USD 39.60 39.90
  • USD 39.60 39.90
  • EUR 39.70 40.00
  • PLN 9.75 9.94
Світ вражає: Як луцькі школярі не люблять свою гімназію. ФОТО
Напис на асфальті поруч із вікнами Луцької гімназії №4.
Гімназисти, ймовірно, перевчили іноземні мови.
Коментарів: 19
Каріна Показати IP 28 Листопада 2011 22:19
отак! ато вже мови скільки, що 4-та краща школа. Діти цим все сказали)
Max Freeman Показати IP 29 Листопада 2011 00:47
Скорее все-таки недоучили. Пропустили "is" между двумя словами. Грамотеи, блин.... :)))
Хатуль Мадан до Max Freeman Показати IP 29 Листопада 2011 08:30
так це ж не відмінники написали.
Іра до Max Freeman Показати IP 29 Листопада 2011 09:14
Ну якщо вже умнічати, то по-взрослому. Може там не помилка? Може це прикметник з іменником? Тоді "is" не треба.
Vigilante Показати IP 29 Листопада 2011 01:06
Молодь у нас вивчає мови, готується до прийому європейських гостей під час Євро-2012.
Гімназист 4-ї Показати IP 29 Листопада 2011 10:34
Це все підстава, писали з 7Б класу 9-ї школи
кпу Показати IP 29 Листопада 2011 10:48
поколение хохлопитеков,плоды 1991 будем пожинать ещё лет 50.
В.О.В. до кпу Показати IP 29 Листопада 2011 12:26
Не страшно. Плоди 1917р. пожинали 70 років, і до цих пір розгребти не можемо. Комуняку - на гілляку!
Хатуль Мадан до кпу Показати IP 29 Листопада 2011 15:58
кпу - це камера попереднього увязнення. за шо сідіш, таваріщ?
Гість до кпу Показати IP 29 Листопада 2011 17:12
Невже, "вінець еволюції", тебе тут за руки тримають? Не подобаються хохлопітеки - чемодани в руки і в радімий кацапстан (там би точно рот не відкривав).
OrestN Показати IP 29 Листопада 2011 12:16
яка влада - така і школа(((
Exaboto до OrestN Показати IP 29 Листопада 2011 16:01
яка влада - такий і народ(((
Kapitoshka Показати IP 1 Грудня 2011 17:14
От знайшли новину))) та в нас ледве не на кожному будинку щось написано, руками недорозвинутих дибілоідів. якщо на кожен надпис увагу звертати... От те, як в Луцьку зупинки англійською попідписувані, і справді може викликати подив))
WEGER Показати IP 1 Грудня 2011 18:27
Це новина для тих хто шшукає їх по написах на парканах та громадських туалетах "а-ля совок".
Мама Показати IP 1 Грудня 2011 21:46
Шановна Анастасіє, взагалі-то біля 4 гімназії бруківочка покладена. Де ж Ви таке побачили на асфальті? Треба було так сфотографувати, щоб було видно, що це саме 4 гімназія, а не шмат порепаного асфальту з розумним написом.
Kapitoshka до Мама Показати IP 2 Грудня 2011 15:33
100%!
Анастасія Передрій до Мама Показати IP 3 Грудня 2011 17:45
це
Анастасія Передрій до Мама Показати IP 3 Грудня 2011 17:46
цей напис показує стрілочкою на спортзал, здається. там бруківочки немає. :)
WEGER Показати IP 3 Грудня 2011 19:43
Можливо пані Ви не туди стрілочку поставили?