USD 39.60 39.90
  • USD 39.60 39.90
  • EUR 39.73 40.00
  • PLN 9.76 9.92
Світ вражає: Азаров на Світязі. ФОТО
Придумайте підпис )))


(фото зі сторінки Миколи Азарова на Facebook )
Коментарів: 28
Вугор Показати IP 23 Вересня 2011 16:37
Ладоні забруднів. Паміті нада...
Юмаріст Показати IP 23 Вересня 2011 17:03
нагадала мені ця фотка один анекдот часів Помаранчевої революції Поїхав Янукович до Путіна. Просить його «Памагі мне стать Прєзідєнтам!» Путін каже: «Харашо, памаґу. Толька услуґа за услуґу: ти мнє щас падрачі, а я тєбє патом памаґу Прєзідєнтам стать.» Подумав Янукович: «П’ять хвилин приниження, зате потім п’ять або й десять років Президентом бути», – та й погодився. Подрочив він Путіну. Приїжджає додому, а у нього на другий день долоні гнійниками покрились. Їде він у Феофанію, там зібрали консиліум, порадились та й кажуть: «Методами традиційної медицини таке не лікується, але є народний метод. Тут в одному селі під Києвом є ставок з лікувальною водою. Треба поїхати до того ставка, помити в ньому руки, і тоді зразу хвороба зникне». Їде Янукович з мигалками, з цілою колоною машин супроводу в те село. Йде до того ставка, миє у ньому руки. А там саме дядько рибу ловив. Побачив він те все, змотав він швиденько вудочки та й біжить до куми хвалитися: «Кумо я тільки-що на власні очі бачив, як Янукович у нашому ставку руки мив». А кума у відповідь: «Та ти, мабуть, куме, вже до чортиків допився: то тобі ввижається, як Симоненко сраку миє, то як Медведчук горло полоще…»
Ігор Показати IP 23 Вересня 2011 17:05
Практичний курс геологорозвідувальних робіт (Згадав на кого вчився).
Читач Показати IP 23 Вересня 2011 17:12
- Не пей, козленочком станешь!
Анатолька до Читач Показати IP 24 Вересня 2011 09:26
Не пей , козел, человеком станешь!
Metaller Показати IP 23 Вересня 2011 17:19
купание красного коня
Zozulechka Показати IP 23 Вересня 2011 17:22
Читач як із думки зняв!! Якраз мала це писати))) Чиcті руки - чиста совість!)
Exaboto Показати IP 23 Вересня 2011 17:23
от як би знайшовся хтось як та дівчина, і пендаля йому в сраку зарядив :)))))
Спецагент до Exaboto Показати IP 23 Вересня 2011 17:33
Похоже, це збирається зробити Клімчук... Ви ж помітили, що сьогодні з Клімчуком - жодної новини! Чому? Та тому шо, жили з нього тягнуть у катівнях Кабміну...
Hatahama77 Показати IP 23 Вересня 2011 17:49
Як колись у садочку жартували, перефраз: организованной толпой чинуши идут на водопой
Ko3bMa Показати IP 23 Вересня 2011 17:53
ти, діду, здурів - то Азаров руки миє, то Клімчук рота полоще..
андрей Показати IP 23 Вересня 2011 19:01
Бідний чоловік, вирвався на природу
Вася Показати IP 23 Вересня 2011 19:03
Не пей, проФФесором станеш ! ! !
Любомльчанин Показати IP 23 Вересня 2011 19:38
"Нехочеш, падлюко,цілувати волинську землю - тоді цілуй волинську воду..."
Фрутті Показати IP 23 Вересня 2011 20:05
Ця чарівна вода брудні руки не відмиє!!! :) Так, що не кради більше Азаров. Буде чиста совість як і ця вода!
Пенсіонер Показати IP 23 Вересня 2011 22:35
Щоб рибку їсти, треба в воду лізти.
Бомба Показати IP 24 Вересня 2011 08:40
...лутше по-хорошему,хлопайте в ладоши вы...
Бомба до Бомба Показати IP 24 Вересня 2011 08:43
головний прикол фото,це лакейський вигляд свити.
valentina Показати IP 24 Вересня 2011 08:53
Перевірте воду на токсичність .А то як дітям після цього купатися ? А всі хто це наблюдав ---будете нести відповідальність перед матінкою водою
гость Показати IP 24 Вересня 2011 09:13
не пий бо козлом станиш хоча іти так козел .
я,я, натюрліх Показати IP 24 Вересня 2011 09:23
Мікола Янавіч сплутав Волинь з Алящиною... Золото шукає:))
небайдужа Показати IP 24 Вересня 2011 10:10
а тут і відео http://www.youtube.com/watch?v=4IrOFkby4Q8&feature=player_embedded
Семен Показати IP 24 Вересня 2011 12:25
Скажіть... Кому належить пика, що відзеркалює вода ? Це хто ж такий... У зморшках... Лисий... Немов бабусина ..... ? Я хвильку нажену руками і зникне образ назавжди. А ....аленки з ...мчуками одержать в Києві ..... Нащо мене везти на Світязь ? Нащо я в воду зазирав? Від того, що я там побачив я ледь в штанята не ......
Soldier of fortune Показати IP 24 Вересня 2011 13:33
Усьо, умиваю рукі, з такої розпукі...
? Показати IP 24 Вересня 2011 14:35
це там міст не провалився під такою вагою, тому що на Азарові тримається?!))
таня Показати IP 24 Вересня 2011 17:23
Волинянам вистачить і того,поки позначив руками. А все інше буде МОЄ!
член свити Показати IP 25 Вересня 2011 08:07
А свита дивиться з кладочки, ощасливлена тим, що знаходиться поруч з цим калузьким руським мужичком і думає: "Хоч би дулю, хоч пів-дулі!".
народ! Показати IP 26 Вересня 2011 00:02
кажуть шацькі люде, що Азаров приїздив подивитися, що саме хоче купувати син Януковича. А той хоче взяти в оренду усе озеро. А що їм, тим мільйонерам...усе мо бути