USD 39.55 39.84
  • USD 39.55 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90
Світ вражає: Оазис антисанітарії в елітному районі Луцька
Мало не щодня милуємося отакою красою... 50 м. в сторону - продуктовий магазин, 100 м. в іншу - ЗОШ №13. На майданчику біля школи завжди грається багато дітей, а з першого вересня вони цією дорогою поспішатимуть на уроки.
сміття розноситься вітром на десятки метрів, ну і запах звісно ж...

І здавалося б, вихід із ситуації надзвичайно простий - поставити додатково ще 1-2 баки і обгородити смітник сіткою, як це наприклад по вул. Б. Хмельницького (неподалік міськвиконкому) - і все, проблема вирішена.

Але ж наша влада так закликає лучан боротися за чистоту свого міста, що аж починає потрохи забувати і свої функції...

P.S. Знаю точно, що чимало "міського начальства" поживає в цьому районі. Цікаво, чи подобається їм щодня спостерігати такий пейзаж?
Коментарів: 10
+5 Показати IP 28 Липня 2011 11:23
канешно шо подобається, це саме звичне для них середовище, в чистоті вони загинуть. А так на фоні цього сміття можна хизуватися величчу власної хати і демонструвати друзям гіперчистоту власного подвір*я.
Лучанка Показати IP 28 Липня 2011 12:24
Там с-ки будинків елітних як Ви пишите, що самі це можуть зробити, в даному випадку і без влади! Це не + місцевій владі, а навпаки..., проте там люди не збідніють...якщо самі це облаштують, а для міста є набагато більше важливіших питань ніж вул. Чернишевського!
wеrtyg до Лучанка Показати IP 28 Липня 2011 13:47
А Вам було б приємно, якби Ваша дитина щодня гуляла біля цієї купи, яка ще й часом приваблює бездомних песиків і котиків, або коли Ви хочете викинути сміття, а до бака навіть підступитися не можна? За Вашою логікою жителі в р-ні вул. Чернршевського повинні платити за комунальні послуги і самі ж їх здійснювати, а у влади є набагато важливіші справи, ніж вивіз сміття.
міський житель Показати IP 28 Липня 2011 13:30
мені цікаво скільки цих кроутеликів заключили угоди на вивезення сміття ічи платять за це? і друге мабуть не збідніли якби найняли кілька двірників на район, почистили бордюри, покосили бур"яни біля своїх "маєтків", поставили додаткові контейнери, показали що це дійсно елітний район і живуть у ньому свідомі мешканці, а то знову хтось їм винуватий
wertyg до міський житель Показати IP 28 Липня 2011 14:30
Я регулярно прибираю тротуар і сміття на узбіччі дороги біля свого будинку, то мені ще й смітників понакупляти для міста і двірників найняти? Якби й хотів, не міг би собі це дозволити по фінансах
міський житель до wertyg Показати IP 28 Липня 2011 16:34
якщо це так тоя за вас дуже радий, були б усі такі не прийшлось виставляти фотки в інтернеті
Ха! Показати IP 28 Липня 2011 15:59
А архітектура будівлі на останньому фото така чудернацька! Який це стиль? Стільки "ізлішества", в яке втоплено "нємєряно" бабла. Але це не ново. Читайте Еріх Марія Ремарк "Тіні в раю".Паралелі в житті-невмирущі...
Mirna Показати IP 28 Липня 2011 17:15
а що це за вулиця, яка на фото???
wertyg до Mirna Показати IP 28 Липня 2011 17:28
Новочерчицька
Житель с. Змиинец Показати IP 29 Липня 2011 12:32
Уважаемые соседи. Это наша общая проблема. Мы страдаем и смотрим каждый день на этот кошмар из-за того, что жители с змиинець не платят за вывоз мусора. Так мы же не против, только этот вопрос нужно решить на уровне сельского совета, а наш голова этим не хочет и не будет заниматься! Я неоднократно думал о том, чтобы собрать деньги и доставить пару контэйнеров, но их же нужно вывозить, а за это нужно платить, а это сделает далеко не каждый. Может городская власть поможет нам решить эту страшную проблему и заставит ярмольского оторвать свой жирный зад от взяток и земли и заняться благоустройством села.