USD 39.55 39.84
  • USD 39.55 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90
Світ вражає: Луцьких депутатів перевірили на знання шкільної програми. ВІДЕО
Колеги з ВІПу вирішили перевірити, наскільки депутати Луцької міської ради знають шкільну програму. Екзаменувалися Василь Гриб, Андрій Осіпов, Євгеній Ткачук, Юрій Корольчук, Олександр Пиза, Андрій Калахан, Андрій Козюра, Іван Смоленг, Богдан Шиба, Микола Яручик.

Коментарів: 26
В шоці Показати IP 30 Вересня 2011 15:47
Капєц, не думав, шо козюра, пиза і осіпов не можуть відповісти на елементарні питання.....
Max Freeman Показати IP 30 Вересня 2011 16:06
Странный материал, если честно... Готов на спор осуществить следующий эксперимент: я беру камеру и микрофон, подхожу к журналистке, готовившей этот материал или к любому из комментаторов и задаю 3-5 вопросов из школьной программы, на которые она ответить не сможет. И что это докажет? Ровным счетом ничего. Никто из нас не помнит всю школьную программу. Я сам не помню, как деление высчитывается и абсолютно не испытываю по этому поводу никаких угрызений совести :) Если целью этого материала было показать, что депутаты глупы и необразованы - unrespect, потому как на улицах города можно снять видео похлеще. Ну а если просто, чтоб улыбнуться - да, сработало :)
Осінь до Max Freeman Показати IP 30 Вересня 2011 19:04
...А те,що ти поділити без калькулятора не можеш,то це що той приклда яким потрібно тут "вихвалятися"?! Доволі дивна ти людина, гарно ВЗЯВ ТА ПІДЛИЗАВ, ВСІМ ЗРОЗУМІЛО,ЩО МАКСІМУ ФРАЄРМАНУ ЦЕ І ТРЕБА, бо євреї без користі нічого роблять!
Лучанин до Осінь Показати IP 1 Жовтня 2011 00:43
В тій самій Америці, якій останні роки українці так лижуть ж..у, діти з цього року в 1 класі взагалі зошити і ручки поміняли на ноутбуки та планшети - такого предмета, як пропис, там взагалі вже не буде. А Ви про калькулятор... Прогрес вбиває мозок!
Max Freeman до Осінь Показати IP 2 Жовтня 2011 13:45
Почему же? Могу без всякой корысти предложить вам убиться о стену и избавить мир от своей убогости. Мне-то уж точно от этого будет не жарко и не холодно. Вы, я так понимаю, знаете всю школьную программу назубок? :) PS: Кому подлизал-то? :))))
Max Freeman до Max Freeman Показати IP 2 Жовтня 2011 13:57
Перечитал коммент выше еще раз. Если вы имели в виду "подлизал депутатам" - то я уже полгода в Луцке не живу, если что... :))))
Жовтень 2011 до Max Freeman Показати IP 2 Жовтня 2011 06:23
Підтримую, хоть я чомусь проти депутатів але зі сторони журналістів трохи неправильний крок бо й самі певно б попались якби запитати у них. Тому матеріал гавно!
Фрутті Показати IP 30 Вересня 2011 16:17
Нагадує відеоролик з каналу "Тет" передачі Дурнєва... Навіщо копіюати??? Не варто сміятись з очевидних речей, це плюсів нікому не додасть. Якби вигадали щось оригінальне, тобі б можна було і похвалити.
Шокований Показати IP 30 Вересня 2011 16:51
А от я від Смоленга в захопені!!!
Крємєнь Показати IP 30 Вересня 2011 17:02
Твердість не тупість
7772 Показати IP 30 Вересня 2011 17:09
Шиба рулить!!!!!!!!!!! Молодець!))))
adams до 7772 Показати IP 30 Вересня 2011 20:52
++++++++++++++100500
Віктор Показати IP 30 Вересня 2011 17:12
Да, Шиба і Калахан - найерудованіші. Іншими словами - найбільші зануди )))))
Фрутті до Віктор Показати IP 30 Вересня 2011 17:23
Вони не зануди!!!! Що можеш про себе сказати і власну тупість і обмеженість?
луцьк. Показати IP 30 Вересня 2011 17:52
Наш любимый депутат,какое слово ты ИЗГАДИЛ. . . .
yav Показати IP 30 Вересня 2011 18:02
Шиба - звичайно, вразив. Але ще один доказ, що ерудованість і гарно підвішений язик - далеко не показник гарного господарювання в місті. Калахан - умнічка. З"явилась гордість за молоде покоління. І ще - зрозуміла, яка я крута: всі відповіді знала)) хоча, знову ж таки, жодна з тих відповідей жити не допомогла! І все ж - усім моїм Вчителям - величезне СПАСИБІ!! Я вас пам"ятаю і люблю. З святом!!
Хох Показати IP 30 Вересня 2011 18:08
А мені понравилось, а хитрющі всі які, так би їх і розцілувала... ах...
