USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94
Світ вражає: Підтримайте "Першу леді Волині" в інтернет голосуванні
За кілька днів, в Криму, відбудеться фінал конкурсу краси "Перша леді України". Представляти Волинь на конкурсі буде студентка ВНУ ім. Лесі Українки Юлія Ковальчук.



Для кращого результату нашій учасниці потріно отримати підтримку серед користувачів інтернету.

Проголосувати за Юлю можна перейшовши за посиланням

http://www.studrespublika.com/festival/mis11.php

Наша учасниця під номером 2.

Будемо вдячні за допомогу!
Коментарів: 37
Іван Мартинюк Показати IP 19 Серпня 2011 10:18
А мені більше сподобалась Стороженко Ольга )))
св Показати IP 19 Серпня 2011 10:25
дівчина гарна і файно вбрана-певно" мексиканський тушканчик "
ПРОХОЖИЙ до св Показати IP 19 Серпня 2011 13:27
Вас обманули - это шанхайские барсы !
Чуйна до св Показати IP 19 Серпня 2011 16:46
Ага, яку Еллочка-людоїдка!)
Zaratustra Показати IP 19 Серпня 2011 10:43
неужели в Черновцах нет ничего покрасивше
andrej Показати IP 19 Серпня 2011 16:46
Zaratustra,а чим тобі Юлія Ковальчук не подобається?
serafim до andrej Показати IP 19 Серпня 2011 19:23
Може Zaratustra нам своє фото покаже?Шось мені підказує,що навряд:) А Юля молодець,гарна дівчина!!!Наші волинянки взагалі найгарніші дівчата в Україні!!!
Viktor van de Cler Показати IP 20 Серпня 2011 08:02
Ну, по-перше, вона не з Волині, а з Червонограда, а навчається у ВНУ ... По-друге, деякі факти із її біографії - враховуючи те, що серед її кавалерів із якими вона запалює у нічних клубах є чоловіки у яких є сім'ї та діти викликає питання щодо її поведінки та моральних принципів.... Ну і по-третє, на Волині дійсно багато вродливих дівчат і їм ця панянка не конкурент.... Зрештою, ці усі конкурси не є репрезентативними і коли йдеться про чергову МІС іи ЛЕДІ Волині я завжди згадую приказку "Хочеш стать звездой пошевели пи...(цензура..).." Ну, щось таке... Слава УКРАЇНІ!
serafim до Viktor van de Cler Показати IP 20 Серпня 2011 20:19
Пане Віктор,шкода,що Вам завжди згадуються лише приказки,що писались дурнями. Краще вспомніть щось гарне,наприклад приказку: "Краса врятує світ!".Повірте,Ваш депресняк як рукою зніме:)
справжній чоловік Показати IP 20 Серпня 2011 13:33
Усі ці конкурси - казка для дорослих. Особливо для чоловіків, які готові кинутись в прірву за чергову спідницю. Все умовно, бо порядна дівчина ніколи не буде виставляти своє тіло напоказ. Нехай її підтримує Пельц.
serafim до справжній чоловік Показати IP 20 Серпня 2011 20:45
Шановний,краще дивитись казку для дорослих,ніж ті казки,що кожен день нам видають наше керівництво держави та опозиція. Ви пишете:"Все умовно, бо порядна дівчина ніколи не буде виставляти своє тіло напоказ."А ви хоча б на одному конкурсі краси були???Може ви гадаєте що дівчата там голі дефілюють?:)))Максимум голого тіла(і то не на усіх конкурсах) у купальнику.На пляжах так ходять мільярди жінок.І шо,вони усі не порядні???Іноді,перед тим як писати коментар,подумайте...
Катя Показати IP 21 Серпня 2011 20:21
О! Я бачу тут вже клубне життя приписали. А вам аби позаглядати і бруду в інтернет понаписувати.На словах я теж можу багато чого наговорити, але ж факти все таки відсутні. З моральним життям у неї все дуже навіть добре і нічим вона там не світить, особливо тим,що як ви кажете, цензура не дозволяє.Я просто не розумію кому ви краще робите, пишучи всяку гидоту....
