USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.15 39.45
  • PLN 9.71 9.93
Світ вражає: ЦУМ. ФОТО
Коментарів: 20
небайдужа Показати IP 8 Грудня 2011 09:58
надіюся, вогнегасники тепер всі купили? з кожним може таке статися...
олег Показати IP 8 Грудня 2011 12:32
Лишилась топіро "свобода" без грошннят:))))
Я Показати IP 8 Грудня 2011 12:58
"Свобода"? Це ви про що, не вкурсі?
Іван Козолуп Показати IP 8 Грудня 2011 13:04
Таак, не веселі фотки. Тепер луцький ЦУМ став схожим на луцький аеропорт, тільки без кіптяви ). Мої співчуття підприємцям, я їх прекрасно розумію. Це для них величезна втрата. Втрата не лише грошей, але й часу, маси думок та зусиль для реалізації частини своїх планів.
любопитний Показати IP 8 Грудня 2011 13:27
Народ! А хто власник ЦУМу? Напишіть, будьте добрі.
Андрій Лучик до любопитний Показати IP 8 Грудня 2011 13:52
Ігор Палиця
Петро до Андрій Лучик Показати IP 8 Грудня 2011 14:59
Ігор Коломойський - кінцевий власник
ХХХХХ до любопитний Показати IP 9 Грудня 2011 16:00
Взагалі то власником ЦУМ м.Луцьк є дочірнє підприємство ТОВ Фоззі Груп(с-м Сільпо, м-н Фора. г-м Фоззі і т.д.) Навіть за праном реконструкції на -1 поверсі має бути с-м Сільпо! А наші підприємці у своїх збитках самі винні їм давно пропонували з їхати! Ще такі "сміливці" біля Юванта ряд "окупували", отож стережіться а то і в вас щось може замкнути!
Exaboto до ХХХХХ Показати IP 10 Грудня 2011 09:29
ніхто нікому не пропонував зїхати.
Людина Показати IP 8 Грудня 2011 13:48
шкода звичайно, але не вірю я, що це проводка...тут пахне не лише гар'ю, але і підпалом...
zorko Показати IP 8 Грудня 2011 14:08
з листопада в Луцьку сидять турки, що будуть займатись "реконструкцією" ЦУМа )))))
Чуйна Показати IP 8 Грудня 2011 19:03
Вже туди, як Чорнобильську зону, проникають люди з "фотиками"...
невідома Показати IP 8 Грудня 2011 21:37
тама вже й екскурсії проводять..
tux Показати IP 9 Грудня 2011 15:46
У старі радянські часи завідуючі торгівельниим організаціями (магазини, бази) іноді рятувалися від ревізії за "кутузовським" рецептом - підпалами.
Просто скажу Показати IP 9 Грудня 2011 16:27
Той автомобіль так нікому і не дістався, дурили купу людей а він бах і згорів! Між іншим місяць назад цум застрахували, і вже є проект нового цуму, робіть висновки. платили 300 грн по чеку а насправді проплата була в баксах!!!
Exaboto до Просто скажу Показати IP 9 Грудня 2011 19:49
300 грн за кв це неофіційна (наявна) ціна 3-го поверху. Неофіційна в 5 разів менша....
Exaboto до Exaboto Показати IP 9 Грудня 2011 19:50
тьфу блін,.. офіційна в 5 разів менша.
Алексей Показати IP 9 Грудня 2011 17:51
Алей Гонско!!!!
Я Показати IP 10 Грудня 2011 23:28
Яка різниця чий цум, позбирались жлоби в яких жаба давати що немає тільки грошей як у власників цуму чи інших приміщень. Фото виложили оцінити надану шкоду людям а не чужі гроші рахувати.
Multik Показати IP 16 Грудня 2011 13:23
Треба купити!!! ,непродають, пропунуєм дорого, теж не продають,пропунуєм фахівцям електро сфери роботу за дорого,а ЦУМ купляєм по факту за дешево!!! схема проста і ефективна!!!