigilante Показати IP 4 Липня 2011 09:38
Цой жи-и-и-ив"! А-а-а-а-а! ))))
Helge до Vigilante Показати IP 4 Липня 2011 22:52
100500!!! Витя - всегда Живой!!!
Ді Показати IP 8 Липня 2011 14:41
Читала якось біографічну книжку про Джима Морісона. Точніше, намагалася прочитати - вхопила початок (про дитинство) і фінал (про завершення його життя). Тоді змінила ставлення до його творчості - мені здається, навіть талановита творчість не може виправдати людину, яка сама себе знищувала хімічними речовинами і при цьому, завдяки своїй популярності, була В УСЬОМУ ПРИКЛАДОМ для засліплених фанатів... Харизма і талант - це, в першу чергу, велика відповідальність... Я не осуджую - всі ми не святі. Але якщо те, що у книзі, правда - нікому не побажаю такої долі.