USD 39.73 40.00
  • USD 39.73 40.00
  • EUR 39.70 40.10
  • PLN 9.76 9.92
Світ вражає: Міст над коліями у Луцьку: першопроходження :). Фото
Пройшовся вчора по "мосту Кривицького-Шиби", який тепер можуть назвати "мостом Романюка".

Сьогодні урочисто відкриватимуть, проте уже вчора на нього можна було зайти з боку вокзалу.


Ну шо сказати? міст під ногами не хитається - вже добре ))) Встелений гумовою плиткою, яка ще не вивітрила свого хімічного запаху.





Погано буде ходити в дощ і вітер - від них захисту ніякого, а на підвищенні вітер може бути доволі сильним.




Спуск з мосту з боку Каравану був учора закритий. Сподіваюся, коли міст сьогодні офіційно "запустять", на ніч вихід з нього з боку Варшавки не закриватимуть разом з усім Караваном.

Як на мене, не зовсім правильно, що всього одні двері. ясно, що у нас не магаполіс, і такого потоку людей як на Київському вокзалі, не буде. та все ж у цих дверях і двоє не розминуться - доведеться чекати, пропускати. Коротше, пробки в цьому місці гарантовані.

Та все ж міст діє, а це - однозначний позитив. Бажаю мерії і решту справ подоводити до кінця, притому без таких жертв як довгострокові оренди комунальної землі ;-)





Коментарів: 14
M Показати IP 24 Серпня 2011 14:13
Це вже добре, що доробили довгобуд. Проте, він зовсім не призначений для інвалідів, бабусь-дідусів з авоськами, для мам з колясками, для велосипедистів. До того ж, якщо Караван буде працювати до 18 чи 19 вечора, то де гарантія, що людям по дорозі на чи з поїздів знову не доведеться продиратись крізь бетонну огорожу навпроти вокзалу?
Павло до M Показати IP 24 Серпня 2011 15:29
Ні хай би далі інваліди, бабусі-дідусі з авоськами, мами з колясками, велосипедисти ходять з/д коліями, лазять під вагонами то так набагато краще! Так що не треба ля-ля! а для Лучанки у змі не одноразово наголошував сам Романюк що після відкриття переходу Караван буде робити цілодобово!
Лучанка Показати IP 24 Серпня 2011 14:29
...Ну і я щось цього не можу зрозуміти..., навіть якщо і до 9год. Караван працює, бо тому що "старе" ДЦ працює лише до 21год., то добре, до 22год. міст той працюватиме..., а далі шо? Щось такий ідіотизм зробили... А ще...дійсно чому захисту принаймі від дощу нема?! Адже це буде не зручно з парасольками йти у ці "вузенькі" вхідні двері Каравану..., продуманості 0, одне радує,що хоть щось таки зробили! Просто вже мусили...
yari4ok Показати IP 24 Серпня 2011 14:29
Мене як велосипедиста не задовольнив міст. Уявіть коли я від вокзалу під'їду до Каравану, і там по сходах з ровером буду носитись! Залишився старий варіант об'їжджати! Прикро!
Л А Д О М И Р до yari4ok Показати IP 24 Серпня 2011 19:33
а до чого тут ВЕЛОсипедисти??? Міст для ПЕРЕхожих.
Богдан Показати IP 24 Серпня 2011 15:27
Уга! Нагешті достгоїли!
Андрій Показати IP 24 Серпня 2011 19:24
дивую нації! правду кажуть-всім не догодиш! на велосипеді по пішохідному мості? а я на бмв хочу,і що??? це пішохідній міст-телепню!!! дякую владі,хорошу справу зробили!!!
Знаючий Показати IP 24 Серпня 2011 19:28
Караван буде працювати як працював а вхід на міст окремий не звязаний з входом в караван
Перехожий Показати IP 24 Серпня 2011 22:34
МЕР-багато не обіцяв, а зробив! Безпека перетину залізничної колії забезпечена! А покрівлю переходу-кандидати в депутати зроблять і пропіарать себе наяву! Бізнес-де ви?
петя Показати IP 25 Серпня 2011 10:28
При чому тут дебіл Шиба?
Дибіл Показати IP 25 Серпня 2011 11:25
я от дивуюсь з людей. Зробили їм міст і зразу все не так. накриття від дощу не має! а на мосту біля ТАМ-ТАМу є накриття? Чи ви як з парасолькою по мосту 2 хв пройдетесь то шо розстанете? не подобається, то лізьте під вагонами - там дощ не капає
Лучанка до Дибіл Показати IP 25 Серпня 2011 19:02
Так там міст не такий! Порівняв... небо і землю називається! Ми вдячні,що нарешті зробили,але це так і мало бути, нинішній мер...тут не 1 особа,яка це зробила, це робота колишнього мера..., але за доп. усіх мерів,які були!!!
Metaller Показати IP 29 Серпня 2011 12:44
колишній мер заявляв, що міст розбере і продасть на металобрухт. На щастя, хоч не зробив...
Автор Показати IP 29 Серпня 2011 18:47
От ви, народ! Все вам не так, все не до ладу! Коли вже перестанете шукати каку у всьому?! Велосипедом не зручно, коляскою важкувато, от БМВ - це сила, а ніхто ще на лижах не спробував? Коли дивитесь в калюжу - хоч намагайтесь побачити там зорі! А то так все життя і копирсатиметесь в багнюці.