USD 39.50 39.90
  • USD 39.50 39.90
  • EUR 39.70 40.00
  • PLN 9.76 9.94
Світ вражає: Бєзпрєдєл у школі...
1-го вересня пролунав дзвоник в тисячах українських школах і мільйони молодих та маленьких українців та україночок сіли за парти... Сіли щоб, здобувати для себе науку в ім"я майбутнього України...

Прийшовши в перший клас(в один із класів) в Любомльській СШ №3, батьки і діти виявили стару дошку(де діти і вчителька пише крейдою)

Батьки учнів вирішили зібратися на нову дошку, але спершу звернулися в райвно, написавши колективно листа керівництву районної освіти, по своїй проблемі...

Який-же, здійснився переполох - начальник почав визивати директора школи( чого без вашого відома???!!!), директор викликає вчительку класу і "пресує" (чого батьки, "перепригнувши" і керівничку, і директора" звернулися зразу до заврайвно???!!!)...

Відбувалися також дзвінки до окремих з батьків учнів....

Тільки, після втручання районних та міських депутатів (зверніть увагу!), ситуація вирішилась полюбовно - начальством районної освіти, обіцяно нову класну дошку...

Суть не в одному цьому випадку , а в тому що в нас по Конституції, освіта безплатно, а в наших школах процвітають "добровільно-примусові" побори - то "на дошку в клас", то "на фарбу в спортзал", то "на стільці в актовий зал", крім того з учнів (з батьків) стягується кожен місяць, плата в "фонд школи"... ,

Що і говорити, а школа № 3 в Любомлі - в "передовиках" по цих "здирництвах", зате ми "рапортуємо", що наша СШ на перших ролях, і ми займаємо "перші" місця по навчальному процесі...

Ваші думки, українці....
Коментарів: 47
К Р О К О Д И Л Показати IP 16 Вересня 2011 14:38
Ось де повинен проявитися ВАШ "учительський" т а л а н, Борисе Петровичу! Очольте згаданий колектив, наведіть порядок...
Шокований Показати IP 16 Вересня 2011 14:49
А Ви чому дивуєтесь? Борис Петрович фактично узаконив побори в школах (про Конституцію забудьте, у нас на Волині вона своя й очоює ОДА). Від керівництва не чекайте вічливого спілкування Взірець вічливості всім відомий також. Доречі окремі міські голови також відважувались в Київ писати - згадайте!!! То ж уважно дивіться й читайте новини з ОДА (правда інших тепер і не має).
забагато хочемо Показати IP 16 Вересня 2011 14:58
Дивні ми якісь. Хочемо і щоб безплатно і щоб з євродошками та сучасними компами. Неувязочка.
Вольдемар Показати IP 16 Вересня 2011 15:46
А чому не написав , що у всьому виновна совєцкая влада ?
Лучанин Показати IP 16 Вересня 2011 16:06
Вольдемару. "совєцкая влада", тобто влада рад фактично відсутня. Як на Волині так і на більшості територій України жителі Донбасу (не утотожнюйте географічно)фактично перетворили представницькі органи в придатки до адміністрацій. Для "забагато хочемо" Безплатно дійсно не буває, ми всі сплачуємо податки, але чомусь ті хто ними розпоряжається їздять на дорогих іномарках, а ми змушені знову скидатись, в т.ч. для дітей у школу.
Вольдемар до Лучанин Показати IP 17 Вересня 2011 09:04
Я це написав до того,що радянська влада дбала про освіту своїх людей, а нинішній все до лампочки.
Лучанин до Вольдемар Показати IP 18 Вересня 2011 22:00
Уточнюю: не нинішній, а всім після проголошення незалежності!
Цікавий Показати IP 16 Вересня 2011 16:23
А що робитимуть ось ці владці, коли владу змініть?
Ласковая Показати IP 16 Вересня 2011 16:25
Я не проти поборів. Якщо держава не може забезпечити вввсі школи усім необхідним, то я згідна здавати гроші. Я хочу щоб моя дитина вчилась в нормальних умовах. Коли приємно зайти у школу, в калс, то і вчитись бажання є.
! Показати IP 16 Вересня 2011 17:03
А я проти поборів! Хай держава зменшить видатки на чиновників, на всякі показушні проекти, типу нової бруківки до Дня незалежності на Театральному майдані, яку через два тижні прийшлось перекладати, то і знайдуться гроші на шкільні дошки, лампочки і навіть на комп"ютери. Я принципово не дам ні копійки! Якщо держава вважає, що в державних школах має бути розруха, то хай буде.А керівники всіх рівнів, замісь рапортування про успіхи, хай широко оприлюднюють в ЗМІ в яких умовах в державних школах, виховується майбутнє цієї держави.