Перлина Показати IP 21 Серпня 2011 21:25
Так, критика це легко, навіть дуже... Насправді я вважаю, що критикувати має той хто хоча б трішки має компетентність у цьому...а так від "фанаря" писати може кожен(навіть Viktor van de Cler) Кожен вболіває за своїх і це нормально. Як би там не було, але Юля поїхавши у Крим вже багато чого добилась.. кому заздрісто - блін та втопіться підіть(або краже змиріться що у вас дупа велика чи груди 1-го розміру) А Юлі можна лише побажати впевненості і отримати максимум задоволення під час перебування у Криму.
LenTochka Показати IP 21 Серпня 2011 23:43
=))))ви мене хоч посмішили і життя ой як на довго продовжили, насміялася досхожу=). не знала про свою Юльку стільки фактів, це щось нове). заздріть будь ласка мовчки, а то аж противно. я з цією дівчиною живу під одним дахом вже майже рік і можу впевнено сказати, що вона хороша людина і варта бути представницею Волинскої обл. Юлька у нас гарна дівчина і перемогла вона гідно, а не так як зауважив пан Віктор, можливо ваші знайомі дівчата саме так і беруть, а от наша Юля взяла виключно своєю красою, інтелектуальними здібностями та харизмою. я особисто не була присутня на тому конкурсі і я розумію, що на смак і колір твораша немає, та якщо судді вибрали її, то так воно і мало бути. і потрібно було під час конкурсу висловлювати своє фе, вилазити на сцену і волоати, що ваша представниця краще, якого ху.. ви мовчали??? а зараз возбухаєте? ви просто заздрісні ідіоти, які самі не можуть нічого, а тільки обливати лайном людину яка в чомусь краща за вас...
Спасибо жителям Донбаса Показати IP 22 Серпня 2011 10:05
Я тільки не розумію.... Viktor van de Cler не збрихав же ш, що вона із Червонограда, то чому я маю не вірити йому щодо того що вона тусується із багатими одруженими чоловіками????
LenTochka Показати IP 23 Серпня 2011 10:27
зажди. а це що заборонено законом?? чи дружити можна лише з людьми певного віку та певного матеріального стану??? Юлька комунікабельна людина і у неї багато знайомих різного віку, з різним матеріальним становищем і тд. меі здається, що це навпаки плюс, так як вона може знайти мову будь з ким=)
Катя Показати IP 23 Серпня 2011 14:54
Перлина молодець!І Лєнка тож!Ніхто не каже,що вона ідеальна ,але те, що гідна то факт!А на рахунок багатеньких там і одружених...якшо хтось щось бачив кримінальне чи аморальне, то напишіть, бо я персонально нічого за весь рік не помітила! Так спілкується вона і що???Це обов*язково означає щось вульгарне???В голові у вас вульгарне!
Покинута жінка Показати IP 23 Серпня 2011 16:15
О да, коли ти дома одна доглядаєш двох малих дітей, а твій муженьок в клубі до 5 ранку "спілкуєтьсЯ" і витрачає сімейний бюджет на таку ось "ЛЕДІ" - це просто супер і тут немає нічого вульгарного.... Там бачу цинічна компанія дівуль підібралась...
Мачо.............)))))))))))))))))))) Показати IP 27 Серпня 2011 22:54
До "покинутої жінки"....ну і у вас мислення...лічно Юлю не знаю,але доречі,багато чув(я хлопець)про неї тільки гарне і пристойне! Вона молода і незаміжня дівчина,і може гуляти по клубам і дискотекам де захоче і спілкуватиьс з ким захоче.А якщо ваш чоловік,маючи двоє дітей ходить потусуватись по клубам,то така ви жінка,що йому хочеться від вас віддихнути....і не реба тут сльози лити,а краще розбирайтесь зі своїми чоловіками ! А вона дійсно лише спілкується,т.я.дуже комунікабельна людина і лишнього ніколи собі не позволить(впевнено кажу,бо взнавав про неї) вона дуже мила і скромна дівчина !!! Юля,удачі тобі в житті і моя тобі порада,виїжджай з тої Волині як подалі у велике місто,у тебе велике майбутнє!
