USD 39.45 39.75
  • USD 39.45 39.75
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.80 9.95
Світ вражає: Правда про "злочини УПА"
Коментарів: 10
Кононович. Показати IP 12 Жовтня 2011 09:38
Вот насмешили!Сами написали,показали, посмотрели на купленого грущика и похлопали.УРА!
tatarynb до Кононович. Показати IP 12 Жовтня 2011 11:01
а ця бабулька ще жива пішов би, поспілкувався, може б порозумнішав, знань якихось набрався
Павло до Кононович. Показати IP 12 Жовтня 2011 18:19
Відразу видно неадекватного барана Дебіловича! А ти б краще запитав чому Москва на офіційному рівні заявила що ніколи не віддасть і не розсикретить документи про групи-перебиранців НКВС укі діяли на західній Україні! А все банально просто бо тодіб всі дізнались правду хто на справді знущався над нашим народом і це б дійсно примиролоб і об єднало б Україну. А такого роду мутантів як ти просто б всіх гнали в шию!
грязь москви Показати IP 12 Жовтня 2011 10:17
знову ці покидьки с ВН бандерівською темою проституюють
Волиняка Показати IP 12 Жовтня 2011 10:46
Комсомольським покидькам і "грязі москви" варто просто заткнути пельки і люрити собі в штани, коли твориться українська національна ідеологія.
Комсомол. Показати IP 12 Жовтня 2011 11:41
". . . жаль,что тов.Сталин был милосердным очень. . ."!НЕбыло бы этих дибильных тем.
ПРОХОЖИЙ Показати IP 12 Жовтня 2011 12:39
Когда - то комсомол был организацией . Сегодня - это название серьезной болезни . Она не лечится , пройдет сама - вместе с носителями . Да , лично я не хотел бы в году так ...46 ...встретиться с "бандеровцами" и спросить : "Как пройти в библиотеку ?", но спустя 70 лет культивировать ненависть к тем , кто на своей земле отстреливался от советов , вступив в гражданскую и мировую войну - тоже ненормально . В какой из гражданских войн с одной стороны были все убийцами и живодерами , а с другой - все были в белом и пушистом ? Я за то , чтобы уравнять тех и других оставшихся больных стариков и не разводить комсомольскую вонь .
ЮЛЮ і рИгіони на палю. Показати IP 12 Жовтня 2011 13:02
Всі однакові.
згвалтована совість волині Показати IP 12 Жовтня 2011 13:04
Волиняка - то що там твориться? національна ідеологія? все ще смокчете москальську нафто-газову трубу? ротик свій поганьский дезинфікуйте частіше...
Волиняка Показати IP 12 Жовтня 2011 17:11
Не знаю яка у тебе там совість, але з одним погоджуюся: кремлівські тролі продовжують гвалтувати твої мізки, або те, що від них лишилося.