USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94
Світ вражає: Чи потрібна цензура в інтернеті?
Цензура в інтернеті - це наступ на свободу слова чи елементарне відсіювання непотрібної інформації?

Я маю на увазі новинні сайти, які в силу різних причин часто не публікують цікавих тем та колючих коментарів своїх читачів.

Особисто мені здається, що в Україні усі журналісти по-різному розуміють поняття цензури і свободи слова, а власники видань та редактори часом перегинають палицю...
Коментарів: 33
Богдана Стельмах Показати IP 8 Листопада 2011 13:29
Іринко, ти ж знаєш відповідь ;-)
Mirna до Богдана Стельмах Показати IP 8 Листопада 2011 14:04
якби я знала відповідь, то не запитувала б. я думаю, цензура потрібна. але питання в тому яка?
Андрій Лучик Показати IP 8 Листопада 2011 13:35
Мірна, не тільки палицю перегинають, а ще й вставляють палиці в колеса! :)
yav до Андрій Лучик Показати IP 8 Листопада 2011 13:41
тисну "мені подобається"))
Ткачук Захар Показати IP 8 Листопада 2011 13:39
Для мене цензура може існувати в морально-етичному плані, саме в журналістиці. Все інше це просто дескримінація свободи слова.
))) Показати IP 8 Листопада 2011 14:01
(перелякано) Палицю???
іван до ))) Показати IP 8 Листопада 2011 14:34
не в бровь, а в глаз )))
ПРОХОЖИЙ до ))) Показати IP 8 Листопада 2011 14:35
"Палиця - палка , палица , трость ...посох; перегнути палицю ; палицею кинути - рукой подать ..." - Українсько - російський словник - 2004 - Наукова думка ...
:) до ПРОХОЖИЙ Показати IP 9 Листопада 2011 09:22
Прохожий, ти не панімаєш, в чому соль))))
Інна Показати IP 8 Листопада 2011 14:32
в полові коментів часом буває раціональне зерно. але от хто має вирішувати, що є половою, а що ні
Exaboto до Інна Показати IP 8 Листопада 2011 15:30
цим ви дали відповідь на запитання Мірни. Ніхто обєктивно не може фільтрувати інтернет. цензурі - ні.
Mirna Показати IP 8 Листопада 2011 15:18
та що ви Палицю бачить скрізь??? я навіть не зауважила)
))) до Mirna Показати IP 9 Листопада 2011 11:58
та це так... надто серйозне питання, якщо чесно. в цілому спроби проконтролювати Інтернет- це як намагання пісяти проти вітру. приблизно так.
Марія Доманська Показати IP 8 Листопада 2011 16:00
Цензура заборонена законом ст. 15 Конституції України. Якщо існує внутрішньоредакційна цензура виходи тільки 2: іти з редакції через переконання, або ж змиритися. Проте якщо ти кажеш, що редактори не публікують певних матеріалів, якщо тут мова іде не про політичні події - то тут існує правило: що більш цікаве, а що менш цікаве. Про все неможливо розповісти. Хіба що цим займаються інформагентства.
Клим Савур Показати IP 8 Листопада 2011 17:29
Не знаю чи потрібна в інтернеті в цілому цензура, але на ВН ой як потрібна - вже декілька раз спостерігав, коли стаття про Башкаленка, чи Климчука, неможливо дати коментарі... Що це, цензура, чи проста боязнь авторів сайту, що влада "не погладить" по голівці, коли , бодай що крамольне напишуть за владних мужів....
Арінка Показати IP 8 Листопада 2011 19:29
згідна із Марією Доманською! В нас в Україні цензура заборонена! Вона існує лише у тоталітарних країнах( згадаймо СРСР)!
Вінстон Показати IP 9 Листопада 2011 07:57
Нас їб....ь, а ми крепчаєм!!!
Dyrektor Показати IP 9 Листопада 2011 09:31
Звісно, інтернет-цензура потрібна, але щоб то не було звичне, продуковане й усіляко заохочуване з імперських часів,полювання на відьом. Не каральний засіб, а самоорганізуючий. Думаю, сайти і різного роду форуми, в тому числі й ВП, значно виграли би, ігноруючи дебільні коменти безмежного числа заздрісників, психів, збоченців, латентних садо-мазохістів та ексгібіціоністів тощо, які своїми хворобливими словесно-беззмістовними фекаліями тільки псують атмосферу, нерви й життя нормальних людей, а самі, яко енергетичні вампіри, тупо оргазмують на тому, задовольняючи свої хтиві плотські (в усіх смислах) фантазії.
