USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.71 9.93
Світ вражає: У Луцьку вшанували річницю визволення Волині від фашистів. ФОТО
На Меморіалі Пам"яті у місті Луцьку 21 липня зібралися ветерани, представники влади, громадськість міста, аби згадати про річницю визволення Волині від фашистів.


Священики Української православної церкви відслужили панахиду тим, хто загинув у Великій Вітчизняній війні.


Луцький міський голова Микола Романюк разом із присутніми вшанували пам’ять загиблих хвилиною мовчання та покладанням квітів.



А тих ветеранів, які незважаючи на свій похилий вік, прийшли на урочистий мітинг, привітали із перемогою.





Довідково:

21 липня – день визволення Волинської області від німецько-фашистських загарбників. 67 років тому відлунали останні постріли війни на Волинській землі. За три роки окупації гітлерівські загарбники знищили понад 165 тисяч волинян, понад 20 тисяч вивезли на каторжні роботи. У липні 1944 року від фашистських загарбників було визволено райцентри Ратне, Старовижівка, Любомль, Шацьк, Іваничі, міста Володимир-Волинський, Устилуг. Загалом 26 тисяч воїнів навіки лишились у волинській землі. Після визволення області понад 107 тисяч волинян мобілізували в Радянську армію. За мужність і відвагу тисячі з них відзначено бойовими нагородами. 20-ро стали Героями Радянського Союзу.

Ірина Осійчук. Фото автора
Коментарів: 11
SPIKER Показати IP 21 Липня 2011 14:31
старих все менше і менше...
Роман до SPIKER Показати IP 21 Липня 2011 14:55
Зате жидів з медалями все більше і більше...
Семен Показати IP 21 Липня 2011 15:17
А комуняки свою шмату вище державного прапора підняли і траурної стрічки щось не видно. Невже тим недобиткам нема кому вказати на їх місце ? Навіщо там поруч ціла "Кантора" ?
лучанин Показати IP 21 Липня 2011 16:00
Червоних прапорів не було.Це фото з іншого заходу.
Павло Показати IP 21 Липня 2011 17:35
А де ж це "дебілоїди" брати КАНАНОВИЧИ невже їм не дали на цьому заході пропіаритись!
хорвaт до Павло Показати IP 21 Липня 2011 18:28
Тa мaбуть дeсь нa Пaвликa Морозовa мeдитують.
Роман Показати IP 21 Липня 2011 20:34
До речі, одна неточність: фашисти(!) на Волинському фронті ніколи не воювали...
Вольдемар до Роман Показати IP 22 Липня 2011 17:42
Бачу ,синку,що і в армії не служив. тільки дебіл може написати на Волинському фронті.
Vigilante Показати IP 22 Липня 2011 00:51
А коли буде річниця визволення Волині від комуняк?
13-14 танкова дивізія до Vigilante Показати IP 22 Липня 2011 18:34
Вона вже була. Ювілей був 26 червня.
Інна Показати IP 22 Липня 2011 01:30
Невже перевелися чоловіки і хлопці, щоб тримати прапори, чи у "міліцейському" ліцеї надійні лише дівчата? Та й узагалі дайте дітям влітку відпочити, не дьоргайте без причини.