USD 39.40 39.70
  • USD 39.40 39.70
  • EUR 39.60 40.00
  • PLN 9.75 9.88
Світ вражає: Депутати Луцькради «заспівали» голосами мультяшних героїв
Депутати Луцької міської ради неочікувано для самих себе "заспівали" на відео в інтернеті.

Відео "концерту" опублікувало інтернет-видання VIP OnLine.
Коментарів: 18
Гість* Показати IP 12 Вересня 2011 20:02
із Василем Грибом - вийшло найкумедніше))))
Вольдемар Показати IP 12 Вересня 2011 20:05
Маячня сивої кобили.
фунтік Показати IP 12 Вересня 2011 20:19
Гумор "для ізбранних"
Богдан Показати IP 12 Вересня 2011 22:34
Автор певно був під кайфом коли робив цей ролик!!плющило його добре!!
M Показати IP 12 Вересня 2011 22:59
Відстій рідкісний, але за першу спробу - похвала :)
до чого? Показати IP 13 Вересня 2011 01:28
таке шось, то видно Мирослав знов обісрався!
Я Показати IP 13 Вересня 2011 07:32
Що за дурня.Не смішно.Шкода автора який все це придумав.Це не ваше мистецтво.Швидше видаліть всю цю белєбєрду щоб люди не бачили.ФУ-ФУ-ФУ......
ххх Показати IP 13 Вересня 2011 08:41
Прикольно. Пора братись за обласну раду.
Читачка Показати IP 13 Вересня 2011 10:10
Я навіть не беру до уваги криворукість виконання цього шедевру... Але ідея - це, знаєте, як у школі наші хлопці-старшокласники на новорічних вечорах передягалися у жіночий одяг, виходили - і з них всі ржали. Рівень дотепності десь приблизно такий самий.
Илья Доброумов Показати IP 13 Вересня 2011 10:18
Не понимаю тех, кто хвалит идею... Как по мне - просто до ужаса наивно и беспомощно
Інна Показати IP 13 Вересня 2011 11:09
Клас! Дякую за "позитивчик"
Осінь Показати IP 13 Вересня 2011 13:06
І я дякую за позитив! Дійсно насміялася, весело, аякість-це вже таке,головне,шо зі змістом та по суті!!!
VSC Показати IP 13 Вересня 2011 17:59
Так себе, немножко улыбнуло.
Аліса Показати IP 14 Вересня 2011 15:41
Прикольно! Побільше таке показуйте. Цікаво.
Олег Показати IP 14 Вересня 2011 15:44
Романюк сподобася
Надійка Показати IP 14 Вересня 2011 18:19
Гарно. Весело. Романюк класний.
Фрутті Показати IP 16 Вересня 2011 12:49
За таке змонтоване відео з'явиться багато бажаючих (героїв відео) зробити гадість цьому журналісту. Гумор є, але відкрите знущання з інших викликає мерзотні почуття до того, хто це зробив.
журналіст Показати IP 17 Вересня 2011 20:24
По-перше, справді прикольно, по-друге, змонтовано професійно і з гумором ( кажу як профі), але щодо багатьох досить жорстоко, хоча й справедливо. А усяку гидоту тут пишуть ті, депутати, кого зачепили найбільше за хворобливе місце. Напешті Вн починають публікувати щось хоч трохи скандальне і , відповідно, рейтингове. Адже без скандалу інтернет не цікавий, аудиторія відвідувачів зменшиться.