USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94
Світ вражає: Табачник позбавив Києво-Могилянку держзамовлення!
У Твіттері від Chastime буквально о 15.00 з’явилося нове повідомлення: наш "любий" міністр Табачник позбавив магістерські програми НаУКМа держзамовлення.

Як відомо у НаУКМа прийом документів тривав від 23 червня по 6 липня. І саме після того, як всі абітурієнти подали заявки на вступ, Табачник прийняв рішення позбавити Могилянку держзамовлення на магістерських програмах. Про це пише на своїй сторінці у Фейсбуці директор Могилянської школи журналістики Євген Федченко.

Втім, продивитись це повідомлення зможуть лише його друзі.
Тому посилання даю на Chastime :
Коментарів: 11
ччч Показати IP 8 Липня 2011 16:36
Новина така, що знак оклику аж стоїть. Цікаво скільки студентів з Волині поступає туди на державний щороку? Краще б це озвучили.
Українець Показати IP 8 Липня 2011 17:27
Цілком логічно, адже Могилянка вже давно стала "квітником" фашизму в Україні! Пора вже цей "квітник" повиривати з корінням. Наша ненька Україна заслуговує на якісну освіту, а не на примітивно - шароварочну, яку до тепер давав цей непотрібний ВНЗ.
Анатолій Котлюк Показати IP 8 Липня 2011 17:42
душать Квіта і його студентів, душать...
Совість Волині Показати IP 8 Липня 2011 17:55
Душат таким образом фашизм в Украине! Это абсолютно логично! Табачник - ГЕРОЙ славянского мира!!!
Азаров до Совість Волині Показати IP 8 Липня 2011 21:10
Коли вже ті комуняки позникають
хорвaт до Совість Волині Показати IP 8 Липня 2011 22:43
Хeрой клaвішний,ану тихо
Nekto Показати IP 8 Липня 2011 18:32
А справді, чи така це сенсація для Волині? Волинських дітей на перший курс там вступало мізер, а випускників волинських вишів із дипломом бакалавра в магістратуру загалом, здається, жодного разу не взяли... Так що пишіть про більш нагальні проблеми
Бармалєй Показати IP 8 Липня 2011 23:15
Ату москалі в Расєю!!!!
Совість Волині Показати IP 8 Липня 2011 23:28
И тут эта "хорватская" гнида!!!
Zzz Показати IP 9 Липня 2011 19:18
Інформація не достовірна! На цьому сайті таким, правда, нікого не здивуєш. Пані Доманська, повідомляю вам, що Могилянка втратила держзамовлення лише в магістратурі на двох спеціальностях! Тому не репетуйте!
alex.wein Показати IP 10 Липня 2011 10:48
А також Табачник герой і впроваджувач російської геополітики в Україні, знищення українського у всіх проявах, українець - це постсовок і взагалі недалекий суб'єкт. Російська совість Волині - це ті хохли, що поділяють російську людиноненависну, українофобську, шовіністично-червону доктрину кремля. Манкурти і запроданці, зайди й шльондри русскаго міра.