Ніна до ! Показати IP 19 Вересня 2011 12:35
"Якщо держава вважає, що в державних школах має бути розруха, то хай буде." Товариші батьки, мені хотілося б сказати вам одну дуже просту річ, яка може здатися вам банальною. Хаос, який ми щодня бачимо навколо себе, породжує хаос і в нашій свідомості. Краса - ось стіна, яка не дає звірові в нас вирватися на волю ... І прагнення до неї - не до розкоші, а до гармонії насамперед внутрішньої! - це єдина альтернатива і примітивного споживанню, і тязі до самознищення, яка так яскраво виражається в пияцтві. Ви ще не знайомі з теорією "Розбитих вікон"? http://galiullin.ru/blog/teoriya-razbityx-okon/#more-1345 "«Разбитые окна» — это детище криминалистов Уилсона и Келлинга. Они утверждали, что преступность — это неизбежный результат отсутствия порядка. Если окно разбито и не застеклено, то проходящие мимо решают, что всем наплевать и никто ни за что не отвечает. Вскоре будут разбиты и другие окна, и чувство безнаказанности распространится на всю улицу, посылая сигнал всей округе. Сигнал, призывающий к более серьезным преступлениям». Гладуэлл занимается социальными эпидемиями. Он считает, что человек нарушает закон не только (и даже не столько) из-за плохой наследственности или неправильного воспитания. Огромное значение на него оказывает то, что он видит вокруг. Контекст. Нидерландские социологи провели серию любопытных экспериментов. Например, такой. С велосипедной стоянки возле магазина убрали урны и на рули велосипедов повесили рекламные листовки. Стали наблюдать – сколько народа бросит флаеры на асфальт, а сколько постесняется. Стена магазина, возле которого припаркованы велосипеды, была идеально чистой. Листовки бросили на землю 33% велосипедистов. Затем эксперимент повторили, предварительно размалевав стену бессодержательными рисунками. Намусорили уже 69 % велосипедистов." Що буття визначає свідомість, я переконалась років 15 тому, коли під час кризи 90-х і тотального безгрошів"я директор однієї з луцьких шкіл вирішив за гроші "на ремонт школи" відремонтувати шкільний туалет. В туалеті були непристойні написи по стінах, бруд технічки не встигали відтирати. Та коли в туалетах зробили ремонт, стіни вклали кахлями, замінили сантехніку і кабінки, в жодного учня більше рука не піднімалась щось розмалювати чи загадити. Я "за" те, щоб наші діти бачили навколо себе тільки порядок, чистоту, гарні меблі, вазони, щоб отримували найкраще, зростали відповідальними, в дорослому віці не були байдужими до стану свого житла та прагнули внутрішньої гармонії.
Александр Показати IP 16 Вересня 2011 17:41
А как хочется все бесплатно, и Конституцию сразу припоминаем, и "совєцкую владу" не клянем:))
Александр Показати IP 16 Вересня 2011 17:50
Вдогонку: с другой стороны, мы все писали мелом по доске, когда все было бесплатно. Наверное, не совсем глупыми выросли. Электронная доска уму не научит, как и учебники - комиксы. Мораль: хотите бесплатно - пишите мелом, абы знали что и как писать. А хаять главу ОГА, что на простой доске, что на электронной, что на компьютере, ума не прибавит.
не байдужи Показати IP 16 Вересня 2011 17:58
Безкоштовний тільки сир у мишеловці і то для другої мишки. Не потрібно бескоштовних шкіл і навчання, це утопія. Думаю, всім було б краще, коли цей процес був узаконений, і підходили до звання грошей диференційовано, хто скільки може. Діти повинні вчитись в нормальних умовах і завданням батьків, є ці умови забезпечити.
Кузя Показати IP 16 Вересня 2011 19:47
Цікава думка, що завданням батьків є забезпечити нормальні умови для навчання дітей. У мене шок, чесно кажучи. Школа - це є заклад, який повинна забезпечувати держава!І чому це безкоштовний сир мені був предоставлений всі 11 років, поки я вчилася у школі? І, слава Богу, умови та якість були на достатньому рівні.А ось диференційований підхід приречений на крах - спроможні захочуть із часом платити не більше за неспроможних. І взагалі, чому в Єропі таких поборів немає і все прекрасно? Не говорю про приватні школи, бо це зовсім інше.А у нас звикли голову гнути і терпіти!
tatarynb до Кузя Показати IP 16 Вересня 2011 20:30
а вот ДЕБІЛЬНА стаття я не звик чекати блага від держави і тому в класі, де вчилась моя дочка, я зробив: нове освітлення, нову дошку допоміг зробити: нові одномісні парти, нові панелі на стінах, нові вхідні двері в клас. і ні каплі не жалію про це а ви сидіть і чекайте, поки вам подадуть на блюдці нову дошку. чекати - ото і є совок...