ерудит Показати IP 30 Вересня 2011 19:03
Скептикам і критиканам. Людська память має чудову властивість - "викидати" те, що рідко використовується і на те "місце" брати щось інше. Щодо заданих запитань (перша згадка про Лучеськ, вона висить при вїзді в місто на величезному щиту і її просто не можна не запамятати), теорема Піфагора, ділення чисел і т. п. - то простіших вже бути не може. Народних обранців не питали, скажімо, коли відбулась Грюнвальська битва чи скільки мільйонів кубів води несе Гольфстрім за одну секунду. Таке не прощається. Дуже здивував Яручик, але йому прощається, бо він без освіти (закінчив Луцьке педучилище, а вчителям 1-3 класу можна на знати ділення і Піфагора). Сьогодні така освіта - це вважай, що зовсім неграмотний або трішки вміє читати і писати. До речі, за оцінкою і стандартами ЮНЕСКО, люди, які щось колись закінчили, але не працюють за спеціальністю та не підвищують свою ерудицію і не розширюють інтелект, вважаються неграмотними. Таких на нашій планеті понад мільярд! Процес навчання має бути безперервним. За такими мірками, абсолютна більшість луцьких депутатів - неграмотні. На жаль.
Max Freeman до ерудит Показати IP 2 Жовтня 2011 13:54
Грюнвальдская битва, Гольфстрим.... Не стоит углубляться так далеко. :) Если налить в ведро немного воды, а потом привязать к его ручке веревку и за эту самую веревку раскрутить ведро над головой - вода ведь не выльется, правда? А благодаря какое из физических сил?.......... Уважаемый эрудит! Я вполне допускаю, что вы ответили "благодаря центробежной силе". Это правильный ответ. Но немаленькая часть тех, кто сейчас это читает ответили "благодаря силе притяжения". А ведь это элементарная физика из школы, понимаете? Не Грюнвальд вообще ни разу. Я лично проводил мини-"опрос" по поводу этой задачки. БОЛЬШИНСТВО отвечали о силе притяжения. Я это к тому, что информация, которой мы не пользуемся и которая не несет для нас никакой практической ценности, действительно имеет свойство стираться потихоньку. Никто из нас, в том числе и депутаты, не знает досконально школьную программу. Не спорю, вопросы задавались не слишком сложные, но даже такими вопросами порой можно застать врасплох, не согласны? :)
Ерудиту до ерудит Показати IP 7 Жовтня 2011 14:50
А що таке "на знати ділення" ))))))) ??? Ерудит тобі теж треба в депутати ...
33 Показати IP 30 Вересня 2011 19:37
який позор вони незнають навіть скільки букв в алфавіті шо ви робите в владі в 1 клас всіх от зарплату то добре ділять .
Тарас Показати IP 30 Вересня 2011 20:34
Почастіше проводьте аналогічні тестування і демонструйте перед виборами,щоб виборці бачили тих баранів,особливо таких,як Ткачук чи Козюра,і думали перед тим,як голосувати !!!
Крот Показати IP 1 Жовтня 2011 02:49
Це все туфта. Треба попитати про знання статуту громади. А от шо незнають дату заснування міста, то це взагалі жесть!
депутатка Показати IP 1 Жовтня 2011 18:16
А ви ще перевірте депутата Никитюка. Цей американський мормон (літає туди молитись в церкву Мормонів) - цілковитий баран. Цей навіть калькулятором користуватись не вміє. Таке враження, що в його лисому черепі взагалі порожньо. А долари рахує, ворушачи губами.
ерудит Показати IP 2 Жовтня 2011 16:16
Максу. Я не заглиблююсь далеко,а просто, хотів підкреслити, що є прості запитання, а є значно складніші. Зі складніших я автоматично вибрав те, що блискавично прийшло в голову. Це - умовність. Запитання ж, задані при тестуванні депутатам (я ще раз наголошую!), нижче елементарних. Це - як табличка множення. Проте її теж не усі знають, навіть закінчивши сьогоднішні приватні вузи. Я таких знаю, а ще знаю, що сьогодні є люди з вищою освітою, які не прочитали в житті жодної книги. Про доцентрову силу з відром води можна не знати, а теорему Піфагора і дату заснування Луцька має знати кожен. Це така ж істина, як встати вранці і почистити зуби. Більше того - скільки букв в українській абетці. Не згоден. Такими запитаннями зненацька застати не можна. Дуже вже вони прості. До речі, один "ерудит" з ВР України третього скликання з високої трибуни з пафосом і глибоким знанням справи повідомив присутнім в залі колегам про те, що українців називають "малоросами" тому, що вони... малі зростом. Так що "ерудити" такого рівня є кругом.
Max Freeman до ерудит Показати IP 3 Жовтня 2011 00:08
В любом случае приятно обмениваться аргументами с кем-то, кто не переходит на хамство... :) В том видео лично меня больше всего застал врасплох вопрос о делении в столбец. Я после начальной школы с этим вообще дела не имел, да и в самой школе математику недолюбливал. При этом с умножением почему-то все в порядке, могу и в голове умножить 2 трехзначных числа. Но ведь это же не повод чувствовать себя ущербным правда? :) Из всех депутатов больше всех улыбнул Яручик. Вот где мастер сьезжать с вопросов! :)))