USD 39.60 39.90
  • USD 39.60 39.90
  • EUR 39.70 40.00
  • PLN 9.75 9.94
Світ вражає: Волинських комсомольців засудять
Одного із членів волинського комсомолу Вашкодара С.Г., який спільно із керівником згаданої організації Кононовичем М.А. та його братом Кононовичем О.А. розстрілювали із вогнепальної зброї зображення Героїв України Степана Бандери та Романа Шухевича притягнуть до адміністративної відповідальності.

Про це у офіційному листі депутату облради Ігорю Гузю повідомив начальник Рожищенського райвідділу міліції п. Наумчук П.П. В листі зазначається, що в діях комсомольців міліція не знайшла складу кримінального злочину, тож в порушенні кримінальної справи було відмовлено. Але до адміністративної відповідальності буде притягнуто Вашкодара С.Г. – власника зброї, який передав карабін ВЕПР-308 братам Кононовичам, що не мають дозволу на використання та зберігання вогнепальної зброї.

Ігор Гузь заявив, що справу намагаються спустити на гальмах: «Степан Бандера та Роман Шухевич є Героям України, тому знущання над їхніми зображеннями це неповага до держави, яка ці звання їм надала. А це порушення ст. 296 КК України – прояв неповаги до суспільства та держави, що супроводжується явним цинізмом. Крім того міліція чомусь не звернула увагу на те що ці молодики вільно стріляють із вогнепальної зброї в полі, де в цей час можуть знаходитися люди. Що це за розваги такі?»

«Я вважаю що міліція неналежно розслідувала цю справу. Міліція встановила лише один вид зброї з якої стріляли, хоча на відео чітко видно 4 одиниць зброї, в тому числі гвинтівка з оптичним прицілом та пістолет. У справі фігурує лише три прізвища комсомольців, хоча на відео та фотографіях стріляють шість осіб. Хто ці люди? Що це за зброя? Цього міліція не захотіла з’ясовувати.

Народний депутат України В’ячеслав Кириленко звернеться з офіційним запитом до Генеральної Прокуратури з вимогою провести додаткові слідчі дії. Ця справа має бути розглянута на належному рівні, а винні особи мають бути покарані!» – заявив Ігор Гузь.

