USD 39.40 39.75
  • USD 39.40 39.75
  • EUR 39.60 40.00
  • PLN 9.75 9.90
Світ вражає: Придумайте підпис до фото
На фото - депутати Луцької міської ради Андрій Козюра, Богдан Шиба, Святослав Боруцький.

Фото опублікувала Світлана Головачук у групі "Контролюй волинських депутатів" мережі Facebook.
Коментарів: 42
Вітя Показати IP 12 Липня 2011 17:11
Гляжу в книгу, віжу фігу
Адмін Показати IP 12 Липня 2011 17:14
Пишуть листа Миколі Романюку
Л А Д О М И Р Показати IP 12 Липня 2011 17:14
кажись на ВН сидять. Ні... присів тільки Козюра. А Шиба у відповідній позі :)
Богдан Шиба до Л А Д О М И Р Показати IP 12 Липня 2011 19:50
Відповідній до чого?
Читач до Л А Д О М И Р Показати IP 13 Липня 2011 11:07
Ну ладомир, засцяв? Чогось думаю, що це справді Шиба написав. Певно якби особисто зустрівся - ти взагалі б всрався. Писати зухвалі коментарі в інтернеті - усі такі борзі ))))
Л А Д О М И Р до Читач Показати IP 13 Липня 2011 18:40
а ви "чогось" не думайте. Відповідна і привична для нього поза. То ж не буду нецензурно висловлюватись тут. І так зрозуміло. Хоча написати, "жополиз", думаю поки вистачить.
SysR Показати IP 12 Липня 2011 17:18
"3 богатыря в тырнете ищут 3 рубля"
Луцьк Показати IP 12 Липня 2011 17:19
Вы господа как не садитесь, всё ж в депутаты не годитесь!!!
SysR Показати IP 12 Липня 2011 17:20
Триголове чудо юдо )) "Соображают на троих"
фрик Показати IP 12 Липня 2011 17:26
Диви чувак, на і тут і там передають!
Lawbreaker Показати IP 12 Липня 2011 17:43
- Ось-ось воно!Знайшов що іще можна роздерибанити!!! - А ну, а ну подробніше.На трьох хватить?
Анатолій Котлюк Показати IP 12 Липня 2011 17:50
Хлопці дивіться який в мене прокачаний герой в Варкрафті. Ще дві сесії і буду лордом Середземних земель.
Падружка Показати IP 12 Липня 2011 17:50
Мммм, Коритнєва виставила нові фотки в контакті. А ну Анрію Гигоовичу натисніть увєлічіть
Ольга Коритнєва до Падружка Показати IP 12 Липня 2011 19:40
Дуже вдячна, що не забуваєте про мою скромну персону, але може скажете своє справжнє ім'я, шановна Подруго!... Чи слабо?
Інша падружка до Ольга Коритнєва Показати IP 12 Липня 2011 19:51
Оль, чого пінишся? всі знають, що ти красива, і що фото в контакті вішаєш. І всі їх дивляться. Що тут поганого. Ти ж там не гола!
КПУ, Показати IP 12 Липня 2011 18:50
НЕ выкидайте,пропустите!
wiking Показати IP 12 Липня 2011 19:00
"От нам би в міську раду таку дівчину!"
МиколайЧИК Показати IP 12 Липня 2011 19:03
Козюра новий ноут купив.Тепер налаштовують Wi-Fi.
Очевидець Показати IP 12 Липня 2011 19:48
Козюра: Ото дивітеся, я тако пальчиком по цій штуці вожу, а воно - як мишка - курсор по екрану бігає!!! Ну не чудіса? Шиба: які чудегнацькі штукенції!.. Тгеба пгодавати дгукагську машинку... Боруцький: А шо це в тебе, Андрюха? Мені Чернецький таке предлагає за 400 баксів, каже, там порнухи багато...
Адвокат Показати IP 12 Липня 2011 19:49
Козюра показывает проект реконструкции кафе Буратино
п до Адвокат Показати IP 13 Липня 2011 09:54
Андрей в роли Папы Карло ?
не чужий Показати IP 12 Липня 2011 20:31
ох уж эти сказки ,ох уж мне эти сказочники...
Вольдемар Показати IP 12 Липня 2011 21:37
А я говорю,лошадью ходи...
Анатолій Котлюк Показати IP 12 Липня 2011 22:21
О мені ще сподобалося підпис ОЧЕВИДЦЯ.
Анатолій Котлюк Показати IP 12 Липня 2011 22:23
водичка яка відображається заважає роздивитися. це точн оякийсь сайт. я помилявся :) в варкрафт вони не грають
))) Показати IP 12 Липня 2011 22:24
Тиць-пи№диць, конечно
МиколайЧИК Показати IP 12 Липня 2011 22:53
Вони в CS сєткі рубають проти депутата на задньому плані.
Лучано Показати IP 12 Липня 2011 23:52
Козюра: "Дивись блін, знову у волинських новинах лучани нас пирдолять", Шиба - "Що ж вони хочуть - я вже ж і вуса побрив". Боруцький - "Ну Шибу і Романюка зрозуміло - а нас за що ж".
хорвaт Показати IP 13 Липня 2011 08:01
Богдан Павлович шукає інструкцію як правильно збривати вуса
Ха! до хорвaт Показати IP 13 Липня 2011 08:08
Ну то як правильно пишеться в гуглі: "деребан" чи "дирибан"?
фрик до Ха! Показати IP 13 Липня 2011 14:40
Дегебан
kamil Показати IP 13 Липня 2011 08:24
нашли в интернеті фото голої Голєвої)
Вітя до kamil Показати IP 13 Липня 2011 11:08
Я то думаю, чого Шиба такий задуманий :)
BaRNi Показати IP 13 Липня 2011 08:48
вивчаються плюси і мінуси нового закону про корупцію. "Я себе захисти...???"
ПРОХОЖИЙ Показати IP 13 Липня 2011 09:25
Вид у всех троих серъезный. Я бы сказал , даже напряженный . А не смотрят ли они блокбастер "ЙДУ З ДОБРОМ ДО ЛЮДЕЙ - 2. ПОВЕРНЕННЯ" ???
Українець Показати IP 13 Липня 2011 10:00
Шиба каже-А ось ця схема відкатів щось мені не подобається,стрьомна дуже.
Вася Показати IP 13 Липня 2011 10:29
Напиши, що ми не беремо хабарів!
Антон Показати IP 13 Липня 2011 13:34
Вони на ucozі вчаться робити новий сайт міськради ))))
КПУ, Показати IP 13 Липня 2011 13:58
Выбирают,новою партию!
Світлана ГОЛОВАЧУК Показати IP 13 Липня 2011 14:09
Вношу ясність: ці троє достойників читають "Волинські новини". Щойно збільшувала фото й дивилася. Яку саме новину, не скажу. А от оранжеву "шапку" сайту добре видно. Але варто відзначити, що кожен другий коментар підходить для підпису)))))
!!! Показати IP 13 Липня 2011 14:29
Старий перефразований анекдот-жарт: -Чому депутати збираються по-троє? Тому, що один вміє читати, другий-писати, а третьому приємно перебувати у товаристві освічених людей!
фрик Показати IP 13 Липня 2011 14:43
що? добре Андрію що монітор глянцевий?