USD 39.60 40.00
  • USD 39.60 40.00
  • EUR 39.70 39.95
  • PLN 9.70 9.90
Світ вражає: ЗАЯВА ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «ФРОНТ ЗМІН»
ЗАЯВА ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «ФРОНТ ЗМІН»



Вирок колишньому прем’єр-міністру Юлії Тимошенко – вирок цієї влади надіям мільйонів українців, які хочуть жити у вільній країні.



Цей вирок – діагноз владі. Вона не змогла подолати страх перед своїми політичними опонентами і тому вирішила закрити цей страх у тюрму.



Сьогодні влада довела свою слабкість. Вона заховалася за спинами озброєної міліції під Печерським судом в Києві.



Юлія Тимошенко буде на свободі! Ми пройдемо всі судові інстанції в Україні, ми доб’ємося правди в Європейському суді.



Усі, хто влаштували сьогоднішнє судилище, нестимуть відповідальність!



Юлія Тимошенко буде брати участь у виборах в Верховну Раду. За інших обставин всі без винятку опозиційні сили України повинні бойкотувати вибори. А демократичних виборів без опозиції не буває.



Сьогодні влада остаточно стала режимом. І цей режим обов’язково впаде!
Коментарів: 15
Я з Луцька. Показати IP 11 Жовтня 2011 15:17
Підтримую, хоч Юля в не свята, але це вже занадто, наша влада теперішня зробила велику помилку. Якщо когось треба судити то їх.
ДУХ до Я з Луцька. Показати IP 11 Жовтня 2011 23:08
Юля Тимошенко зараз і на далі є подібна Іісусу, який був розіпятий але явився духом. Тоб-то смертю смерть поправ - почав жити духом. Судове "Розпяття" Юлі переводить її у лік Святої, бо вона у себе увібрала страх всіх і знищила його.Юлі нема на свободі. Але сила її вільного без страху духу в народі. Крім того, сила її духу звільнить з тюрем багато людей, бо забравши в себе несправедливість із статті 365, яка була прийнята ще у 27 році, дух Юлі знищить цю статтю, за якою засуджено багато людей, що сидять у тюрмах.
111 до ДУХ Показати IP 12 Жовтня 2011 09:17
геть подуріли
Exaboto до ДУХ Показати IP 12 Жовтня 2011 10:25
типовий електорат Юлькі. :)))
tatarynb до Exaboto Показати IP 12 Жовтня 2011 11:04
це типовий пацієнт клініки а електорат не треба ображати вони теж люди
Вася Показати IP 11 Жовтня 2011 15:22
Да. Це просто дурість нашої влади. Всі вони не кращі, а на жінці поквитались.
СВС Показати IP 11 Жовтня 2011 15:22
Следующий на очереди верховный ЗЕК с его кликой.Пора готовится иуды к более для вас тревожным дням .......
Ігор І. Показати IP 11 Жовтня 2011 15:22
Засранці, а не влада
Ірина Показати IP 11 Жовтня 2011 15:45
Клас! Давайте тоді керівників НБУ в тюрму посадимо. Вони теж своїми рішеннями збиткі державі приносять. Давайте тоді посадимо Азарова, його теж вже є за що.....
андрей Показати IP 11 Жовтня 2011 16:23
Я конечно против Тимошенко, но ето просто убило меня как ета банда решает проблемы, у нас вся судебная система ето банда. Тимошенко конечно лидер и ее нужна шлушать, а не выносить решение в кабинете Президента
Семен Показати IP 12 Жовтня 2011 08:58
А головного ніхто і не помітив... Юля...Юля... Ну не для того Цуценюк заяву писав. Невже не зрозуміли ?
Пиза. Показати IP 12 Жовтня 2011 09:16
Скількі можна лизати,да не візьмуть тебе у БЮТ!
Архіваріус Показати IP 12 Жовтня 2011 11:09
Люде, в державі реакція. Мусово чинити супротив. Мовчатимемо - нам ще й кордони закриють і голодом моритимуть. Хам пайку випише і поїде в межигір`я. Думайте як бойкотувати цю владу, бо жити вона нам не дасть.
Юморист Показати IP 12 Жовтня 2011 11:46
- Юля, сідайте! - Пять, Вікторе Федоровичу? - Сім!
Знайомий Показати IP 12 Жовтня 2011 12:12
Сашко,заспокійся і не піарся.Маленький і слабенький ти у політиці під'їздного масштабу.Ти ж так не думаєш,тобі просто сказали пропіаритися.....