Нагадаємо, що в середині літа в інтернеті з’явилось відео , на якому лідер волинських комсомольців М. Кононович та інші члени лівої організації розстрілюють із вогнепальної зброї зображення Степана Бандери та Романа Шухевича. Депутат обласної ради Ігор Гузь звернувся до обласних управлінь СБУ та УМВС із вимогою розслідувати цю справу. Провести перевірку було доручено Рожищенському РВ УМВС на території якого відбувся інцидент.
Коментарів: 22
андрей Показати IP 21 Вересня 2011 00:05
Шухевич та Бандера не Герой ! ! !
Клим Савур Показати IP 21 Вересня 2011 08:30
Нехай тішаться, бо ті комуняцьки вилупки в житті нічого не вміють робити, крім того що слюнею плювати на Україну та на на все українське... Мабуть, якби побачили наяву справжнього бандерівця, то "наклали" б штани... Вони бояться українських месників мертвих, а що як би вони були живі...
Бомба Показати IP 21 Вересня 2011 09:36
Зброю в чужі руки передавати по закону не можна. За це потрібно покарати. А на рахунок того,що стріляли по фото Бандери і Шухевича то і шо ?
волиняка Показати IP 21 Вересня 2011 09:36
червоні придурки. на завод йдіть працювати, або в село, як вам ленін заповідав.
Віктор Показати IP 21 Вересня 2011 10:08
Все правильно. Для них Бандера не герой. Для когось - герой. І якби у них була хоча б краплинка поваги і людяності - то вони б не знущалися з того, що комусь щось значить. А так - бидло саме натуральне
ссср до Віктор Показати IP 28 Липня 2012 16:04
А Сталін, якого в Запоріжжі підірвали, теж для багатьох герой. Дасте таку ж пораду запорізьким підривникам?
зaгрeб Показати IP 21 Вересня 2011 10:25
Тa лaдно нe обрaщaйтe внимaниe нa Клaпaновичив.Одного мaмa нeдоносилa,второго при родaх уронилa.Вот и шизофриния нa лицо
Волиняка Показати IP 21 Вересня 2011 11:48
Так тихо і не чути клоповича, бо в раші сидить отримує завдання центру кремлівських тролів. А повернеться - знову сморід розведе. Ех була б держава - дати б йому строк а потім вислати до московії - де йому політична смерть, бо таких як він там - тьма, і він один з багатьох. А на Волині - воно - персона нон грата.
Віктор до Волиняка Показати IP 21 Вересня 2011 12:26
Та не смішіть, які завдання? Кому він там треба? Такі ідейно-партійні клоуни бувають тільки за власними переконаннями
Волинська Січ Показати IP 21 Вересня 2011 12:24
Середньостатичний українець – це жорстока, злобна до своїх ближніх особа, здатна на підлість. Жадібна, дуже воровита... ----------------------------------------- ДРУЗІ, ЦЕ ОДИН КОМЕНТАР, З БАГАТЬОХ ЯКІ МИ БАЧИМО НА "наших" ВОЛИНСЬКИХ НОВИНАХ !!!! ЩО ЦЕ, ПІДСКАЖІТЬ МЕНІ???!!!! НАЩО ДИВЛЯТЬСЯ АВТОРИ САЙТУ???!!!! ВОЛИНСЬКІ НОВИНИ ДЛЯ КОГО І ДЛЯ ЧОГО ???!!! ДЛЯ ТОГО ЩОБ ПРИНИЖУВАТИ УКРАЇНЦІВ і РОЗПАЛЮВАТИ ВОРОЖНЕЧУ В КРАЇНІ ???!!! НЕ БУДЕ ДИВНО, ЯКЩО МОЇ КОМЕНТАРІ ЗНОВУ СТРУТЬ...
Юрій Ричук до Волинська Січ Показати IP 21 Вересня 2011 12:46
Не тільки "струть" а й коментатора-хулігана забанять. Припиніть писати коментарі, які не мають стосунку до новини. Знайдіть інший спосіб самовираження.
дядько Адам той шо з Верховної Ради Показати IP 21 Вересня 2011 12:34
Я не понял а шо так мало камсамольців було на акції? Я же дав дєнєг на 50 чіловєк? а флагов чьо так мало, а где малєнькіє піонєри коториє зубамі розривают чучєло амєріканского капіталіста, а где хор мальчіков что поют "союз нєрушимих"? ГДЄ ВСЬО ЕТО??!!! ГДЄ ДЄНЬГІ ЗІНА???!!!
VSC Показати IP 21 Вересня 2011 13:18
"Ой, Вань, смотри какие клоуны."(с)
Вася Показати IP 21 Вересня 2011 15:36
Комсомольці -молодці. Треба повертатися до справжніх радянських часів коли люди жили добре, а не те що сьогодні люди просять на хліб. Який у нас народ сліпий скільки будемо так жити в ярмі. Лівий напрямок це єдиний вихід з буржуазно-капіталістичного пресингу.
Хатуль Мадан до Вася Показати IP 22 Вересня 2011 08:22
Треба працювати, то й не будеш просити на хліб. Але ж совкодрочерам дай усе нахаляву!
Бандерівець Показати IP 21 Вересня 2011 16:06
На палю московських виблюдків!!!
До Васі Показати IP 21 Вересня 2011 17:00
А ти,вилупок совковий,жив тоді?
Волиняка Показати IP 21 Вересня 2011 17:57
Покажіть мені ідіота, що піаритимиться БЕЗКОШТОВНО використовуючи комсомольську риторику! Ви дивіться який подразник для Волині! Якесь чмо за гроші пуцінські нас тут розводить. Росія геополітику завжди штовхала за нафтово-золоті гроші, скуповлювала європейських чиновників оптом і в роздріб. А голопузих комсомольців на Волині банально за 100 баксів кукловодить. Давня абревіатура ВЛКСМ на Волині: візми лопату - копай собі могилу.
Guest Показати IP 21 Вересня 2011 23:55
Алло, кононович. So soon You'll Shit Bricks, sucker. Ми - анонімуси. Ми не забуваємо. Ми не пробачаємо. Чекай нас.
Вася Показати IP 22 Вересня 2011 12:06
Всі вилупки бандерівські вас мало розтрілювали тоді, але ще є час чекайте,,,
Васьок до Вася Показати IP 29 Вересня 2011 07:16
ВЛКСМ - візми лопату, копай собі могилу!
дід Панас до Guest Показати IP 3 Жовтня 2011 12:36
Такі сміливі, як ти, всиралися при розмові, не кажучи вже про дії...