Лучанин до tatarynb Показати IP 18 Вересня 2011 22:12
Якби всі мали б такий достаток, як Ви, то і коментарів тут не було б взагалі. Ці питання тут піднімають люди, які і так не мають можливості нормально харчуватись та вдягатись, а тут ще треба замість того щоб замінити в хаті побитий унітаз, для прикладу, його вартість необхідно віддіати до школи, і то вартість не звичайного, а супер-пупер брендового. А нові технології в школі, окрім всезагального отупіння нічого хорошого не дають. В США вже взагалі першачків не вчать писати на папері - ноутбук їм в зуби і вилку в ... І що далі з тих мавпенят повиростає?..
Л А Д О М И Р Показати IP 16 Вересня 2011 21:42
а шо таке "РАЙВНО" ?
РАЙВНО до Л А Д О М И Р Показати IP 17 Вересня 2011 12:53
Районний відділ народної освіти так колись називали відділи освіти РДА
Лучанка Показати IP 17 Вересня 2011 01:00
Згідна, що на це є ЧЕСНО ОПЛАЧЕНІ ПРОСТИМИ ЛЮДЬМИ ПОДАТКИ, ТО ЧОМУ МИ МАЄМО НАШИХ ДІТЕЙ ВІДДАВАТИ У НЕПОТРІБНІ КЛАСИ,ДЕ НЕ МАЄ НАВТІЬ НОРМ. ЄВРО ДОШОК?Ми раніше таких не мали,то того і в СРСР такого і не було, якби було,то там і би і це було, бо менше було Майбахів, БМВ, Мерседесів, Лексусів..., квартир, дач, будинків..., не лише в 1 місті України та держави, тому що ми їх годуємо, а вони "шикують", а ми бідуємо, ми ще виходить 2 рази платимо,бо боємосяя, А НЕ ЗРОБИЛИ Б РАЗ,ДВА, ТРИ- ВЛАДА Б ПОДУМАЛА, А ТАК САМІ ВИННІ, І ПОКИ БУДУТЬ ТАК ЯК ТУТ ПИСАЛИ, то толку ніякого не буде, треба приватну школу відкривати і тоді мабуть почнути думати директора як себе вести, ЦЕ ПРАВО БАТЬКІВ КУДИ ЙТИ І КУДИ ЗВЕРТАТИСЯ, ЯК ВИРІШИЛИ-ТАК І ДОБРЕ, ВІН НІХТО, ПОВТОРЮСЯ НІХТО,ЩОБ ВКАЗУВАТИ БАТЬКАМ, має роботу, зарплату, керівну посаду, хабарі-ось радіє нехай життю, А БАТЬКИ СВОЇМ ДІТЯМ ХОЧУТЬ КРАЩОГО, ТИМ БІЛЬШЕ НЕ БЕЗПІДСТАВНО,ОСКІЛЬКИ ГРОШІ ШКОЛА "ЗДИРАЄ"..., ТО КУДИ ВОНИ ЙДУТЬ? НЕХАЙ ПРОКУРАТУРА РОЗБИРАЄТЬСЯ ЦИМ ДІЛОМ!!!
!! Показати IP 17 Вересня 2011 15:24
Прокуратура, Клімчук, директор - от хто завгодно, тільки не я. Чудова позиція. При цьому потрібна євродошка. Та візьміть уже своє життя в свої руки! Хочете знати куди йдуть гроші - вимагайте звіт про витрачені кошти. Не потрібна модна дошка - скажіть про це! Це ж ваше, колективне рішення. Не думаю, що якщо батьки всі категорично відмовляться оплачувати нові дошку, штори, двері, т.п вчитель викручуватиме вам руки. Але ж тут кожен за себе: як це я скажу, що не платитиму - що інші скажуть, а он у сусідньому класі купили... Мислення у вас совкове! Не потрібно так, як у інших! Потрібно так, як добре вам та вашій дитині! І якщо ви вважаєте, що дітям краще без штор - які проблеми? Вирішуйте - і викидайте штори з восьмого поверху. Це ВАШІ діти і ВАШЕ життя!
