USD 39.60 39.90
  • USD 39.60 39.90
  • EUR 39.73 40.00
  • PLN 9.76 9.92
Світ вражає: Соціальна реклама української мови
.
Коментарів: 17
Exaboto Показати IP 4 Липня 2011 18:44
еба... яка брєдятіна. Такими тупорилими роликами ситуацію в країні не зміниш.
МиколайЧИК Показати IP 4 Липня 2011 21:23
Простенько, але за душу бере.
alex.wein Показати IP 4 Липня 2011 23:13
Чим більше таких роликів - тим краще. Хоча знімати треба професійніше. А "брєдятіна" це існування комплексу меншовартості, що заважає тупорилим громадянам поважати країну в якій вони живуть. Українське - в усіх проявах - добре!
Скажена Мама Показати IP 5 Липня 2011 09:05
А мені сподобалося!
Роман Показати IP 5 Липня 2011 09:38
такі ролики до одного місця. Чому по українських каналах говорять російською? Чому по радіо крутять російське? Треба приймати закони, наприклад щоб 90% ефіру було на українській мові.
yurkos.com до Роман Показати IP 5 Липня 2011 16:17
власне "українською" Романе
Роман до yurkos.com Показати IP 5 Липня 2011 18:08
дякую, буду старатись :)
володимирянин до Роман Показати IP 6 Липня 2011 20:59
не закони потрібні, а позиція україномовних: не купувати російськомовних книжок, журналів та газет, не слухати україномовне радіо і не дивитися російськомовні передачі, навіть якщо вони надцікаві. Дракона можна вбити гривнею.
Валентин Показати IP 5 Липня 2011 09:40
Такі ролики тільки підтверджують нашу нікчемність.
РЕАЛІСТ Показати IP 5 Липня 2011 12:43
Ролик зняла Христина Данилова - донька власника ТОВ "Видавничий дім "ОГО" (м. Рівне) Віктора Євгеновича Данилова. Студентка. Ролик хороший, ідея дуже хороша, дівчина гарна - хоче спробувати щось змінити. Що може, те й робить. Не варто судити строго. Дівчинка молодець.
москаль кровавый Показати IP 5 Липня 2011 17:33
Как и предсказывал классик: "будете вы хрипеть, царапая край матраса, строчки из Александра, а не брехню Тараса" И. Бродский (1991 год)
Лучанин до москаль кровавый Показати IP 6 Липня 2011 11:26
На "НА НЕЗАВИСИМОСТЬ УКРАИНЬІ" Йосипа Бродського Павло Кислий, академік НАН України ... Три сотні літ ви були наші поводирі, Тож дякувать мусимо вам за науку, Але ж скажіть: за яку? Щоб правду повідать онуку, Не гріх розповісти за Андрусівський мир, Коли нас навпіл поділили. Чи за Батурин, де дітей, матерів Живими у хатах палили. Чи як болота Неви гатили козацьким тілом, Чи як наших гетьманів і кошових висилали в Сибір, Царевим страхали "словом і ділом". Вам немає чого зловтішатись, закопиливши губу, Чиї кості на радощах першими смерть поглине. Може наші і першими, але за нами І ваша Росія в ту саму безодню полине. А щодо тебе, нікчемний раб! Ти був фальшивий дисидент забільшовиченої Росії, Двоголового орла вірний слуга, Погонич придуманного Месії. Не варто гадати, чому ти проклинав Україну. (У скаженного пса не шукають окраса). Ти був заангажований, смердючий цап, Не вартий нігтя Тараса. Київ. червень 1996 року.
Лучанин до москаль кровавый Показати IP 6 Липня 2011 11:32
И. Бродский - классик??? Отямся москалю кривавий!!! По сучасному - РОЗДУПЛИСЬ!!! .... .. какая убогость, не думал, что Бродский скатится до заказного пещерного политиканства .. І цей "витвір" додав йому слави чи прихильників? На мій погляд - долучив автора до когорти "ВЕЛИКОДЕРЖАВНИХ ГРАФОМАНІВ-ШОВІНІСТІВ"..
Юрист Показати IP 5 Липня 2011 20:22
Нічого так
Ms.Sophisticated Показати IP 5 Липня 2011 22:28
ніхто ніколи не знає, що, коли і де він прохрипить, Москалю Кривавий...
Лучанин Показати IP 5 Липня 2011 23:38
Про що говорить цей ролик: мову може вивчити кожен. Але відповідь на питання одна єдина - спілкування ми ведемо тою мовою, яка нам зручніша. Вищу математику, опір матеріалів теж багато хто вивичає, але в побуті їх ніхто не використовує!
109 Показати IP 6 Липня 2011 00:17
Супер! Деякі просто кажуть,що вони можуть розмовляти, але насправді це не так. Бо українська мова їм і не милозвучна, і не красива, і не чудова і не захоплююча.І слухати вони її не хочуть, а емоції в них одні: то не мова, якщо вона не російська...