Viktor van de Cler Показати IP 29 Серпня 2011 00:41
Ну і що? Який результат в Криму? Одне скажу, хочеться аби ця молода персона змінила своє ставлення до життєвих орієнтирів. Одружені чоловіки із якими вона, як стверджують її друзі лише спілкується, (хоча одним спілкуванням там не обмежується і є факти, які щоб не руйнувати сім'ї особисто я не оприлюдню)...так ось ті чоловіки ніколи заради неї не покинуть своїх дружин... І дуже б не хотілося аби ця молода жителька Червонограда повторила кар'єру Олени Дьоміної, яка теж була, як стверджували її друзі "комунікабельною моделю", а виявилась звичайнісенькою БЛЯ...Ю. Тай зараз так багато молодиць намагаються підкорити цей світ голим задом - що аж верне інколи.... Юлю, вдягнися!!!
Сонечко. Показати IP 29 Серпня 2011 16:02
Слухай ти.....Viktor van de Cler,ти вже що до Юлі заспокоїшся,чи тебе жаба тисне стосовно її,бо читаючи твої коменти,то ти жінка,а якщо мужик,то тоді це вообще пі.....ц,щоб мужик так тут тріпався....!!??На рахунок чоловіків,про яких ти пишеш,що заради неї не покинуть своїх дружин,то взагалі така сміхота,що ми ржали цілу ніч і цілий день,згадуючи ті твої про них висновки...Та хто взагалі старається когось відбивати,в Луцьку мужики нормальні є???Де вони???Покажи???Та кому то все фуфло потрібне...Вона взагалі в Луцьку тимчасово,поки універ не закінчить,а ти і далі сиди в свому Люцьку і обсирай дєвок,бо це на все,що ти здібний(на)....а з тими з ким вона таки дійсно,повторюю дійсно спілкується,вони просто приємні співрозмовники,а свої тіпа факти,всунь в свою товсту жопу,обітрись ними і ще раз їх перечитуй,може сам і поржеш з того всього,бо ми вже так зреготались,що далі нема куди..!!!!Аха-ха-ха-ха!!!!......Ще прікольнішого нічого не читала!!!! Аха-ха-ха-ха!!!!
Viktor van de Cler до Сонечко. Показати IP 29 Серпня 2011 20:52
Сонечко або ж просто пані Ковальчук.... Ви так грунтовно все розклали "по полицях", що хочеться сказати що із таким інтелектуальним багажем Вам справді у древньому Лучеську не місце. Якщо раніше у всіх була надія, що Ви якось виправитеся, то тепер вона розстанула. Ви дійсно жінка, яка намагається підкорити чоловіків тілом, адже зважаючи на Ваші коментарі-спростування... розуму, ба, навіть здорового глузду у Вас мало... Тому Вас просто шкода... Дослухайтесь до мудрих слів одного із Ваших коханців (теж до речі одруженого) Максима Фраєрмана. Цей єврей дурного не порадить... А ось Вас і вилікують від неадикватності...
Max Freeman до Viktor van de Cler Показати IP 30 Серпня 2011 01:07
а я-то думаю, куда моя свечка подевалась? Витя, это ж ты её тогда держал? Ану отдавай, ишь чего надумал - свечки тырить... И кстати, адекватнОЕ ты наше (потому как меня по-прежнему терзают сомнения относительно половой принадлежности данного индивидуума) - слово "неадИкватність" пишется с буквой "Е" :)
Viktor van de Cler до Max Freeman Показати IP 30 Серпня 2011 07:23
Максим Ви у черговий раз підтвердили, що Ви грамотний єврей... І взагалі успішна людина, от би тільки Ви менше спали із неповнолітніми (це до речі карається Законом України). Юлії Ковальчук, коли це у вас було вперше, сподіваюся 18 вже було?! Шкода Вашу дружину і синочка....