Лучанин до !! Показати IP 18 Вересня 2011 22:18
Та ні, вчитель нам руки викручувати не буде, а от на дітях відтанцюється сповна! Якби не діти, то давно би їх вже кудись послали і провели, щоб точно втрапили, тим більше що сучасні вчителі цього цілком заслуговують. Відразу хочу перепросити в вчителів старшого покоління, особливо тих хто вже на пенсії, які дійсно вкладали душу в свою роботу.
!! до Лучанин Показати IP 19 Вересня 2011 08:27
Знаю купу прикладів коли батькт принципово не здають грошей. Їхні діти живі і вчаться як і раніше. Нова дошка не додасть мізків ні дитині, ні вчителю. Розумію, що робити не так як усі в нашому суспільстві дуже нелегко, аднак не неможливо. Втім в житті завжди є вибір..
Анна Володимирівна Показати IP 17 Вересня 2011 19:10
На школу держава грошей не виділяє ( мається на увазі на дошку і.т.д.)і поборів примусово ніхто не бере. Це все робиться для ваших діток. Хто має можливість - здає гроші, малозабезпечені менш здають. Все це розуміють. А батьки на відвідування барів, ресторанів мають гроші? То й за діток можуть заплатити, щоб було комфортно навчатись. Дякую.
Bendera(golos munylogo) Показати IP 18 Вересня 2011 00:28
Vu sami na kolina stalu,POKI NE PIDNIMETES` NI4OGO I NIHTO ZA VAS NE ZMINUT`,A TE S4O VU BOITES`MINYATU VASHE JUTTYA TA YDETE YAK Yagnyata TYDU KYDU VAS VEDYT`!!!Zrobit` odum mitung na vsyu Ukrainy NEHAY VAS PO4UYUT`,ZMINIT` VASHE JUTTYA,TIL`KI VU ZDATNI NA CE!
Волинська Січ Показати IP 18 Вересня 2011 12:00
поборів примусово ніхто не бере... _______________________________________ "Примусово" не беруть, але "добровільно-примусово", беруть і нерозказуйте мені тут казочки... І скажіть, яке відношення буде до дитини в класі(може приховане, може відверте), батьки якої не здали "на дожку", чи "на штори", чи на Фарбу", бо вдома, наприклад, троє дітей, живуть на 9-му поверсі(тобто немають господарства), а працюючи, на двох(мама і тато) отримують 2000 гривень... То може в такій сім"ї, кожна копійка дорога, га ?... Шановні, поставте себе на місце таких батьків....
Лучанин до Волинська Січ Показати IP 18 Вересня 2011 22:23
100% "школа № 3 в Любомлі - в "передовиках"" А в Луцьку? 9?
Волинська Січ Показати IP 18 Вересня 2011 12:01
І ще, тут є такий ньюанс - чого ж так "сполошилося", керівництво районної освіти та директор школи, коли батьки написали колективного листа... Мало того, вчителька цього класу, пережила "неприємні хвилини", під час цього "інциденту", мовляв , як можна було допустити до такого, що батьки підняли проблему в насправді, благополучній школі....
Батько з СШ№3 до Волинська Січ Показати IP 2 Жовтня 2011 19:22
Хочу сказати що ні вчитель, ні директор не заставить платити будь які побори. Хочете щоб ваші діти сиділи в чистому класі на нових партах і писали на новій дошці зробіть це ,адже здоров"я дітей понад усе. Треба не піднімати проблему а вирішувати її.А ті що (зверніть увагу!)тільки і знають що кричати без толку, щоб щось мати треба щось дати!
Вінстон Показати IP 19 Вересня 2011 07:43
У Луцьку половина таких шкіл, їхати далеко не потрібно.
Юлія Показати IP 19 Вересня 2011 09:53
Батьки самі винні. Ніхто відкрито не може сказати, бо боїться. Якщо одна людина й виступить проти, заклюють інші. Колективно в нас поки що не виходить протистояти поборам. Якщо по одинці, то й дійсно дитину хоч в іншу школу переводь, а в іншій школі - те ж саме, а то ще й гірше. От і безвихідь. Хоча я не шкодую, а ні копійки, яку сплатила у фонд школи та класу. Я сама особисто потратила гроші батьків, які довірили мені свої кровні, на ремонт класу: фарба, обої, нові світильники, шпаклівка. Дякую всім батькам, які долучились до ремонту і своїми силами зробили те, за що ми не спроможні були заплатити. Минулого року ми замінили вікна. Тепер наші діти в теплому і чистому класі. Є таке прислів'я: риба гниє з голови. За всі роки незалежності в нас ця голова і гнила, і якби ми не хотіли, ми не зможемо зробити нічого ні своїм класом, ні навіть школою, ані чогісінько. Нашим дітям випало вчитися якраз в цей час, і вони достойні того щоб вчитися в нормальних умовах, що ми стараємося й створити, бо нікому до цього діла немає крім нас. Єдине, що ми можемо, це контролювати наші кошти, хоча це дуже важко, але можливо. Я бачу де поділись наші кошти, поцікавтесь, можливо і ви побачите. Говорю тільки за свою школу. А от щодо інших, то вже самі добивайтесь звідки в директора триповерховий будинок, чи Лексус, чи тому подібне...
