USD 39.55 39.84
  • USD 39.55 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90
Світ вражає: Любителям сала на замєтку
Шановні генії-придумувачі конкурсів на кшалт "на швидкість поїдання сала" - ваші ідіотичні ідеї не тільки тупі і дибільні, але й небезпечні для таких же як і ви обділених мозгами людей.

.(Цього року Луцьк вчергове ощасливлять Чемпіонатом любителів сала")

В Токмаке умер мужчина, который на Дне города переел вареников
Запорожье. comments.ua / 20.09.2011 08:43

В Токмаке празднование Дня города закончилось смертью одного из гостей. Об этом корреспонденту портала «Запорожье. Комментарии» сообщили медики.

В воскресенье, 18 сентября, в Токмаке, на праздновании Дня города произошел несчастный случай. Внезпно умер 77-летний мужчина, который принимал самое активное участие в праздничных мероприятиях.

Так, пенсионер занял 1-е место в конкурсе по поеданию вареников. Но, видимо, количество съеденного продукта было настолько большим, что организм пожилого человека не смог все переварить. Сначала победитель почувствовал резкую боль в желудке, потом его стошнило, а через несколько минут он замертво упал на землю.

Труп мужчны направлен в морг для проведения экспертизы и установления, что же стало истинной причиной смерти.
Коментарів: 8
Волиняка Показати IP 20 Вересня 2011 17:40
Саломанія - це забава ідіотів, яким би тільки нажертись і мордякою в мул... Можна ще теревені про політику, жінок і гроші, яких чомусь апологетам сала завжди бракує, зрештою як і розуму...
О_о Показати IP 20 Вересня 2011 17:45
а де ж твій фірмовий ролик? А якщо по темі,.. тобі не пофіг? Хай дебіли дохнуть...
OrestN Показати IP 20 Вересня 2011 22:21
Наука говорить, що що свинина є шкідливою для вживання. Ще небезпечнішим є свиняче сало для людського організма. Відомо, що свині, кабани є санітарами довкілля. Свиня поїдає рештки, гниючи продукти. Токсини, що утворюються при перетравлені, щоб ними ж не отруїтися, свиня депонує у свій жир (сало). Людина ж ласує сало, яке є резервуаром для токсинів. Так хто розумніший людина чи свиня?
Exaboto до OrestN Показати IP 20 Вересня 2011 22:47
свиня звичайно набагато розумніша!
любитель сала Показати IP 20 Вересня 2011 22:30
херню городите. сало наш продукт!
Волинська Січ Показати IP 21 Вересня 2011 08:54
Середньостатичний українець – це жорстока, злобна до своїх ближніх особа, здатна на підлість. Жадібна, дуже воровита, через патологічну любов до халяви... _____________________________________________ ДРУЗІ, ОЦІ СЛОВА( і ще багато похожого) НАДРУКРВАНІ В КОМЕНТАРЯХ В ОДНИХ ІЗ НОВИН !!! ЩО ЦЕ ТАК, Я ХОЧУ ЗАПИТАТИ У КЕРІВНИКІВ ВОЛИНСЬКИХ НОВИН ???!!! ЩО ВИ ТУТ ДОПУСКАЄТЕ ???!!! ЧИ МОЖЕ ВИ СИДЕТЕ В МОСКВІ В кРЕМЛІ ???!!! ПОЯСНІТЬ МЕНІ І ЛЮДЯМ !!!
Юрій Ричук до Волинська Січ Показати IP 21 Вересня 2011 09:39
Вибачте, що видалив сорок вісім копій цього Вашого коментаря під іншими повідомленнями на ВН, але це було трохи занадно. Наведена Вами цитата - всього лиш одна з мільйонів думок одного з мільйонів українців (ну чи представника якоїсь іншої національності який знає українську мову). Не дивлячись на Ваше несприйняття її змісту, думка, яка має право на існування, має право бути висловленою, як і критикованою... Ми сидимо у Луцьку на Київському майдані, 11.
Exaboto до Волинська Січ Показати IP 21 Вересня 2011 09:39
все правильно написано. від себе додам: безхребетні, байдужі, ледачі.