))) до Dyrektor Показати IP 9 Листопада 2011 11:55
ви хотітє мєня забаніть???!!! за чьто? (обіженно)
Совість Волині Показати IP 9 Листопада 2011 09:59
Д...мократия по Украински-это помойка!О какой цензуре на помойке можно вести диалог?
Андреевич Показати IP 9 Листопада 2011 11:32
Иногда читаю комментарии и становится гадко: ссоры, поливание грязью друг друга, отсутствие аргументации, да и просто - здравого ума у некоторых комментаторов. Но все же, ведь иногда среди ваших читателей, уважаемые редакции (я имею ввиду ВН, ВИП, ВП), есть и смышленые читатели. Неужели вас не интересует наше мнение? Меня обижает и возмущает то, что вы решаете вместо меня, где я имею право комментировать новости, а где нет. Частично ситуация на ВН более мение приемлемая (за исключением случаев, когда критические комментарии не пропускают, или же появление новостей - no comment) - но вот на правде... Особенно под публикациями Ровных, Кривых псевдоаналитиков! Такое впечатление, что это сайт, где пишусь только так, как нужно владельцу, либо тому, кто платит.
вітек Показати IP 9 Листопада 2011 17:24
Потрібна, та щей така, як за царя!
Анатолій Котлюк Показати IP 10 Листопада 2011 09:10
Звинувачення що ВН боїться написати погане про ОДА - необ'єктивні. на сайті купа метаріалів Бувають в коментах і нормальні думки. Цензура треба, але охопити нею весь інет, хоча б український сектор нереально, тому це нереально. принаймі, поки що
ZMI Показати IP 10 Листопада 2011 11:06
У тому й справа, що більшість сайтів змагаються, хто більше "вщипне" владу. Так заробляють собі дешевий авторитет! А ніхто не задавався питанням, хто "стоїть" за кожним сайтом? Ось тут-то і собака зарита! В більшості своїй будуть писати "під хазяїна". А може не так, може главредактори свої гроші вклали в організацію і розвиток сайтів? Всі наймані працівники, яких найняли і вони "відпрацьовують"! І не потрібно тут незрозумілих сповідей про цензуру! Всі наймані працівники, яких найняли і вони "відпрацьовують"! І не потрібно тут незрозумілих сповідей про цензуру! А так само можна і нагадати, що у нас поки що й інтернет-ЗМІ засобами масової інформації не вважаються - немає такого закону, і на всякі там ЖЖ (живі журнали) і блоги в тих же інтернет-ЗМІ ніхто особливої ​​уваги не звертає. Ну, пишуть собі люди, самовиражаються і навіть матерно виражаються - ну і що?
!? до ZMI Показати IP 10 Листопада 2011 11:38
Ви хочете сказати, що журналісти-інтернетники просто самовиражаються? :)))
))) до !? Показати IP 10 Листопада 2011 12:53
человек застрял в газете, бывает даже отсталые слои населения давно плавно перетекли за информацией в Инет, который контролировать - себе дороже. просто не до всех "хазяёв" в силу их природной тупости это дошло.
Mirna до ))) Показати IP 10 Листопада 2011 13:52
інтернет розвивається, газети рано чи пізно помруть. інформації багато. люди читатимуть тільки найцікавіше. тому й постає питання про цензуру в інтернеті. а про тупість власників - в яблучко!
Мирослав Ватащук до Mirna Показати IP 10 Листопада 2011 14:15
Не впевнений, що газети відімруть. Те саме про них говорили, коли з'явилося радіо чи ТБ. Але газети чомусь нарощують наклади ;)
Mirna до Мирослав Ватащук Показати IP 11 Листопада 2011 11:27
Мірик, ну про що ти таке говориш? Я не кажу, що це добре. Але газети все одно втрачають свою аудиторію. Молодь здебільшого їх не купує, бо їм легше в інтернеті прочитати новини.
))) до Mirna Показати IP 12 Листопада 2011 14:06
капут печатным СМИ пророчат где-то к 2040 году, сразу после конца света ;-))))) ну, немножко их останется, конечно. вдруг свет отключат.
))) до Мирослав Ватащук Показати IP 12 Листопада 2011 14:08
"Вильна думка" останется!
ZMI до !? Показати IP 10 Листопада 2011 14:45
Ну тепер зрозуміло як ви "в темі"! :) Малося на увазі, хто коментарі залишає!
ZMI Показати IP 10 Листопада 2011 15:19