Тарас Бульба Показати IP 19 Вересня 2011 14:20
Украинцы вырождаются!Приветствуем вас поколение "незалежной",поколение ХОХЛОПИТЕКОВ,воспитаных такими же!
клякса Показати IP 20 Вересня 2011 11:43
ми самі винні, а раніше шановні євро вікон не було і батьки, фарбували і заклеювали старі і нічого всі нормально вчились і ремонт робили поможливості самі батьки. а зараз батьки щоб від них відстали.побори не тільки в Луцьких школах а й в садочках де даються батькам списки що потрібно кожному принести і потягне той пакетик теж на нормальну суму.Шкільні і дошкільні заклади просто корумпованими стали і цього ніхто спинити не хоче бо якби вчительці відмовили більша половина батьків вона б це питання не піднімала.в простій школі вчителька вимагає в батьків ноутбук з інтернетом і з плазмою це в простій школі бо вона нові технології освоює в перших класах - це абсурд, краще нехай навчить нормально тих дітей читати і писати.А в кого достатки більше як 1500грн. то нехай здає, ав кого 1000грн. і відрахуйте ті побори то сидиш на хлібові.а директори шкіл за рахунок пожертв собі ремонти в квартирах і будинках роблять нові сучасні машини купують. БІЗНЕС ОДНИМ СЛОВОМ
Ксена Показати IP 3 Жовтня 2011 14:26
Директор Любомльської ЗОШ№3-Богиня.
Ксена Показати IP 3 Жовтня 2011 14:28
гггггггггггг
Мама учениці Показати IP 19 Жовтня 2011 14:00
Директор СШ №3-сама ласа до батьківських грошей.
Вчитель Показати IP 20 Жовтня 2011 17:27
Якби не батьки ,більшість шкіл були б схожі на сарай чи корівник .Нічого за останні 5-9 років не дали.Буває,що і крейди немає.Змушений вчитель звертатись до батьків,простягати руку.
мама учениці сш №3 Показати IP 4 Листопада 2011 12:41
22 тисячі -фонд школи.Куди пішли гроші?
мама випускниці 11 класу сш№3 Показати IP 16 Травня 2012 19:10
8 медалістів ! А скільки призерів обласних олімпіад? Хочеш бути кращим -плати директору
123 Показати IP 25 Травня 2012 13:00
Читаю цей матеріал -дивуюсь!Куди дивиться Стрільчук?Чи він тільки переживає за свою дорогу шкурку?
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1 Показати IP 18 Липня 2012 14:23
І
мама учениці СШ №3 Показати IP 3 Жовтня 2012 12:57
Просимо навести лад в Їдальні .Діти молодших класів скаржаться ,що їм болять животики.
мама Показати IP 12 Березня 2014 13:38
В наш час всі керівники переживають лише за свої кріслаю .Вони стають сліпими і глухими.
Анонім Показати IP 9 Листопада 2017 10:17
Кілька тижнів тому представники Радикальної партії були на зустрічі в Любомльській ЗОШ №3.Прийшли,як кажуть, не з порожніми руками. Три ноутбуки для дітей, які навчаються на інклюзивній формі навчання, подарували вони. Треба було бачити,як раділи діти 1-го,4-го,8-го класів. Діти раділи, а три вчителі здійняли бунт: чому ноутбуки дали дітям,а не їм, вчителям. Хомік Є,Шеремета В. та Головенець С. ці тижні пресували асистентів вчителів,що одна мама не витримала і попросила забрати дитячий ноутбук, а дитині віддасть свій. Що ж то за любов до дітей у цих вчителів? Кому ж то серце вони віддають? Чи,може, у них замість серця-камінь. І гріха не бояться? Особливі діти потребують особливої уваги! І цю увагу вони чекають,в першу чергу, від ВЧИТЕЛІВ. Шкода,що на шляху у цих дітей є перешкоди з ім’ями ХОМІК Є.,ШЕРЕМЕТА В.,ГОЛОВЕНЕЦЬ С.
колишня подруга Показати IP 16 Січня 2018 16:32
Віруню не чіпайте .Вона подруга Янчук ,яка дуже цінує її як фахівця, як