USD 39.60 40.00
  • USD 39.60 40.00
  • EUR 39.70 39.95
  • PLN 9.70 9.86
Світ вражає: Яким мав бути вокзал і перехід у Луцьку
"Розглянувши матеріали, подані на розгляд конкурсної комісії з визначенням кращого інвестора на завершення будівництва надземного пішохідного переходу від Привокзального майдану до Завокзального ринку в місті Луцьку, а також рекомендації конкурсної комісії згідно з протоколом від 18.05.2007 №13, визначено переможця конкурсу – товариство з обмеженою відповідальністю „Герміона”" (з повідомлення офіційного сайту Луцької міської ради від 6 червня 2007 року).

"Проект реконструкції залізничного вокзалу «Луцьк» внесений до переліку стратегічно важливих інвестиційних проектів для Волинської області, тому розглядатиметься на рівні Кабінету Міністрів України.
Кошторисна вартість проекту становить 7 млн 100 тис. грн, з яких власні кошти інвестора ТзОВ «Герміона» - 6 млн 500 тис. грн. Наразі проект знаходиться на завершальній стадії розробки і розрахований на реалізацію упродовж 2009-2010 років." (з публікації "Волинської правди" від 10 вересня 2009 року).

Фото надане Андрієм Осіповим
Коментарів: 15
Nick Показати IP 1 Серпня 2011 09:48
щось Чорнуха забарився, чи Клімчук підвів!??
Лучанин Показати IP 1 Серпня 2011 09:54
Я не зовсім зрозумів, куди перехід мав "впиратися" іншим боком, там де зараз Караван? Адже караван з смого початку планувався, а там шось пустота. хто пояснить?
Nick Показати IP 1 Серпня 2011 10:45
отожбо й воно, нікому він на*** не вперся, - один косить оренду, а другий хай моста добудовує!
андрей Показати IP 1 Серпня 2011 12:24
Архітектура Вокзалу погана, а бызнес магазинчики краще виглядають, вот куди грошы спрямованы
Виктор Показати IP 1 Серпня 2011 13:45
Этот проект вокзала более оригинальный чем та массандра.Пока не поздно,остановитесь.
Лучанин Показати IP 1 Серпня 2011 19:26
Возкал з 2010 року вже маємо! А хто знає, з якого саме найсучаснішого луцького аеропорта можна завтра в Турцію вилетіти?
VCS до Лучанин Показати IP 1 Серпня 2011 19:30
Це мабуть запитання до мера?! :) Натяк зрозуміли!:)))
Роман до Лучанин Показати IP 1 Серпня 2011 20:18
З аеропорту в Крупі. Але там тільки один повітряний маршрут - на той світ))))
Лучанин до Лучанин Показати IP 1 Серпня 2011 23:20
Ще забув подякувати за комфортні підземні переходи, осоьбливо той що біля ЦУМу, яким ми вже декілька років користуємося, якісні дороги, на яких вибоїни та тріщинки ніколи не створюються, сучасні нові тролейбуси та автобуси, низькі ціни на все. З усієї країни, тільки в Луцьку про нас так дбають. Дай Боже здоров'я нашій міській владі і нехай вони так само живуть все своє життя! P.s.: а якщо серйозно, то проектів, як вже давно затверджених і не виконаних, так і не затверджених є дуже багато і дуже багато з них є просто чудовими. Дякую автору, що показав нам яким міг би бути наш вокзал, якби не...
Сергій до Лучанин Показати IP 2 Серпня 2011 13:29
Лучанин, може бабла ще даси на проекти? Проектувати можна що хоч, але який смисл, якщо грошей нема? Я проектую мати ролс-ройс, це чудовий проект, але бабок поки що на нього немає. То чому нити?
Сергій Показати IP 1 Серпня 2011 23:20
Назва статті нагадує мультик про Вінні Пуха: а какого цвет он был, когда был шариком?
скептик Показати IP 2 Серпня 2011 00:57
Помпезо-грандіозо, грошей купу потратили б, а псасажиропотік сьогодні на вокзалі - 500-1200 чоловік в добу. Сміхота.
андрей Показати IP 2 Серпня 2011 13:17
Це откат денег, вокзал ніякий, нащо там быля нього маркети поставили?
Юрій Смольянінов Показати IP 2 Серпня 2011 17:17
Помаранчева гвардія Луцької міськради на чолі з Шибою всі гроші призначені на реконструкцію Луцького з/вокзалу "просвистіла" у власні кишені. Сьогодні Шиба влаштовується на роботу в облдержадміністрацію, щоб ще кілька мільйонів з аеропорту "просвистіти". Лучани не будьте сліпі. Хапайте шибенника "свистуна" копняками під-зад і рилом в землю пхайте того свистуна за грати - там його місце, нехай шибенник свистить ротом через грати, до сусідів з інших камер.
Журналіст Показати IP 2 Серпня 2011 18:06
До романтиків - без емоцій і скептицизму, а до наївного "лучанина" - окремо. Міста витрачають колосальні зусилля на залучення інвестицій, а останні не демонструють ніякої "вдячності", продовжуючи шукати кращі умови для розміщення. Як наслідок, платня міста за їх отримання виявляється вищою за отримані вигоди. Конкуренція за отримані фінансові послуги призвела до невиправданого дублювання дорогої інфраструктури: клонуванню міжнародних аеропортів, з яких ніхто нікуди не літає, конгрес-центрів, бізнес-і технопарків, гігантських спорткомплексів, висотних і підземних гаражів, де утримання автомобіля в добу коштує тримісячної мінімальної української пенсії, і інших символічних проектів, покликаних підкреслити значимість і сучасність міста. Наголошу, бо знаю - в Україні працює лише три прибуткових аеропорти. Крапка. В них вкладенні шалені засоби, а інфраструктура виявилась недовикористаною, тим часом місто замість очікуваних прибутків нарощує витрати на утримання інфраструктури, яка використовується на 5-10 відсотків. Підтримую "скептика": якщо відняти пенсіонерів-дачників, які вранці атакують дизель-поїзди на станції "Луцьк", то з Луцька виїжджає щоденно не більше 150-200 пасажирів. Луцьк останні 20 років не росте в населенні. Підземний перехід і аеропорт в Луцьку - несвоєчасні. Є більш нагальні проблеми, а тому не треба стріляти по горобцях з крупнокаліберної гаубиці.