Max Freeman до Viktor van de Cler Показати IP 30 Серпня 2011 14:06
Витя, разведка твоя слабовато работает, если честно. Юле и сейчас нет 18-ти, если ты не в курсе. С кем мне спать, а с кем - нет, я как-то и без тебя разберусь, успокой свои сексуальные фантазии. Да и мои жена с сыном как-то обойдутся без вашей жалости, поверьте :)
Max Freeman Показати IP 29 Серпня 2011 19:57
Один человек спросил у Сократа: — Знаешь, что мне сказал о тебе твой друг? — Подожди, — остановил его Сократ, — просей сначала то, что собираешься сказать, через три сита. — Три сита? — Прежде чем что-нибудь говорить, нужно это трижды просеять. Сначала через сито правды. Ты уверен, что это правда? — Нет, я просто слышал это. — Значит, ты не знаешь, это правда или нет. Тогда просеем через второе сито — сито доброты. Ты хочешь сказать о моем друге что-то хорошее? — Нет, напротив. — Значит, — продолжал Сократ, — ты собираешься сказать о нем что-то плохое, но даже не уверен в том, что это правда. Попробуем третье сито — сито пользы. Так ли уж необходимо мне услышать то, что ты хочешь рассказать? — Нет, в этом нет необходимости. — Итак, — заключил Сократ, — в том, что ты хочешь сказать, нет ни правды, ни доброты, ни пользы. Зачем тогда говорить?
Юлія Ковальчук Показати IP 29 Серпня 2011 20:45
Макс+5) розумна людина, яка розставила крапки над "і" :) П.С.Сонечко: не знаю хто ти, але мені так підняв настрій твій коментар)))))))мерсі)
LenTochka Показати IP 29 Серпня 2011 21:06
А пан Вікотр я бачу все не заспокоїться=))) Кумедний ти парубок, якщо тебе так можна назвати, хоча це спірне питання, більше ти мені по своїй писанині пані нагадуєш. Тебе я так розумію давить велечезна зелена подруга от ти і пінишся, і доводиш свої нікому не потрібні думки. Тобі вона так не подобається, то будь ласкавий підійди і скажи їй це в обличчя, а не ти сів, як додік за компом і обливаєш її лайном. Тебе. що самого чоловік покинув з 2 дітьми, що ти так роспинаєшся?? Аргументуй будь ласка свої факти на дійсних прикладах, а то ти аж огидний стаєш і страшно собі уявити який ти в реальному житті. Далеко тобі до самодостатнього чоловіка, або ти жінка, невдоволена і заздрісна дурепа.
Вона цнотлива... Вона це Ковальчук:))) Показати IP 29 Серпня 2011 21:53
Так яке місце здобула ця супер Леді в Криму??? Ми ж тут нібито повинні обговорювати це, а не те хто із ким спить?! Який результат? Дуже цікаво!!!
Сонечко.... Показати IP 30 Серпня 2011 00:32
Ну-у-у-у.....якщо ти подумав,що це пише пані Ковальчук,то ти ще тупіший ніж я думала...Вона твої та інші коменти вже да-а-авно не читає,а про самі тупорилі коменти,ми деколи їй розказуєм,щоб вона теж з нами поржала !! Дійсно,як ти її так ненавидиш,то вискажи їй то все в лице,чи вже очканув(ла) давно,хоч подивимся на тебе скромнягу. А щодо Фрімана"коханця",то наводь покраще справки,може таки щось і правдоподобніше дізнаєшся та й нам щось нове розкажеш,а то б ми так нічого і не знали про свою подругу,чекаєм нових новин! Ти мені начинаєш нравитись...Макар-слєдопит ти наш!
Лучани Показати IP 30 Серпня 2011 10:41
Нам байдуже спить ця пані із жонатими чи із холостяками. Нас обурили коментарі дописувача, який стверджує "Вона взагалі в Луцьку тимчасово..." і "у Луцьку люди фуфло"... Так якщо вона така вЕЛИКА і так зневажає Луцьк, то чого приїхала сюди навчатися із Червонограда?! Якщо Луцьк для неї це щось огидне і низькосортне, то яке вона мала право представляти Волинь на тому конкурсі... Якщо вона велика зірка для Луцька, то нехай забирається у свій Червоноград чи ще кудись.... ЛУЦЬК - це чудове місто, де живуть прекрасні люди!!!! СЛАВА ДРЕВНЬОМУ ЛУЧЕСЬКУ!!!
Max Freeman до Лучани Показати IP 30 Серпня 2011 14:08
Почему вы делаете выводы о её отношении к городу на основании того, что сказали другие люди? :) Как-то это нелогично... Насколько мне известно, у Юли был выбор между Киевом и Луцком - она приехала сюда. И вроде как нравится ей в Луцке :)
Юлія Ковальчук Показати IP 30 Серпня 2011 12:37
Шановний Лучани: Скажіть, де було вказано з мого боку, що я зневажаю Луцьк??? Щоб Ви знали, я дуже полюбила це місто і щаслива, що там навчаюсь :) У свою чергу у мене був вибір: Київ чи Луцьк. І я обрала Луцьк, як не дивно. А те, що так писали, що я в Луцьку тимчасово - це так і є.(Хоча хто його зна). Як і більшість студентів, я там навчаюсь та планую про подальшу кар"єру за межами Луцька, а краще за межами України.Хіба ж це кримінал? Тому Ви помиляєтесь щодо мого відношення до Луцька) Я дуже люблю людей з якими там потоваришувала. І хоча сама з Львівщини, можу сказати, що на відміну від Львова у Луцьку люди добріші.
Ольга Стороженко Показати IP 30 Серпня 2011 13:28
Юлічка!!! Не звертай уваги на ці неадекватні коментарі!!! Ти сама знаєш, що ти собою представляєш, а думки людей, які дозволяють писати такі дурниці в твою сторону, по великому рахунку, тебе не повинні цікавити!!! якщо люди говорять про тебе за твоєю ж спиною (поскільки навіть бояться вказати своє прізвище та ім"я), значить ти на крок попереду них!!!
Терещенко Ксения Показати IP 30 Серпня 2011 14:36
Уважаемые,вы просто скоро все почернеете от зависти!!!Мне вас всех искренне жаль!Я заняла первое место в Крыму,и что теперь?!Юля тоже этого достойна,она молодец!!!Я все время подготовки к конкурсу жила с ней,могу с уверенностью сказать что она умничка!!!А если бы вы,уважаемые порядочные горожане поддерживали ее,а не пытались загнобить,результаты бы были на ура!
Бандера ГЕРОЙ УКРАЇНИ до Терещенко Ксения Показати IP 30 Серпня 2011 14:58
Не треба тільки зросійщиним малоросам нам тут вказувати як ставитись до вульгарних дівуль...
Іринка. Показати IP 30 Серпня 2011 16:05
Да-а,що ж це робиться,колись,як дівчина від області чи міста їхала на різноманітні конкурси ,то її тільки підтримували позитивним і приємним,щоб не падала духом,бо це ж-таки все нелегко і страшенні нерви,а зараз настільки народ озлоблений та заздрісний,за свою нехай і не землячку,але просто милу(як я зрозуміла)дівчину не можуть повболювати,підтримати приємним словом.Я в страшенному пригніченні за наш народ,за нашу жорстоку молодь,які згадують і євреїв,і росіян(які на їхню думку не мають право голосу)а хто ж ви всі такі,що так бурхливо обсуждаєте її приватне життя,невже може бути так вам все відомо,чи можливо ви про цю людину ретельно збираєте інформацію(не по дням,а по годинам)а можливо ви встановили за нею сліжку? Ну,тоді,Юлю,я вас вітаю,ви відома і багатьом небайдужа людина,бо тільки про дуже цікавих і вродливих людей збирають люди інформацію!!!Юля,ВИ ЗІРКА !!! ПРо вас обговорюють так жваво стільки людей,що можна вас порівняти із зіркою. Вам мабуть можуть позаздрити самі зірки із шоу-бізнесу,які для піару і відомості наймають спеціально людей,щоб про них пліткували,а потім це все привселюдно смакували.В свої 17 про вас уже знають пів України!! Юля,ви можете збирати вже автографи. А ви,шановна молодь і надалі піднімайте цій дівчині рейтинг,думаю,що вона вам ще скаже дякую!